Nathan Conrad je pozorný manžel krásné Aggie a milující otec osmileté Jessie. Jako psychiatr se specializuje na dospívající mládež a ve svém oboru je uznávanou kapacitou. Jeho život se však otřese v základech, když na žádost kolegy Sachse vyšetří katatonickou osmnáctiletou Elizabeth Burrowsovou, která má za sebou řadu mylných diagnóz a neúspěšných léčebných procedur. Nathanovo vyšetření má definitivně rozhodnout, zda stráví zbytek života v ústavu. Uvědomí si ale, že dívka svůj stav zřejmě jen předstírá. Krátce poté je unesena Jessie. Psychiatrovi zavolá bezohledný únosce a sdělí mu své požadavky. Zabijí jeho dcerku, pokud do dalšího dne nevytáhne z Elizabeth šest čísel, které zná jen ona. Jsou klíčem k tajemství, pro které jsou únosci schopni všeho. Dají mu také jasně najevo, že ví o každém jeho kroku a dozvědí se o všem, co řekne nebo podnikne… (TV Nova)

char_t

Mám pocit, že v hollywoodu mají pro každý film jednoho extra scénáristu, jehož náplní práce je vymyslet jen a pouze nový způsob smrti pro hlavního padoucha, co nejvíc-mega-ultra-odporný a ještě takový, aby za to hlavní hrdina nemohl, ale byl u toho. ()

Rockerman

Celkem dívatelný film s hvězdným obsazením. Drama až do konce sice zažíváme, ale některé scény nebyly natočeny dobře. Zvláště rvačky působily nevěrohodně a trochu až legračně. Přesto boj o jeden diamant, doprovázený spoustou vražd se mi většinou líbil a bavil mě. Tři a půl *= 70% ()

BOURQUE

Slušne napísaný a zrežírovaný scenár. Herecky dobre zahraný, hlavne B. Murphy predviedla dobrý výkon (R.I.P.). Záver by však mal byť vypracovanejší – skončí sa to príliš jednoducho. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Faila

Průměrné drama s přehnanými zvraty, dobrými hereckými výkony a plné napínavých, ačkoliv ne úplně nervy drásajících momentů. ()

Besyn

Nadprůměrný thriller,ve kterém sice nejsou žádné originální filmařské postupy ve svém žánru,ale dobře se na něj dívá. ()

Skleni

Tento film mám ako ďalší dôkaz o nehereckých kvalitách Michaela Duglasa. A bohužiaľ aj po režisérskej stránke tento film má veľké medzery. U mňa vôbec žiadny nápad v deji ani po tech. stránke nič moc. Naj. chyba filmu je hlavne tá, že nič vo filme nebudí dojem filmu drahšieho než 100 dolárov. 20% ()

Gixian

Fajn sympatičtí herci, krásně vybrané lokace, dobře natočený thriller. Jediné čím trpí je klasická hollywoodská choroba scénáristické stupidity, samotnou zápletkou počínaje (SPOILER: diamant v panence? v rakvi? obří opuštěný hřbitov kam nikdo k hrobum nechodí, a hroby mají jen čísla a ne jména, páč hroby přece nikdy nemívají jména, že?) a otřesně přepísklým závěrem konče. ()

Kingjiri

Poctivej thriller s poctivě hrajícím Douglesem. Sean Bean byl v roli záporáka skvělej a Brittany Murphy pohledná, škoda jí. Příběh byl vcelku fajn, ale uvítal bych, kdyby v něm bylo víc akce a že pro ní prostor byl - minimálně pro nějakou slušnou automobilovou honičku. Ještě mi tu trochu neseděla místní vyšetřovatelka, která na celou věc přišla na muj vkus až příliš brzo a pak ještě pár (ne)logickejch nesrovnalostí. Jenomže ty najdeme dneska v každym akčně laděnym filmu. Každopádně se na to pěkně koukalo a necelý dvě hodinky utekly jako voda. Dávám tři silnější hvězdy, na lepší hodnocení prostě scházelo víc akce. ()

anitae

3,5* když jsem film videla po krátké době znova tak jsem v první chvíli nevěděla jestli je Elizabeth zločinec, nebo oběť... ()

bubblebobble

Vždy som chcel vidieť tento film iba kvôli Brittany Murphy, ukážky z jej psycho výstupov boli zaujímavé. Toť u mňa si to ale nezaslúži ani o hviezdicu naviac lebo tak šperkovite vyklišovaný film dokážu hádam už len kanaďania svojimi hyper pitchoidnými thrillermi vytvoriť. Verím tomu, že nebyť známych mien, má film ešte o 20% menej. ()

Stíba

Oproti vrcholným "douglasovkám" to sice ve všech ohledech mírně ztrácí ale i tak je to velice slušné krimi drama s dobrým obsazením, byť místy trochu nedotažené. ()

Gardenboy

Slabšie ako Sklenený dom. V celku možem povedať, že po piatich rokoch si nepamätám skoro vôbec o čom bol ten film. Dosť úbohá vizitka, no nie? ()

sonoluca

Dvě třetiny stopáže nášlapnutý thriller s mým oblíbeným Seanem Beanem - jak jinak než v roli záporáka (za zmíňku stojí i výborní Douglas a Murphy), který jako nespočet kolegů před ním doplatil na slabý konec. Škoda, každopádně nadprůměr. ()

dustur

Tak ja tento thriller radím medzi nadpriemerne, ktoré absolútne nenudí ,a určite ze Michael Douglas má aj lepšie thrillery ktoré natočil ,,Hra - Voľný pád" ale aj tak sa na to dobre pozerá ,a tiež aj na dobrého záporáka Seana Beana ,,ktorému tieto úlohy pasujú" tak ako aj vysinuta Brittany Murphy - len troška zbytočná tu bola podľa mňa Famke Janssen... Moje hodnotenie tochto pozeratelneho thrilleru ,je pre tentokrát.: 4 / 5 ----- komentár upravený 10.07.2016 ()

waska

Jaká škoda, že hodně slibně se rozvíjející thriller nedotáhl režisér Gary Fleder do konce. Michael Douglas a Brittany Murphy vytvořili vynikající herecký pár, který víc než zdatně doplňoval Sean Bean. Za první třetinu je to za 4*, za druhou 5*, za tu poslední je to bohužel za 1*. Ostatně závěr už tu byl několikrát vzpomínaný. Celkem to vychází na lepší průměr. ()

Acrobat

Nejde urcite o lahky primitivny mainstreamovy thriller. Fleder sa so scenaristom predsa snazi dat pribehu iskru, ktora, povedzme je na thriller ako zanrovy druh filmu pomerne svizna a "thrillerova". Pribeh nie je narocny na prekomplikovanost deja, je naopak svizny, udzruje tempo a prijemnu atmosferu od zaciatku do konca. Douglasovi rola sadne, Brittany som uprimne lutoval a v mysli sa jej ako divak snazil pomoct :). Kazdopadne je to urcite film, ktory sa opalti pozriet ak ide v televizii - clovek ma urcite pocit, ze nesedel za nejakou blbostou. ()

Henry Morgan

Velmi průměrné a nezměnila to ani účast Douglase nebo Beana. Kvůli obsazení hlavních rolí jsem od toho čekal víc a jediné příjemně ponuré bylo bloudění děvčátka na polozapomenutém hřbitově, jinak to bylo celé zhruba obyčejné. ()

Wowara

Při hledání něčeho slibného v televizi jsem narazila na tento snímek. Film byl na začátku a tak jsem si řekla proč ne? Strávila jsem s ním příjemný večer, trochu mi připomínal oblíbený film The Game, což je samozřejmě naprosto luxusní věc. Závěr filmu jsem nečekala, trochu mě zarazil do sedačky a tak jsem spokojená! ()

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

03.08.2012

Jason Statham versus James Franco? To je podivuhodná kombinace, přesto s ní počítejte. Už v září začne v New Orleansu natáčení drsné akční střílečky Homefront. Film vzniká podle románu vietnamského… (více)