dANo

Výborné herecké obsadenie, perfektný námet a z neho dosť dobrý scenár, kvalitné efekty... ale predsa len tomu niečo chýba. Typický Burton to teda nie je... :o( ()

sahe

Je tomu už docela dávno, co jsem tento film naposledy viděla... ale tak co jsi pamatuju, tak jsem se docela dobře bavila :-) Když na tom tak teď přemýšlím, tak je mi divný, proč ho někdy nedávaj v TV... nemaj práva? Sakra, asi si ho budu muset někde sehnat... video už nám nefachá na přehrání... ()

Mihail123

Priemerný film plný známych tvárí, ktorý mohol dopadnúť o dosť lepšie. No čo už, aj majster tesár sa občas utne... ()

yeniczek

Nikdy bych nevěřil, že mi film od Tima Burtona takhle nesedne, ale díky pár výbornejm nápadům nemůžu jít pod 3*. Hlavně, když marťani začnou dělat bordel, tak jsem se konečně začal smát. 5/10 a věřím, že se to bude líbit příznivcům brakových sci-fi let dávno minulých... ()

JohnSmith

Bavil jsem se jen ve chvíli,kdy byli na plátně mimozemšťani a ti tam bohužel nejsou pořád.Když se tak dívám na ty hvězdy,co tu hrajou,tak nechápu proč to dopadlo takhle nudně.Leda by to byl záměr. ()

hroubek

Každý si muže vybrat slabší chvilku a Timu Burtonovi se v povedlo v Planetě opic a tady. Škoda takových talentovaných herců, kteří nemají co hrát. ()

venalce

Skvělá parodie na všechna možná kliše sci-fi, hrdinů, hrdinských činů (hlavně těch amerických) a potažmo i katastrofických filmů. Parádní jízda jakou jsem dlouho nezažila. Burtonův podpis je jasně znát v hojném množství různých poťouchlostí a absurdit. Možná by to chtělo zrovna v téhle době plné superakčních filmů se supervážnými a superhrdinnými postavami takovýhle odvaz, abychom si připomněli, že filmy by se neměly brát tak vážně. ()

marie.en

Nízké hodnocení mne překvapuje, čekala bych, že uživatelé čsfd pochopí nadsázku a černý humor. Pro mě skvělý film, kde herci parodují sami sebe. Burton mi zkrátka zase jednou udělal radost. ()

fefee

Na komédiu málo vtipné, na sci-fi málo vážne a na akčný film málo akčné. Čo z toho vzniklo je len priemerný a bláznivý filmík z dielne Burtona na ktorého ale vtípky som si už akosi odvykol. (2,5*) ()

Master19

Výborná komedie s vynikajícími postavičkami parodujícími sebe a současně sci-fi i jiné filmové šablony. Famózní scénář s docela nepříjemným vyzněním (na komedii), já osobně bych se radši ufonů nedožil. Jejich masové vraždění se slovy "přicházíme v míru" je tak ufoskeptické... :-) Nemůžu ještě nezmínit melounka v upnutých kalhotách a topíku v roli vesnické blbky a jedinou (!) snesitelnou roli Sarah Jessicy Parker. ()

VanTom

Vysokorozpočtová parodie stařičkých béčkových invazních sci-fi se zasekla u důsledného napodobení vzorového braku a vtipnosti bohužel příliš nepobrala, přinejlepším si konstantně držela "úsměvnost" a hravě potrhlý (Burtonův) styl. U slavnými jmény narvaného castu nešlo přehlédnout, že spousta figurek se tu vystavovala naprosto zbytečně. Slabší 3* ()

J.Lajner

Ty bezbřehé aluze na papundeklové sci-fi pecky z padesátých let jsou zkrátka okouzlující. Tim Burton se baví. Vzdává hold svým inspiračním zdrojům, které do jisté míry formovaly jeho vkus. Mars útočí je hravá blbůstka s nezaměnitelnou atmosférou a brakovou patinou. Všechna ta přepálenost, stylizace a naivita, je zcela záměrná. Každému taková forma asi nesedne, ale já se vždy královsky bavím. Burton je takový můj kámoš do nepohody. ()

-ELFKA-

Musím uznať, že keď som tento film videla prvý krát a nevedela som čo je Tim Burton zač, myslela som si, že je to dobrá blbosť :-) Teraz keď už Burtona samozrejme poznám a zbožňujem ho, Mars útočí dostal konečne zmysel. Je to absolútny výsmech amerike typickým burtonovským spôsobom. Boh žehnaj Burtonovi!! ()