mirec88

Čo dodať? Jednoducho dnes už klasika. Perfektná paródia, ktorá ma zaujala svojou často trápnosťou a skvelými vtipmi. ()

klima777

Komedie sarkastická takovou měrou, že se kruh občas uzavírá a Mars Attacks! se stává parodií parodie. Nicholson výborný. Ovšem vidět lesní zvířenu téměř tančit do rytmu písně Toma Jonese toť zážitek takřka stigmatizující... Ale kdo čeká klasický Burtonův rukopis, nedočká se (krom černého humoru, samozřejmě). Slabší 3* (zábava je to dobrá, leč místy poněkud třeskutá a evidentně "odpočinková"). ()

Ravi

Těšil jsem se na zábavu a film, nad kterým nemusím přemýšlet, ale dostalo se mi jen pochybného odpadu v podobě nenucené zábavy o ničem. Je mi záhadou, jak se celý ten filmařský tým včetně herců mohl dostat do tak slepé uličky. Bývám objektivní, ale tady jasně dávám najevo, že takovéhle filmy sledovat nechci a nebudu. Když už Sci-Fi komedii, tak kouknu na MiB. 25% = 1/5 ()

KarKulA

Přestože fandím podivným morbidní komediím Tima Burtona, mám ráda satiru na americkou společnost a parodii na připitomělé katastrofické velkofilmy jedině ocením - stal se pro mě, i přes výborný nápad a velký potenciál, tendle film docela zklamáním - asi jsem tak nějak od Burtona čekala víc. I když se film na první pohled tvářil děsně ujetě, nezbývá mi než celou tu ujetost označit vcelku za povrchní a nedotaženou a záchranou se tu nestala ani řada Hollywoodských celebrit. Nelze tomu ale upřít výborné mimozemšťany - ty postavičky neměly chybu. ()

vyfuk

No co říci. Film s úžasnou hudbou, režií, obsazením, ale příšerným scénářem. Příběh jako dětské povídačky. Marťani a jejich hračky spíše připomínali béčkový remake Toy Story. Nicméně... musím říci, že kdybych si měl vybrat mezi sledováním Mars útočí a Blade Runner, nevybral bych si ani jedno, ale kdybych musel - byl by to tento Burton. ()

Jaro.Krafcik

Burtonové začiatky, Jack Nicholson ako prezident nemal chybu. A nie len on, ale aj ostatní, veľmi slušné herecké obsadenie. Inak taká poriadna komediálna jednohubka o mimozemšťanoch, ktorá aj pobaví. Ja ostávam s jeho filmami ďalej spokojný. 4* ()

Nepi

Tímhle ztřeštěným snímkem o ufonech uniká Tim Burton své obvyklé režisérské linii...Jsou zde znát jeho režisérské metody a hlavně hudba jeho komorního skladatele ...Obsadil skvělou skupinku herců od charizmatického Nicholsona přes Glenn Close,Pierce Brosnana,Dannyho DeVita až k Natalii Portman a Michaela J. Foxe...Jinak průměrná parodie na staré sci-fi snímky... ()

Madlene

Vtipna hororova sci-fi komedie. Horici kravy, prekladatel martanske reci a pak taky predelany Borsnan... To je jak v panoptiku... Strucne receno, naprosto "mimozni". ()

jefff

Plejáda zvučných jmen nestačila, aby se z Marz Útočí stala jednoduše řečeno vyložená ptákovina:-). I když nutno uznat, že párkrát jsem se solidně zasmál...Přesto slabší film mistra Burtona. ()

U.Tarare

Marťani mě dostali. Ta jejich kachní řeč byla parádní. Tenhle film beru jako průměr, ale přece jenom ten film má něco do sebe. A že to točil Burton? Tak to je mi narozdíl od vás u pr*ele :) ()

IMPAIRED

Další z řady nedoceněných filmů! Jak je možné že jsou ti lidé tak vybíraví? Jak je možné že úchylný imbecilní spiderman získá větší hodnocení než další z řady nedocenitelných parodií? Ultimátní bláznovství v parodii na scifi trháky šedesátých let a lidstvo si radši promítne Temnýho Rytíře? Z lidí je mi blbě, proto piji. ()

Composter

Po pár letech jsem si tuto šílenost opět pustil a opět se "řezal" až do samého konce! Nevím, jak to Tim dělá, že jeho filmy nestárnou. Mars natočil, pokud se nemýlím, ve stejném roce, kdy byl uveden Den nezávislosti - a nikdo nechtěl věřit, že podobnost je čistě náhodná :)) Krásná parodie na sci-fi velkofilmy a pocta filmům Ed Wooda. Levná "alobalová" estetika, nekonečná škodolibost marťanů, úžasný soundtrack, vizuální nápaditost, stádo hořících krav a ....Tom Jones! Navíc tolik hvězd v opravdu epizodních rolích nacpaných do jednoho filmu se jen tak nevidí. Tim prostě natočil úžasný výsměch slepený z tolika atributů, že se divím, že se na to dá vůbec dívat. A opakovaně! Mars Attacks! mně baví, a to hodně :)) ()

spikey1

úžasné obsazení, Burton vzdal hold všem sci-fi filmům ze šedesátých let svojí sci-fi komedií, není to to nejlepší co od Burtona známe, ale je to velmi příjemné. ()

giovanni3

Tak nevím jak to hodnotit na jednu stranu tu máme vynikající herecké obsazení, fůru vtipných situací i postaviček a hlavně super cílenou béčkovost, ale pak tu je zase nějaká ta nevýrazná pasáž či trapnost ve vtipu.. lepší 3z5 ()

Melios

Pokiaľ sa chcete zasmiať ,nenajdete lepšiu možnosť. Inak je tento film zbytočná sračka, pokiaľ sa bere vážne. Za robotickú hlavu Pierca Brosnana som schopný z milosti udeliť 64% ()

standsiller

Podobne ako pri knižnej sérii od Douglasa Adamsa, aj v tomto filme od Tima Burtona je krásne posolstvo, že ľudská hlúposť je bezhraničná. V kontexte vesmíru to platí dokonca doslovne. Pozemská civilizácia by sa dala pripodobniť ku generačnej rodinnej keramike. Pamätáte si na ten jeden konkrétny hrnček od starej mamy, ktorého ste sa nemohli dotknúť? Tak si predstavte, že vesmír má rovnakú starú mamu a vystríha vás pred rodinným pokladom rovnako. Len si, drahé vnučky a vnuci, vážte túto planétu, pretože je krehkejšia ako sa na prvý pohľad zdá. Stačí iba hlúpy dotyk, alebo hlúpe rozhodnutie a rozpadne sa na márne kúsky. Tim Burton to posúva do hranice paródie, no heslá ako dezinformácie, prispôsobovanie si reality a neschopnosť prijať ju v jej reálnej podobe sú široko aplikovateľné. Dosaďte si ľubovoľné kulisy, kontext je rovnaký. ()