tom88

Brutal, brutal masaker. Ako malý som mal tento film napozeraný veľa krát a vždy sa mi páčil. Teraz keď som starší som si opäť film pozrel a radosť mám ešte väčšiu. Skvelá oddychovka. Je to jeden z najabsurdnejších, najpodivnejších, najcrazy a najmorbídnejších cool filmov, čo som kedy videl. Výborná zábava a hollywoodsky popcorn ako sa patrí priamo od majstra WTF Tima Burtona. Ufóni boli božský či už v bojových oblekoch alebo v slipoch vo svojich klasických lietajúcich tanieroch. Navyše sakra zábavný až ostával rozum stáť. Často sa človek pri sledovaní pristihne s otvorenými ústami. Nemožné sa tuto stalo možným a Burton si ma zase raz získal, pritom sa radí toto dielo k menej vydareným. Určite sa je na čo pozerať, hrá tu plejáda známych hercov. Tiež v úlohe prezidenta obľúbený Nicholson. Réžia je dobrá, efekty super, akcie je plno a humor, stále humor a humor. Takisto spôsob smrti mimozemšťanov každého zaručene dostane. Je to film ako stvorený na oddych a pobavenie. Nejde mi dať menej ako 4*, uvažoval som aj nad plným počtom, ale to by som krivdil množstvu iným filmom. Neuveriteľné. Potlesk. 80% ()

Slavníkovec

Pořádnej úlet Tima Burtona. Na to, že v něm hraje Jack Nicholson, Annette Bening, Pierce Brosnan, Danny DeVito, M.J. Fox, tak je výsledek hodně slabý a nevtipný. Marťani jsou trapní. Podle toho jaký mají zbraně, bych tento film snad i zařadil k dětským filmečkům. Jsou ošklivý. A ještě jednou trapní. Snad nepovedená parodie na Den Nezávislosti. Naštěstí se Tim oklepal, a znova válí. ()

Radiq

A tak byla Země zachráněna. Tim Butron si pohrál, aby to vypadalo jak starej americkej horror o invazi z vesmíru a zakomponoval tam na to dost fórů na to, abyste se zabavili. A to se vskutku děje. Několik známejch herců se tam na minutku mihne, ale většinou všichni nějakým zábavným způsobem zemřou. Nepochopil jsem, proč tam Jack Nicholson měl dvojroli, ale nestěžuju si kvůli tomu, že by hrál špatně, ale proto, že jsem nepochopil proč. A stejně to není stížnost... ()

wendelin9

Ufonská klasika o nechutných zelených pidimužících z vesmíru, kteří "přicházejí v míru" asi není nejlepší Burtonův film, ale pořád se drží celkem daleko nad průměrem.... ()

panMartin

Tomuhle nerozumim! Upřímně bych chtěl znát ty honoráře, pro všechny kvalitní herce, kteří kývli na snímek s absolutně nulovým potenciálem a ještě mizernějším výsledkem. Nebudu komentovat, scénář, režii, efekty a ani jiný parametr filmu, protože to nemá cenu. Nuda a prázdnota. Kdysi mi to přišlo docela vtipné. Docela. V dospělosti je to už jenom vrcholná trapárna. Ta jediná hvězdička je za to, že mám tak ráda Nicholsona. Nepovedená parodie na Den Nezávislosti. Jen čistá a nefalšovaná nuda. ()

Vraccas

Super herecké obsazení a celkem stupidní humor. Druhá polovina filmu nudí strašně moc a člověk si přeje aby to už skončilo... + hvězdička za Burtona:-) ()

LeoH

Cynicky, chytře, vtipně, s gustem zparodovaná klišé hollywoodských akčně-katastroficko-vlasteneckých spektáklů. Z obsazení nejvíc potěšila Pam Grierová rok před velkým comebackem v Jackie Brown. Můžeme si o Amíkách myslet co chceme, ale schopnost sebereflexe jim fakt nechybí. ()

Mr.Ripley

Místy drhnoucí pocta zlatým padesátým/šedesátým létům béčkových scifáren. Sarah Jessica Parker podala téměř stejný výkon, jako v Sexu ve městě s Carrie, s tím rozdílem, že zde štěkala přeci jen o pár decibelů výše. :) ()

filmmovier

Tak tohle je vážně nejšílenější film Tima Burtona. Tahle parodie je ale nejen ujetá, ale hlavně kvalitní. Opět tu je hudba Dannyho Elmana, pro něj naprosto typická a tolik hvězd pohromadě jsem už dlouho neviděl. Natalie Portman je nejhezčí první dcera, excelují tu Brosnan a Nicholson. Je to strašně bláznivé, plné ujetého černého humoru, Marťani jsou kouzelní, scénář excelentní. Pokud se na to ale koukám jako na film Tima Burtona, je to jeden z těch o malinko slabších. Nezapomenutelný filmový kousek, jedna z nejlepších parodií, obsazení na jedničku, excelentní hudba, skvělý humor. A nejlepší Marťani filmových dějin. 80%. ()

chelseaman22

Jen proto, že to vytvořil ten americký všivák tomu drazí uživatelé nemusíte dávat vysoké hodnocení prezentované třemi hvězdami! Je to sračka. Čistá zhovadilost, jež vás neudrží ani dvacet minut. Avšak vy doufáte, že nějaká ta přidaná hodnota se zjeví, naneštěstí se zjeví pouze mimozemšťané, jež napálí nás, hloupé lidstvo. Film se snažil odlišit - to se povedlo, film se snažil pobavit - zjevně preferuji jiný typ humoru a film se snažil prorazit - díru v mozkovně vám určitě udělá, zapomenout bude velice obtížné! 4% Celosvětový výdělek k 22. 6. 2014: $101,371,017, což je 1,01 násobek budgetu ()

Motinski

Celý scenár je jedna veľká hovadina a film vďaka nemu bláznivý úlet len pre určitú skupinu divákov. Neberie sa vážne, vsádza na originálnu animáciu mimozemšťanov a suchý humor, no masovo nemohol uspieť. Čisté bečko ktoré ani nevyzerá že ho točil Burton. ()

dvopet

ANARCHIE a Burtonovo fuck off Hollywoodu! Obří rozpočet, hvězdy Nicholsonem počínaje, Brosnanem a Portmanovou konče. A výsledek? Variace na parodické schéma! Výtvarné pojednání mimozemšťanů jakoby vypadlo z "klasických" amerických sci-fi komiksů - zde se projevuje tak typická barevnost Burtonových snímků. Dost možná nejzábavnější film o útoku mimozemské civilizace na naši ... civilizaci? ()

plechulka

Tak tuhle ujeťárnu fakt miluju - počínaje Nicholsonem a konče "Slizkým Slimem" jsou všichni perfektně použiti a zneužiti... a jako bonus božský Tom Jones nakonec! ()