S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

Wolta

Jedna z nejlepších pixarovek. Hledá se Nemo mě po pár zhlédnutích už trochu nudí, ale Příšerky mě pokaždý i po těch letech hrozně baví. Taky se mi líbí, jak je v češtině dabovaný Mike Wazowski. Tohle snad nikdy nezklame. ()

Landy

snad moja najoblúbenejšia rozprávka od Pixaru vždy ked počujem že idu v Televízii príšerky zmocní sa ma nostalgia a spominam ako to bolo ked som mal 10 ()

ferda12

Na tohle jsem čekal. Je to o dost lepší, než Shrek od DreamWorksu, který vyšel v tomto roce. Líbilo se mi, jak tento snímek netlačil tolik na vtip a nechal děj volně plynout bez žádných trapných momentů, jak tomu je u konkurenta (DreamWorksu) zvykem. Fajn animák, na který se rád podívám znova bez sebemenšího odporu. Na jednu stranu je to pro spíše pro děti, ale nevidím důvod, proč by se dotyčný nemohl na těch 90 minut vrátit zpět do svého dětství a pobavit se nad tímto. ()

milous11

Moc krásný film, sice kreslené filmy moc nesleduji, ale tady ten mě prostě zaujal, svým příběhem, spravedlností a díky šťastnému konci. Krásný film, plný akce a lásky kterých by se mělo točit více. Skvělé dílo které potěší nejen oko dětského díváka, ale i dospěláka jako jsem já. ()

vankmi03

Jeden z prvních úžasncýh a průlomových animáků od Disney Pixar, které přišly do kin, když jsem byla tááákhle maličká. Tehdy jsem na to koukala s otevřenou pusou dokořán a odnes si myslím, že Příšerky s. r. o. jsou nejlepším kouskem od Pixaru jak po dějové, tak i po grafické stránce a to proto, že jsou podle mě ze všech animáků nejvíc originální - ten nápad příšerek, co straší děti, jejich vizuální zpracování, vtipnost, strašidelnost i roztomilost a scénář s dějem, který baví opravdu celou rodinu od malých batolat až po prababičky. ()

vampvegetar

vtipná, milá a zábavná rozprávka, ktorá bola neokukaná a pekne dejovo inšpiratívna, navyše aj animovanosť príšeriek navodzovala úsmev s typizáciou zloduchov a ich postáv ()

umrle

Nic vám nedodá takové odvahy proti příšerám, jako jejich strach dětí, repektive dítěte. Celé město vzhůru nohama, kvůli jednému malému mrněti. Takový námět prostě nemá chybu. A při svěží stopáží, světácké režii a fenomenální animaci je prostě úspěch zaručen. Pohádka nejen pro mladé publikum, kterou je možné si pouštět pořád dokola a dokola a ona prostě neomrzí. Všechny Pixarovky mají své osobité kouzlo a tahle takové nadvakráte. Jen ji shlídnout. ()

teekanee

Film jsem viděl naposled, když mi bylo asi 5 let, tudíž jsem si nic moc nemapatoval, kromě zákládní premisy. Po shlednutí můžu říct, že se urřitě jedná o kvalitní animák s na svou dobu výbornou animací, přesto se mezi mé oblíbené pixarovky asi nezařadí. Nejde, ale nepochválit skvělé herecké obsaní, zejména Crystal s Goodmanem si to skvěle dávají. 76% ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)