S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

Murrro

Rozkošná rozprávka s fascinujúco prepracovanou mytológiou a (ako každá od Pixaru) s nevtieravým posolstvom. ()

togaf

Sice je příběh hodně dětský a pro děti, ale celé je to tak promyšlené, že jsem se s chutí nechala do světa příšer vtáhnotu. Honička po dveřích/skrz dveře byla dokonalá a stejně jako deratizace míst, kde se objevilo něco dětského. A poslední záběr byl jen dokonale dojemná tečka. ()

JohnMiller

Ako decko som bol so školou na tomto filme v kine, už vtedy som nemusel takéto pixar rozprávky ktoré len vedy začali vychádzať. Tento sa mi však páčil dosť vďaka tomu že tam strašili malé deti a tým získavali nejakú energiu muheheeé. ()

Colonist

V dětství jeden z mých nejoblíbenějších animáků. Tenkrát jsem na tom byl s kamarády v kině a byla to bomba. A i dneska to má překvapivě určité kouzlo... ()

kajas

Uznávám, že dospělí se asi moc nebaví, ale já byla nadšená v 10, ve 14 i v 18 letech. Vtipné, skvěle animované, dojemné, plné sympatických postaviček. Příběh o Mikeovi, Sallym a Boo je jedním z mých oblíbených animáků. Ano, taky prvním animákem, u kterého jsem plakala. "Já se jednou opravdu naštvu... a nechám tě, abys mu dal lekci!" ()

Aleee89

Ač jsou Příšerky poněkud staršího data, pořád mají skvělou animaci a celkově jsou moc fajn! Holt kluci z Pixaru prostě umí dělat animované filmy. Ač jich je dnes sice přehršel a postupně začínají lidi nudit a neohromí ani grafikou, Příšerky jsou jiné. Musím vzít v potaz, že ze všech animáků jsou prakticky nejstarší, takže to, že je to prakticky stejný animák jako mnoho dalších, tady moc neplatí. Příšerky jsou krásně barevné, roztomilé. Sice příběh není silnou stránkou tohoto filmu, ta roztomilost to všechno vykompenzuje! ()

applause

Tohle je třetí animák, co jsem viděla jako malá a hned jsem si ho oblíbila. Teď jsem se na něj podívala po dlouhé době a pořád mě bavil. Podle mě je to jeden z nejlepších animáků vůbec. Doporučuji. ()

balba

Perfektní dětská komedie , která se bude líbit i dospělým.Spoustu skvělých scén a vtipných hlášek.Prostě SUPER , SUPER! ()

rakovnik

Pěkný rodinný film s vtipným a napínavým dějem. Příšerky jsou krásně animované, propracované do detailu a velice sympatické. I tak se nerad v noci dívám pod postel či do šatníku :-) ()

Streeper

Jedna z mých nejoblíbenějších pohádek vůbec. Vždycky mě rozesměje, ale i rozpláče. Boo je naprosto dokonalá a roztomilá postava, kterou jsem si oblíbila hned, stejně jako Mikea Watowskiho a Sulliho. Originální pixarovka, která je zárukou kvality a slibuje dokonalou podívanou. ()

Trainspotter

Okouzlující přiběh s nebývale originální myšlenkou paralelního světa obývaného pestrobarevnými příšerkami, které žijí normálním životem ve městě, které je zasobeno energií, získavané z křiku lidských dětí. Spád filmu je ohromující již od svého počátku, postavičky nešetří svými možnostmi a přivádějí diváka od milého úsměvu až po dávivý smích. Film nakonec své diváky odmění v podobě "nepovedených" záběrů z natáčení. Velký kus zážitku z filmu také dělá vysoká kvalita českého dabingu, proto určitě doporučuji vidět snímek s českým zněním. Studio Pixar se může chlubit nejen nejvyšší úrovní své počítačové animace, ale i nejlepšími scénáři a nápady. AR: 1,85:1 - Digital;) ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)