Americká komedie o každoročním tajném závodu z východního pobřeží Spojených států na pobřeží západní, ve kterém neplatí žádné dopravní předpisy a který se odehrává za plného provozu. Jako většina filmů tohoto charakteru nepostrádá ani tento nezbytnou různorodost hlavních protagonistů (ředitel firmy, středoškolský profesor, italský gigolo, šílený motorkář). (CGP)

spable

V hlavní roli je Michael Sarrazin, zajímavý zjev americké kinematografie, známý hlavně z "Koně se také střílejí Sydneyho Pollacka". ()

ForzaJuve

Tohle je prostě moje srdcová záležitost! 5 hvězd a ať si říká kdo chce, co chce! Zvuk dvanáctiválce Ferrari, za jeho volantem blázen z Talošky a kolega motorkář na Kawě nemají chybu! A hláška: "Seznámím tě s mým italským stylem řízení, co je za mnou mě nezajímá", je prostě boží! Víc takových filmů, prosím! ()

Muf911

Docela příjemný film. Děj samozřejmě dohromady žádný, ale to se u podobného filmu ani nečeká. Nicméně jsem se hodinu a tři čtvrtě příjeně bavil. Pěkná auta, pěkné pokoukání. Ty holky v porscheti jely celou dobu s nedovřeným kufrem, všimli jste si toho? A nejsympatičtější posádka byli ti dva starší pánové v MB 300 SL. ("Víš kolikrát žena chtěla abych tuhle káru prodal? Vždyť je to nádherné německé autíčko. A nakonec ji přežilo...)" :-) A všimli jste si unikátního Silver Arrow ve stáji toho boháče? ()

Chemic

Nápad sice nic nového, ale je to opravdu sranda k popukání. Klidně bych na to mohl koukat několikrát. Už aby to zase někde opakovali. ()

IsaacClarke

Trocha akce, skvělé postavy (Briti na startu a šílený motorkář+Italové a jejich trable s babama) dobrý humor a nic není zbytečně přepísklé. Prostě správná sedmdesátková komedie, a to já rád. Těch pět tam nechám. Jsou i lepší filmy, ale já se prostě bavil. ()

ledofredo

Tak k tomuto filmu není opravdu co dodat, naprostá filmová klasika, jak v originálním znění nebo v dabingu obě varianty jsou dokonalé. Kdo se o auta aspoň trošku zajímá tak pro něj tenhle film musí být číslem jedna. ()

-rooney-

Tak na tento film jsem narazil prvně právě onehda,jak jej dávali na primě,a to i přesto že jsem veliký milovník rychlých kol a samozřejmě jak jinač i Gumball(u) 3000.Pro mě naprosto perfektní film z let 70 - 80. Krásná auta,herci mě taky seděli + moc pěkná řidička černého Porsche 911 Targa.Já musím dát 5 hvězdiček, i kdybych nechtěl ´=D. ()

RAPTTTOR

Asi každý z nás má své „kultovní“ filmy. Pro mě je to třeba Big Lebowsky nebo právě Tajný závod. Chápu, že na tomhle filmu vlastně nic není: Rychlá auta, dlouhé až nudné záběry rychlých aut, přihlouplé vtipy na téma rychlá auta, nekonečné americké silnice a na nich(světe div se) rychlá auta jo a taky holky… no jo! Ale já miluji rychlá auta a hezký holky!!!! ()

Hansolo35

I po letech pořád vtipný a svižný snímek. Občas se na něj rád podívám. Napodobenina s Burtem Reynoldsem je proti tomuhle fakt brak. Kulička. ()