Jedinečná silvestrovská show a oslava 90. narozenin legendární herečky... Zažijte s námi výjimečný konec roku. Připravili jsme pro vás zcela originální kompilaci autorských vystoupení, zábavných scének a hudebních čísel. Největší hvězdy přinášejí jubilantce a divákům svůj dárek. Půjde o performance vytvořené jen pro tento unikátní večer nebo o nejoblíbenější písničky. Celou show otevře fantastické taneční číslo, na diváky i na oslavenkyni čeká mnoho překvapení, a především mimořádná zábava. A dokonce hvězdné bude nejen jeviště, ale i celé hlediště. Bude to prostě největší flám! (Česká televize)

dEst28 odpad!

Po zábavných zázracích přírody a všechnopárty přišlo naprosté peklo s historickým playbackem, plastickými celebritami za zenitem. Asi má svůj důvod proč se pořady tohoto typu 20 let již nevysílají. ()

Trixinka

Pár světlých momentů to mělo - Šíp, Kaiser, Lábus, 4tet, Ondrové u piana..... Je třeba si uvědomit, na čí počest tento pořad byl natočen. Je celkem jasné, že pro 90 letou herečku, která se už řadu let pohybuje v uměleckém světě, nebudou hrát a zpívat ročníky, které imponují dnešní mladé generaci. Takže ano, čekala jsem Davida, Zagorovou, Vondráčkovou a další umělce staršího data narození. Nicméně stále se mi hlavou honilo, zda je opravdu nutné za naše poplatky točit takovéto pořady a dávat je do hlavního vysílacího času na konec roku. Víc by se mi líbil propracovanější pořad ala proklínané Silvestry na Nově s Novotným a spol., kde by se střídala pásma písniček a pásma scének, vtipů a vyprávění. Ale na druhou stranu se cení aspoň ta snaha natočit něco nového, nebrakovat pouze archivy jako Nova, Prima atd.. A také by to už chtělo jiného moderátora, ať se na mě nikdo nezlobí, ale Bouček je už dávno mimo a jeho moderování je už opravdu ale opravdu o ničem. ()

gemi

Vcelku vkusná estráda s vrcholem v podobě velmi vtipného výstupu Kaisera a Lábuse, kteří předvedli, že když z hovna upleteš bič, tak při trošce umu i zapráskáš. Skvělá pocta Bohdalce a ideální pořad na Silvestra. Zamrzelo pouze vystupování na playback. Je jasné, že živáky by byly logistický oříšek a u některých interpretů, kteří pamatují Šemíka jako hříbě, by to zkrátka ani nebylo možné, nicméně šaškování na playback mi přišlo trapné už v devadesátkách, natož dnes. ()

seiffs odpad!

Krvacely mi oci i usi, ale musel jsem to ze slusnosti dokoukat do konce. Nechapu jak se muzou ti "umelci" na sebe rano podivat do zrcadla. A taky nechapu jak je mozne, ze tuto hruzu platime z poplatku za televizi. ()

ForGump odpad!

Byl to masochismus nejhrubšího zrna, ale dokoukal jsem to jako velké guilty pleasure. Kdyby se někdo, kdo upadl do kómatu před 35 lety, dnes probudil a jako první spatřil tuto šou, tak by byl jen mírně zmaten z toho, že to neuvadí Menšík, ale nějaký mdlý hoch, ale jinak by mu nepřišlo nic jinak než v roce 1986. Pousmál jsem se asi jen jednou u celkem obstojné scénky Kaisera s Lábusem, i když spíš z nouze, laťka byla proklatě nízko. A na konci jsem si tak řekl, že mi asi nikdo můj měsíční příspěvek na veřejnoprávní televizi nevrátí. A přitom za prosinec bych jí raději nezaplatil, protože takovýchto tyjátrů už bychom v roce 2021 mohli být ušetřeni. 5% ()

Kokutek odpad!

Tak už po 20 minutách vím, že to bude opravdu kulturní masakr a vyvolávání zombies...playback, trapný výstupy... ()

Cibulka_C

Jediná scénka od Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse 🔥Marie Joudová🔥, kterou předvedli už v devadesátkách v Ruské ruletě a v osmdesátkách v Nekonečné desce, byla nejlepší a podle mě se jako jediná dala zkousnout, protože jinak to byl asi fakt bizár. ()

Radek273

Pořad spíš pro ČT3, jestli vůbec pro televizi. Sem tam jiskřička naděje a sentimentu, ovšem jinak podle předpokladů. A ke konci horší a horší! ()

Sfaxia odpad!

Už na začátku mě znejistěly toporné tanečnice s kozíma nohama, ani stín talentu a krásy baletek ze 60 let neměly. Pak už jsem se jen za 80% učinkujících styděla. Doufám, že se to paní Bohdalové líbilo, pro mě tedy na poblití na jevišti a částečně i v hledišti. ()

Dobry_clovek

Tahle zeme neni pro mlady, napadne divaka, ktery sleduje socialisticke hvezdy, jak krepci v silvestrovskem poradu na prelomu roku 2021/2022. Na druhou stranu si musime priznat krutou pravdu - mladi, kteri by byli lepsi po herecke strance, nebo hudebne, proste nejsou. Bohuzel. A tech par mladsich, kteri se v tomto poradu objevili, dobrovolne prijali roli estradnich umelcu z roku 1980 a evidentne jim to neprislo trapne. Videt zpivat Prachare a Brzobohateho “ Odu na Jirinu “ ve stylu Sinatry, ale s prisernym televarietnim aranzma, je hrebicek do rakve pro kazdeho, kdo ma v sobe spetku vkusu. A v tom tkvi hlavni problem - stara garda je uz dnes nudna, ale ta mlada jeste vic. A to pro budoucnost televizni zabavy neni dobra zprava. ()

jauahaoas

Kemikek a Akamuka. 1 hvězdu za vitalitu Bohdalky v tomto věku. Jinak vyzvracení se plátcům koncesionářských poplatků do ksichtu. Bravo ČT. Ještě vyku.vit Sport a Události a jsme na úrovni Afrických států. ()

A.MacGyver

Nechápu kdo z vás všech tady se na to vůbec díval. Nebudu hodnotit, páč jsem neviděl, ale hůře volný čas strávit asi ani nejde, ne? ()

simpanz

Jednu hvězdičku jen jako úctu k paní Bohdalové a za nějaké písničky. Jinak je to bohužel spíš nekoukatelné. ()

Rade odpad!

To bylo na okamžitou vyhazov ředitele České televize a celého "tvůrčího" teamu této obskurní "Bohdalka show"... ()