Minx

• USA Minx
USA, (2022–2023), 8 h 48 min (Minutáž: 23–34 min)

Tvůrci:

Ellen Rapoport

Ophelia Lovibond, Jake Johnson, Idara Victor, Jessica Lowe, Lennon Parham, Michael Angarano, Oscar Montoya, Iker Amaya, Mason Flink, Alicia Hannah (více)

Série(2) / Epizody(18)

Komediální seriál Minx z dílny scenáristky Ellen Rapoportové se odehrává v Los Angeles sedmdesátých let minulého století. Soustředí se na mladou feministku, která se spojí s podřadným vydavatelem, aby vytvořila první erotický časopis pro ženy. (HBO Max)

Recenze uživatele YumiOkami k tomuto seriálu (4)

Minx (2022)

nádherný prostředí 70. let, úžasní a sexy herci, skvělý příběh. joyce prigger chce vytvořit feministický časopis pro ženy a s tím jí pomáhá přátelská parta v čele s doughem renettim. zažije strasti i úspěchy a začne si postupně vážit svého těla a sexuality… — každou epizodu jsem slintala nad jakem johnsonem a užívala chaotické scény a konflikty mezi hlavními představiteli. vážně mě tenhle feel-good seriál bavil. nutně potřebuji druhou sérii a to co nejdřív! 🤍🍒🌸🫧💫 UPDATE: bude druhá série! ()

Probuzení matriarchátu (2022) (S01E01)

úžasný, úžasný, úžasný!!! přesně tohle bych chtěla dělat v 70. letech v Americe :D ()

Bůh ochraňuj královnu penisů (2022) (S01E07)

kdo by to řekl, že v minx uvidím ztvárnění mého oblíbeného malíře davida hockneyho.. ✨✨✨ ()