Pozor! Maska je tu znova. Po desiatich rokoch, kedy spôsobila Lokiho Maska malú katastrofu v živote jedného dospeláka, je tu znova ale s inou obeťou. Mladý karikaturista Tim Avery, otec malého bábätka jedného dňa zistí, že jeho dieťa má neuveriteľné schopnosti. Za všetkým však stojí práve tajomná, bláznivá ale aj nebezpečná Lokiho Maska. O Masku má však enormný záujem aj žiarlivý rodinný pes. Tim z toho všetkého nie je práve nadšený, hlavne keď sa medzi dieťaťom a psom strhne o masku malá vojna. Bláznivé situácie na seba nenechajú dlho čakať. To najhoršie však ešte len príde. Samotný Loki chce totiž svoju Masku späť a je pripravený pre to spraviť čokoľvek! (oficiální text distributora)

Paity

Právem je tohle jeden z nejhorších filmů na ČSFD. Maska Junior nesnese ani tá základní obecná měřítka pro to, aby mohla být srovnáváne s klasickou Maskou s Jimem Careym. ()

MMJ

Nechápu proč to má tak málo % .. Nebylo to vůbec špatný .. Líbili se mi hlášky jako např. "Ma, Mama, MOTHER" ()

Petr.Kocfeld

Nic moc.Šlo z toho vytěžit mnohem víc.Jednotka byla mnohem snesitelnější.Dávám 2 hvězdy za ústřední dvojici a pár dobrých vtípků... ()

melkor323

Pri skouknutí si človek uvedomí dve veci: Ako má rád Jimma Careyho a starú, kongeniálnu "túpodľakomixu" MASKu, a ako jej tento nezmyselný žvást od prvej sekundy nesiaha ani po paty a skončí na smetisku dejín. ()

Prochy38

Nee, opravdu nee. Velká velká chyba. Aneb jak zavraždit možnost pokračovat v úspěšném 1. dílu. Nee. Trapné, ubohé, nevtipné, nudné. Kravina roku. * pouze a jen pro herečku maminky (asi Traylor Howard) toho pokusu o Masku jr. Nee. 1% ()

Jeržik odpad!

Ou shit! Ou my god! What the fuck?! Hey motherfucker! Saize Catze! Jasně, tohle nebyl zrovna myšlenkově obsáhlý komentář ale musím vás upozornit, že přesně tohle mě napadalo při shlédnutí Son of the Mask alias King of the Waste. ()

Marys

No, na pôvodnú masku to ani omylom nemá, ale rozhodne som očakával, že to bude čosi strašnejšie, než to nakoniec bolo. ()

jarmik odpad!

Já to neohodnotil? O tom nevím! :O Zato mám v živé paměti, že jsem to považoval za nejtrapnější pokus o komedii, co jsem kdy nedokázal vydržet do konce. ()

Lilloos odpad!

Na jednu stranu chápu snahu tvůrců přenést bláznivé animáky typu Tom a Jerry do 3D světa, na druhou stranu nevěřím, že čekali úspěch. Film, který vám nedá ani prd. ()

joker2

Tak nevím, co se na tom lidem nelíbí. Příjemný odpočinkový film, kde jsou všichni Maskou. Je tu jednak Loki, jako pán masky, dále pes s maskou a dítě jako syn masky. V poslední řadě je tu taťulda (Kennedy), který je ale maskou asi 2 minuty filmu, takže jeho výkon snad ani nelze hodnotit. Film je nabitý různými cartoonovskými triky a odkazy (datel Woody, zpívající žabák, atp.). Ze všech nejlepší je asi dítě, které má skvělou mimiku i bez masky. Pravda chybí tady Jim Carrey (proto hvězdička dolů), ale to je naprosto v souladu s comicsem Maska, kde je nositelů masky taky více. Film je určený i mladým divákům (tzn. není tak krvavý jako původní comics), ale to mu neubírá na zábavnosti - skvělá je například scéna, kdy pes nakreslí scénář, jak se zbavit dítěte, avšak nakonec je do pasti lapen sám, následuje přesný sled toho, co bylo nakresleno, ale je to převedeno do filmové podoby, kde lze opravdu vyčíst jen velmi málo chybiček. Skvěle jsou udělány i výstupy Odina, který se zjevuje ve všech možných i nemožných místech. Myslím, že se jedná o důstojného nástupce první Masky, ačkoli příběh je trochu přitroublý až primitivní (pes a dítě bojují o přízeň Kennedyho). Pokud máte rádi Toma a Jerryho, rozhodně si tento film zkoukněte (ale do kina na něj raději nechoďtě, litovali byste vyhozených peněz). Ideální film pro televizní vysílání v sobotu odpoledne. ()

Berry odpad!

Maska s Jimem Carreym byla alespoň vtipná... Ne dokonalá, ale vtipná a dobře koukatelná... Maska Junior ale NENÍ!! NENÍ!! ()

Luqi

Zviesť sa na vlne úspechu niečoho, čo tu bolo pred jedenástimi rokmi je riadny marketingový prúser....................Totiž úspech Masky (1994) stál na troch prvkoch: digitálne efekty, ktoré v tej dobe ohúrili snáď všetkých divákov, samotný nápad o maske, ktorá robí z ľudí šialencov a samozrejme Jim Carrey................. Po 11 rokoch digitálne efekty už nikoho neohúria, nadstavba námetu v podobe potomka masky je dosť biedna a Jima nahradil slabučký Jamie Kennedy. Keď už takýto paškvil, tak to mali natočiť hneď po "jednotke" a nič čakať 11 rokov. Tá 30 miliónová strata by snáď bola menšia.................... ()

El-Barto odpad!

Ještě teď nechápu jak může někdo něco tak otřesného natočit. Naprosto nevtipné, hrozné herecké výkony, ještě horší režie. A doopravdy tohle spolklo 80 mil USD? Pan "režisér" Guterman už doufám nikdy nic takového nenatočí (kdo to vlastně je ten Guterman?). ()

Gumby

Že mi je sedmadvacet mi nezabrání v náležitém ocenění filmu určeného dvanáctiletým. Z tohohle hlediska nevidím na junior masce chybu. Nepochopím ale, proč někdo očakává logiku, nebo sofistikovaný humor od cartoonu. ()

Vrátí se Carreyho Maska?

Vrátí se Carreyho Maska?

28.01.2020

Snímek Maska z roku 1994 nastartoval kariéru herečky Cameron Diaz a patří mezi nejikoničtější role Jima Carreyho, celosvětově pak vydělal 351 milionů dolarů na 23milionovém rozpočtu, o to větší… (více)