Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

O něco horší něž první díl, ale pořád to je zábavný a rozhodně jsem se u toho nenudil. Tentokrát je tam větší zastoupení slavných hereckých osobností a myslim si že se toho zhostili velmi dobře, hlavně Dustin Hoffman je dobrej, ale i ostatní nezaostávaj a skvěle doplňujou vostrýho Roberta de NIra, kterej je zase úžasnej, ale přece jenom, většina vtipů na podobný tému už bylo v jedničce a trochu se to opakuje, ale i tak jsem se dobře bavil a míň než 4* si to určitě nezaslouží(24.5.2005)

Chcela som len trafenú komédiu na relax a presne to som dostala. Príjemné vypnutie mozgovne občas treba a na to sú blbovinky tohto typu ako stvorené. Pobavila som sa aj zasmiala. Dustin + Barbra boli vynikajúca hipisácka dvojka, nebyť ich, určite by to na tie ľahko priemerné tri hviezdičky film nevytiahol.(8.9.2008)

Jednička byla mírně nadprůměrná komedie. Narozdíl od jiných podobných sequelů tenhle není děs a hrůza bez nápadu, je dokonce lepší než první část. Ne, že by byl lepší scénář či režie, ale herecké duo Hoffman a Streisand si role manželů Jebalových viditelně skvěle užívají a jsou tím nejlepším, co tahle komedie nabízí. De Niro a Stiller jsou stejně dobří jako předtím a setkání Jebalových s Jackem Byrnesem se mění ve srážku světů. Pro samé hlavní role nechci zapomenout, že mě výborně pobavila i pidirole Owena Wilsona. I tak je mé hodnocení blíž ke třem a půl.(8.4.2005)

"Jesus Moses!" Skvelé pokračovanie skvelej komédie, ktorá ešte predčila originál (a má nabehnuté na skvelú sériu). Tvorcom sa hlavne vydaril casting, ku ktorému sa pridali božský Dustin Hoffman a božská Barba Streisand. Barbri som sa najprv bál a myslel som si, že to neutiahne, ale nakoniec možno aj prekonala kráľovského Hoffmana. Záverečné cameo Owena Wilsona wilsonofilov poteší, ale geniálna cameo rola Ben Stillera čoby basebalista ma dostala ešte viac. "We have fockerized him!"(4.1.2007)

Cha, cha, cha. Ano, možná se směju ještě teď. Ta tenhle film jsem ani nějak moc extra zvědavý nebyl, protože jednička mi v paměti ani nějak extra neuvízla, takže asi ani nic extra nebyla, ale tohle je prostě švanda. Ano, souhlasím, humor je občas předpokládaný, a prostě celkově těží z mocného tématu sdružování rodin nevěsty a manžela, kdy ti jsou netypičtí takhle a ti zase takhle, a něco je i krapet nereálné, ale to u takovýhle filmů je jedno. My to vlastně od takovýhle filmů očekáváme - žádný chytrý humor, ale taky žádný laciný. A máme z toho radost, když se jako první slovo malé dítě nenaučí máma, ale magor apod. No, čili pomynu-li oscarové ambice, které nejsou pochopitelně žádné, tak tu popisuju hodně kvalitní film, který má malé subjektivní mínus možná až někde v závěru, kdy jakoby i ten největší morous procitne a najednou je taky nejvíc happy.(21.2.2008)

• - Malý Jack (Spencer Pickren) při sledování televize přepne na film Zjizvená tvář (1983). (rothstein)

• - Letištní asistentku hraje Kali Rocha, která hrála i v prvním dílu filmu. Proto se jí dostane od Grega nepěkného pohledu. (don corleone)

• - Herci Barbra Streisand a Dustin Hoffman hrajú vo filme rodičov židovského pôvodu. V skutočnosti ho obaja majú. (fandafilmov)