Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Soundtrack Randy Newman: 1. We're Gonna Get Married - Randy Newman ,2. Crazy 'Bout My Baby ,3. Baby and Me ,4. Jack ,5. Meet The Fockers ,6. Suspicious Mind ,7. The Shot ,8. Here's My Plan / It's All Right Now ,9. Going Up The Country (Written by Alan C. W ,10. If I Were A Carpenter (Written by Tim Hard ,11. Wilderness (Dub) (Written by Bruno Coon) [Dub] ,12. Dancing (Written by Bruno Coon) ,(23.5.2011)

O něco horší něž první díl, ale pořád to je zábavný a rozhodně jsem se u toho nenudil. Tentokrát je tam větší zastoupení slavných hereckých osobností a myslim si že se toho zhostili velmi dobře, hlavně Dustin Hoffman je dobrej, ale i ostatní nezaostávaj a skvěle doplňujou vostrýho Roberta de NIra, kterej je zase úžasnej, ale přece jenom, většina vtipů na podobný tému už bylo v jedničce a trochu se to opakuje, ale i tak jsem se dobře bavil a míň než 4* si to určitě nezaslouží(24.5.2005)

Pokráčování prvního dílu, kdy Gey Jebal přiveze svojí snoubenku ke svým potrhlým rodičům... Navázalo to dobře na první díl, ale tedy v žádném případě to na jedničku nemá..! De Niro hraje skvěle nepřístupného otce, podezřívavého agenta ve výslužbě..:D Hoffman zase těžkýho pošuka, který ve filmu udělá zásadní věci..:) Stiller se mi líbí a zahrál to opět dobře, skvělý komik, ale na DK nemá..:D Při sledování filmu není nuda, ale zase není úplně vhodný dětem!..(10.1.2007)

Jednička je sice lepší, ale u tohodle jsem se taky hodně nasmál! Stillera mám hodně rád a když ho ještě k tomu doplňuje bezchybný a prostě vždy a v jakékoli roli dokonalý De Niro, výborný a taktéž téměř neomylný Hoffman a úžasná Streisandová (kterou jinak upřímně nesnáším) ke spokojenosti mi to bohatě stačí!(29.8.2007)

Tam kde byl první Lotr rodinně příjemný, je druhý díl spíše úchylný. Sexuální vtípky jsou často mimo mísu a upřímně mě bylo občas Roberta i líto. Chápu že první díl se do značné míry vyčerpal, jenže tady nebylo zapotřebí natahovat stopáž. Problém často není ani tak moc v tom že by gagy neměly kvalitu. Jen prostě ten příběh přestává chutnat, když se herci jako Hoffman a Streisandová pořád pitvoří. 50%(26.9.2015)

• - Během produkce se studio obávalo, že název "Meet the Fockers" by byl príliš vulgární, ale plánovaná změna na "Meet the Fokkers", by mohla narušit kontinuitu série. Asociace amerických filmařů nechtěla název "Meet the Fockers" povolit, pokud by filmaři nenašli rodinu se jménem Focker. Podařilo se. (don corleone)

• - Letištní asistentku hraje Kali Rocha, která hrála i v prvním dílu filmu. Proto se jí dostane od Grega nepěkného pohledu. (don corleone)

• - Malý Jack (Spencer Pickren) při sledování televize přepne na film Zjizvená tvář (1983). (rothstein)