poster

Jeho fotr, to je lotr!

 • USA

  Meet the Fockers

 • Slovensko

  Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Thomick
  *****

  Možná hrozná pitomost, ale stejně STRAŠNĚ ZÁBAVNÁ! Teda ... nejspíš se to nikdy neobjeví v nějakém "oficiálním" fondu amerického humoru, ale pro mě je tohle jedna z nejryzejších amerických komedií a vůbec nejlepší příklad pro demonstraci toho, jak se asi průměrní Američané baví. Ono Stiller je fakt asi momentálně nejlepší aktivní komik USA, především na poli producentském.(28.12.2010)

 • Fiftis
  ***

  Pokračovaniu komédie sme sa trošku báli, ale boli sme príjemne prekvapení a aj keď sa nám prvý film páčil viac, skvele sme sa pobavili. Skvelí herci, skvelé scény, niekedy trochu prehnané, ale u bláznivej komédie to až tak nevadí. Robert de Niro je proste jednička. Takže vcelku vtipná komédia, ktorá ukazuje, že žiadna rodina, nie je normálna a niektoré sú ešte zvláštnejšie, než to na prvý pohľad vyzerá. Ale tentoraz sa podarilo angažovať dobrých hercov, scenár je vtipný a celkovo to spolu všetko tak sedí, že možno povedať, že toto je komédia, ktorá pobaví.(5.1.2015)

 • gudaulin
  ***

  Přiznávám bez mučení,že jsem větším ctitelem anglického suchého konverzačního humoru než toho,který produkuje ansámbl pod vedením Jay Roache.Jako soudně uvažující člověk ale zároveň vím,že humor použitý ve filmu tvoří (bohužel) v současnosti nadprůměr .Nezaznamenal jsem prakticky žádné prdy,jen přiměřené množství vulgarismů a jen jeden pád ze židle...Plusem snímku je účikování De Nira a Hoffmana,kdy většina těch nejlépe fungujících vtípků vychází ze střetávání rozdílných hodnotových žebříčků obou otců.Herecký projev Barbry Streisand je mi naproti tomu hodně vzdálený a ubral filmu tak 10%.Oproti jedničce vidím zřetelný nárůst kvality,takže komu se první díl líbil,nebude zklamán.Cellkové hodnocení 55%.(10.7.2006)

 • kleopatra
  **

  Dustin a Barbra - pro mě magnety jako hrom, ale přesto, že jsem nečekala, že to bude kdovíjaká bžunda.... tak vona to bžunda fakt nebyla. Toaletní epizody, pití mateřského mléka s následným vyprsknutím, výlevy pod vlivem séra pravdy, padání "nevhodných" předmětů do jídla, zaběhlé dítě (i zvíře).... to jsou taková klišé, která už tu byla 100+1x. Prvek hipíkovských rodičů by mi býval byl sympatický, kdyby ale nenesl stopy zoufalé snahy za každou cenu hustě pobavit.... takže jsem se zasmála jen jednou za celý film a to (a neříkám to hrdě) když stará Jebalová - sexuální fyzioterapeutka seniorů řekne svému klientovi: "při té penetraci opatrně, už vám neni 78". A jak říkám, nejsem na to hrdá.(25.6.2005)

 • Sawy
  **

  Konstatování, že jde o lepší film, než jakým byla jednička, je možná pravdivé. Ale vzhledem k tomu, že jednička byla víc než cokoliv strašná nuda, to vlastně nic moc neznamená. Druhý díl má výhodu v Hoffmanovi a Streisand, kteří jsou uvolnění a role si užívají, ale Roach opět přišel s filmem, který nijak zvlášť nebaví a oproti jedničce je v mnoha ohledech ještě nevkusný. Scéna Stillera pod sérem pravdy JE vtipná, ale zpětně si žádnou jinou takovou nevybavím, což je na komedii průser. 50 %(8.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace