Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Hvězdné herecké obsazení bohužel nedokáže zachránit rozvleklost filmu a trapnost většiny scének. Když už se objeví jiskřička naděje, bác a je uzeměněna ránou v podobě stupidních keců o nějakém rodinném kruhu. Proč? Vždyť námět si o pořádný záchvat smíchu přímo říká?! Škoda, průměr a jen taktak, že to nedopadlo hůř...50%(13.7.2008)

Málokdy se povede něco jako filmový zázrak, totiž aby druhý díl předčil "jedničku". Právě to se podařilo i filmu Jeho fotr, to je lotr! (který volně navazuje na Fotr je lotr!). Do popředí se dostaly herecké hvězdy Robert De Niro, Dustin Hoffman a Barbra Streisand a skvěle si to rozdaly. Ben Stiller jim "jen" zdatně sekundoval.(18.3.2005)

Možná hrozná pitomost, ale stejně STRAŠNĚ ZÁBAVNÁ! Teda ... nejspíš se to nikdy neobjeví v nějakém "oficiálním" fondu amerického humoru, ale pro mě je tohle jedna z nejryzejších amerických komedií a vůbec nejlepší příklad pro demonstraci toho, jak se asi průměrní Američané baví. Ono Stiller je fakt asi momentálně nejlepší aktivní komik USA, především na poli producentském.(28.12.2010)

Chcela som len trafenú komédiu na relax a presne to som dostala. Príjemné vypnutie mozgovne občas treba a na to sú blbovinky tohto typu ako stvorené. Pobavila som sa aj zasmiala. Dustin + Barbra boli vynikajúca hipisácka dvojka, nebyť ich, určite by to na tie ľahko priemerné tri hviezdičky film nevytiahol.(8.9.2008)

Překvapila mě záplava hvězd, protože to není žádné veledílo. A asi ty hvězdy jsou největšími tahouny snímku. V první půli humoru poskrovnu, vesměs trapnosti, co nepobaví. Chvíli jsem s tím bojoval, ale pak se přece jen i něco vtipného našlo. # příběh 6 | hudba 7 | humor 5 | akce 3 | napětí 1 | pustil bych si znova 4(23.7.2011)

• - Letištní asistentku hraje Kali Rocha, která hrála i v prvním dílu filmu. Proto se jí dostane od Grega nepěkného pohledu. (don corleone)

• - Během produkce se studio obávalo, že název "Meet the Fockers" by byl príliš vulgární, ale plánovaná změna na "Meet the Fokkers", by mohla narušit kontinuitu série. Asociace amerických filmařů nechtěla název "Meet the Fockers" povolit, pokud by filmaři nenašli rodinu se jménem Focker. Podařilo se. (don corleone)

• - Na snímku se podílela De Nirova společnost Tribeca Productions. (imro)