Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (483)

arie 

všechny recenze uživatele

V dimenziách americkej komerčnej zábavy sa jedná o skutočne veľmi vydarený počin, ktorého úspech, samozrejme, pramení od skvostného hereckého obsadenia. Na výsledku je vidieť, že všetci zúčastnení sa pri natáčaní bavili prakticky neustále, čo však neplatí pre diváka, ktorý má k hollywoodskemu humoru rozpačitý alebo negatívny vzťah. Treba povedať, že snímke jednoznačne chýba kvalitnejší režisér, Jay Roach je síce v žánri pomerne zabehnutý, no zatiaľ ani jeden z jeho počinov sa nevymanil zo šedého priemeru a inak tomu nie je ani tentokrát, čo je určite škoda, pretože vidieť De Nira, Hoffmana, Stillera a Streisandku v jednom filme vzbudzovalo nemalé očakávania, ktoré sa však naplnili len z časti. Ak sa chcete len príjemne pobaviť, je Meet the Fockers ideálnou voľbou, no ak čakáte, že sa vám film vryje do pamäti na dlhšiu dobu, pravdepodobne sa neubránite sklamaniu. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale mne sa dvojka páčila viac. Ak sa robí pokračovanie rodinnej komédie, tak pravidlo väčšie, akčnejšie, tupšie by sa malo meniť na vtipnejšie a s väčším počtom hviezd. V tomto prípade to chvalabohu platí, za čo môže predovšetkým angažovanie Fockerov Hoffmana a Streisandky, ktorí sú až na výnimky veľmi vtipní....Pri sexe si musíte dávať pozor, nemáte už 80! :)) ()

Reklama

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Pokračování komedie Fotr je lotr se nese ve stejném duchu jako první díl a přináší skoro stejné množství zábavy. Hlavní čtveřice zůstala nepozměněna, ovšem tentokrát se k nim ještě přidali Dustin Hoffman a Barbra Streisand. Právě Dustin Hoffman dodal filmu neskutečně zábavného ducha a zabavil mě po celou délku filmu...90% ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Bál jsem se, že kvalita oproti předchozímu snímku, na který tento film navazuje, půjde strmě dolů. Opak je pravdou. Film je minimálně stejně kvalitní jako jeho předchůdce. Opět stejně brilantní a stejně skvělé herecké výkony Bena Stillera a Roberta De Nira, navíc umocněné dalšími kvalitními hereckým i výkony v podání Dustina Hoffmana a Barbry Stresand... Z toho nemůže být nic jiného než úžasný, vtipný a opět velmi originální snímek, u kterého jsem se bavil ve stejné intenzitě jako u filmu Fotr je lotr. Vítaným oživením pak bylo malé dítě na palubě, které tomu dodalo ještě vtipnější ráz... Nelze než tvůrce pochválit za to, že udrželi laťku takto vysoko, dávám opět čtyři hvězdičky a vysekávám tvůrcům a hercům pochvalu za nádherně úžasně propracovaný film... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Kapánek horší než jednička, ale pořád slušná průměrná komedie. I náš Jebal, má pěkně povedenou rodinku a hlavně fotříka. Jakoby nestačilo, že jeho budoucí tchán mu leze pěkně na palici… Dustin Hoffman a Barbra Streisand do toho přinesli menší oživení, ale že by byli jejich výkony extra výjimečné? To ne, ale byli správně trhlí a několikrát mě slušně rozesmáli. Opravdu povedené rodinky, jen co je pravda… ()

Galerie (38)

Zajímavosti (29)

  • Na svatbě sedí Moses a Jinx spolu a ujídají kousek dortu. Cvičitelé dali k dortu trochu žrádla pro kočky a psy, aby obě zvířata mohla jíst blízko sebe bez jakéhokoli napětí. (veronikajel)
  • Na snímku se podílela De Nirova (Jack Byrnes) společnost Tribeca Productions. (imro)

Související novinky

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005

07.06.2005

Štrnásty ročník odovzdávania filmových cien MTV Movie Awards moderovaný hercom Jimmym Fallonom sa už tradične blýskal hviezdnými menami, no zároveň sa (narozdiel od vážnych Oscarov) niesol vo veľmi… (více)

Reklama

Reklama