Jeho fotr, to je lotr!

Meet the Fockers

Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Hvězdné herecké obsazení bohužel nedokáže zachránit rozvleklost filmu a trapnost většiny scének. Když už se objeví jiskřička naděje, bác a je uzeměněna ránou v podobě stupidních keců o nějakém rodinném kruhu. Proč? Vždyť námět si o pořádný záchvat smíchu přímo říká?! Škoda, průměr a jen taktak, že to nedopadlo hůř...50%(13.7.2008)

Soundtrack Randy Newman: 1. We're Gonna Get Married - Randy Newman ,2. Crazy 'Bout My Baby ,3. Baby and Me ,4. Jack ,5. Meet The Fockers ,6. Suspicious Mind ,7. The Shot ,8. Here's My Plan / It's All Right Now ,9. Going Up The Country (Written by Alan C. W ,10. If I Were A Carpenter (Written by Tim Hard ,11. Wilderness (Dub) (Written by Bruno Coon) [Dub] ,12. Dancing (Written by Bruno Coon) ,(23.5.2011)

Jeho fotr, to je lotr, aneb setkání hereckých legend:) Opálený, až přepálený Dustin Hoffman se setkává s, opět se nehorázně ksichtícím Robertem De Niro:) Jako podporu má s sebou Dustin excentrickou postavu své ženy v podání Barbry Streisand a Robert zase malého Jacka, jež je nekompromisně vychováván v plenkách s vyraženým vzorem CIA:) Jack Barnes svému vnoučkovi dopřává tu nejlepší a nejprofesionálnější výchovu, jakou může člověk jeho formátu dítěti nabídnout:) Zábavných situací i dialogů je zde přemíra, ale ani to a "hvězdné" obsazení nestačí, aby se film vymanil z průměru.(30.1.2012)

• kleopatra

Dustin a Barbra - pro mě magnety jako hrom, ale přesto, že jsem nečekala, že to bude kdovíjaká bžunda.... tak vona to bžunda fakt nebyla. Toaletní epizody, pití mateřského mléka s následným vyprsknutím, výlevy pod vlivem séra pravdy, padání "nevhodných" předmětů do jídla, zaběhlé dítě (i zvíře).... to jsou taková klišé, která už tu byla 100+1x. Prvek hipíkovských rodičů by mi býval byl sympatický, kdyby ale nenesl stopy zoufalé snahy za každou cenu hustě pobavit.... takže jsem se zasmála jen jednou za celý film a to (a neříkám to hrdě) když stará Jebalová - sexuální fyzioterapeutka seniorů řekne svému klientovi: "při té penetraci opatrně, už vám neni 78". A jak říkám, nejsem na to hrdá.(25.6.2005)

Druhý díl přináší v podstatě to samé, jako díl první (a to není špatně!). Vtipy se z velké části točí kolem tchánova „kroužku důvěry“, a mladý Focker musí opět dokazovat že do něj patří. Příjemným osvěžením je hlavně Dustin Hoffman, který s přehledem přebíjí jakýkoliv pokus o vtip Barbary Streisandové. Je to příjemná zábava, která nikoho neurazí. Owen Wilson s panovou flétnou tomu vládne.(23.1.2006)

• - Ve scéně, kdy hrají obě rodiny společně fotbal, srazí Bernard (Dustin Hoffman) Jacka (Robert De Niro), který spadne do stínu. Hned v dalším záběru z dálky se však Jack (Robert De Niro) nachází na slunci. (kikka20)

• - Deska, kterou si Pam prohlíží je Make It Big od skupiny Wham! z roku 1984. (don corleone)

• - Úlohu "Malého Jacka" hrali dve deti, dvojičky. (slavo_held)