Greg a Pam se chtějí vzít. Než k této události dojde, je vhodné seznámit rodiče obou snoubenců. K tomu se perfektně hodí společný víkend na ostrůvku rodičů Grega na Floridě. A tak Greg a Pam odlétají k rodičům Pam, aby je vyzvedli a společně pak odletěli k Jebalovým (rodina Grega). Jenže u Byrnesových je vše jinak. Otec Pam, Jack, se oběma snoubencům předvede s jeho novou hračkou - autobusem předělaným na luxusní karavan. Právě v tomto karavanu jsou Byrnesovi rozhodnuti dojet k Jebalovým. Jack tvrdí, že pro malého vnoučka Jacka bude cesta mnohem příjemnější. Jack a Dina Byrnesovi se totiž starají o dítě Pameliny sestry. A protože snoubenci nechtějí vyvolat zlou krev už dopředu, svolí. Za Jebalovými se jede autobusem. Když dorazí k Jebalovým, seznámení je pro Byrnesové poněkud zvláštní. Právník Bernie Jebal se věnuje kariéře a Rozalin Jebalová údajně učí jógu. Byrnesovi netuší, že Bernie se nikdy právnické kariéře nevěnoval a že Rozalin je ve skutečnosti sexuoložkou se zaměřením na sexualitu starých lidí. Jack a Dina jsou poněkud zaskočeni otevřeností, se kterou Jebalovi vyprávějí o svém sexu, sexuálním dospívání Grega i o jeho teenagerských sexuálních dobrodružstvích. Ke všemu Bernie rozbije Jackovi záchod v jeho karavanu, když se z něj snaží vylovit svého psa, kterého mu tam spláchl Jackův kocour. Soužití graduje ve chvíli, kdy Pam oznamuje Gregovi, že je těhotná, ale že si nepřeje, aby o tom zatím věděl její otec. Jack, který je přesvědčen, že syn hospodyně Jebalových, Jorge, je ve skutečnosti synem Grega, dochází k závěru, že mu všichni něco tají. Proto se rozhodne vpíchnout Gregovi drogu pravdy. Učiní tak na celorodinném večírku Jebalových. Greg se přímo při proslovu na jevišti přizná k tomu, že je Pam těhotná a že se mu velmi líbí jeho budoucí tchýně. Druhý den je naštvaný Jack rozhodnut odjet. Dina, kterou si  Rozalin získala výkladem své sexuální terapie, však odjet nechce. Prozradí tak, že Jack vpíchl Gregovi drogu... (TV Prima)

Trailer

MM_Ramone

Potom, čo sa bol Gaylord Greg Focker predstaviť rodičom svojej nastávajúcej, milej, očarujúcej Pam a jej otec Jack, vyslúžilý expert CIA, ho horko ťažko prijal do kruhu dôvery sa dej presúva na Floridu. Je načase navštíviť aj Gregovu rodinu. Otca a matku. Tých výborne zahrali Dustin Hoffman a Barbra Streisand. Skvele tak doplnili už zohratú partiu prvotriedných hercov z prvej časti. No a našla sa aj malá, sympatická úloha pre Owena Wilsona. Príjemná rodinná komédia, s perfektným hereckým obsadením. **** ()

tron

Možno práve potrebujete vyložene oddychovú záležitosť. V takom prípade vám padne tento film vhod. Pozor, bude pre vás však drsným sklamaním čakať od neho niečo veľké „len“ preto, že tradičnú zostavu z úspešného a milého (ale rozhodne nijako zvlášť vydareného) originálu, doplnila dvojica Barbra Streisandová a Dustin Hoffman. Výsledok je rozpačitý až nudný a vyložene fungovalo len zopár scén (predkožka, Owen Wilson z Frat Pack). Miestami mi to pripadalo až nechutné (WC, masáže). Divákov to však oslnilo, pri rozpočte 80 miliónov to celosvetovo zarobilo fajnových 516. ()

Boogeyman

Jednička je sice lepší, ale u tohodle jsem se taky hodně nasmál! Stillera mám hodně rád a když ho ještě k tomu doplňuje bezchybný a prostě vždy a v jakékoli roli dokonalý De Niro, výborný a taktéž téměř neomylný Hoffman a úžasná Streisandová (kterou jinak upřímně nesnáším) ke spokojenosti mi to bohatě stačí! ()

golfista

Já mám raději "anglický" než tenhle typicky "americký" humor, ale tohle se ještě docela dá unést. Je to určitě lepší, než první díl. Styl zůstal na stejné úrovni, ale Hoffman se Streisandkou jsou přece jenom značným přínosem. Je to tak na 70%, ale na čtyři hvězdičky ... tolik jsem se zase nepobavil. ()

Djkoma

Jednička byla zábavná komedie. Její jediná nevýhoda byla, že bavila pouze několika vtipy, které na páté shlédnutí byly ohrané. Dvojka je perfektní spojení vtipů z jedničky(na které je nespočet narážek ) a trochu více sexistického humoru. Rodiče Graga "Sestřičky" Jebala v poddání Dustina Hoffmana a Barbry Streisand jsou bezchybně ujetí a free rodiče. Robert De Niro je stejný jako v jedničce a možná i horší (otec :) a agent). Ben Stiller je stejně nešikovný a malý prcek, to je něco :) . Pokud vás bavila jednička a nevadí vám narážky na první panictví o které jste přišli s chůvou, potom jednoznačná volba :) ()

• Ve scéně, kdy hrají obě rodiny společně fotbal, srazí Bernard (Dustin Hoffman) Jacka (Robert De Niro), který spadne do stínu. Hned v dalším záběru z dálky se však nachází na slunci. (kikka20)
  • Když Robert De Niro (Jack Byrnes) netočil, trávil spoustu času s dvojčaty Spencerem a Bradleym Pickrenovými, která hrála jeho vnuka. Cítil, že je důležité se se s nimi co nejvíce sblížit, aby jejich vztah působil důvěryhodně. (veronikajel)

Související novinky

Stiller a Carrey sú použití

Stiller a Carrey sú použití

02.09.2005

Herec Ben Stiller (na obr.) a režisér Jay "Focker" Roach po spoločnej komédií Jeho foter, to je lotor! opäť spoja svoje sily a vrhnú sa do dlho odkladaného projektu s názvom USED GUYS. Jeho… (více)

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005

07.06.2005

Štrnásty ročník odovzdávania filmových cien MTV Movie Awards moderovaný hercom Jimmym Fallonom sa už tradične blýskal hviezdnými menami, no zároveň sa (narozdiel od vážnych Oscarov) niesol vo veľmi… (více)