poster

Jeho fotr, to je lotr!

 • USA

  Meet the Fockers

 • Slovensko

  Jeho foter, to je lotor!

Komedie / Romantický

USA, 2004, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Scrytcher
  ****

  Zatímco první díl se plácal na hranici průměru, díl druhý se ukázal v pravém světle. Humoru je tu po celou stopáž dost a dost. Je to humor ať už jen, který vám vytvoří roztomilý škleb na tváři (umělé ňadro na kojení, Jackova tajná laboratoř pod postelí, jak přišel Gaylord o panictví) a nebo vtipy, co způsobují záchvaty smíchu (všechny scény s malým drobkem, Gaylordův proslov...). V 1 se vyplatila dvojice Stiller, DeNiro v pokračování přebírá žezlo Hoffman, který s DeNirem vytváří mile zábavnou formaci a sekundují si v každém záběru. Není to zábava pro ty co čekají inteligentní komedii, ale když se uvolníte a podáte se tomu, co je vám naservírováno, budete se jistě příjemně bavit. Aaas---hole(3.9.2005)

 • predators
  ***

  Hvězdné herecké obsazení bohužel nedokáže zachránit rozvleklost filmu a trapnost většiny scének. Když už se objeví jiskřička naděje, bác a je uzeměněna ránou v podobě stupidních keců o nějakém rodinném kruhu. Proč? Vždyť námět si o pořádný záchvat smíchu přímo říká?! Škoda, průměr a jen taktak, že to nedopadlo hůř...50%(13.7.2008)

 • Cival
  ****

  Nemám rad onanii (k tomuhle filmu se sexuálně zabarvené slovo v komentáři zvlášť hodí) nad ověřenými hereckými hvězdami, ale Hoffman i de Niro jsou ve svém souboji "hippies vs. gestapo" zkátka dokonalí. Scénář nezklamal a Stiller, ten už to snad ani jinak než vtipně nedokáže. Řekněte sami: Může být špatný film, v němž se láska vyznává pomocí přiznání "chtěl bych ojet tvoji matku." IMHO ne :-)(23.2.2005)

 • Fiftis
  ***

  Pokračovaniu komédie sme sa trošku báli, ale boli sme príjemne prekvapení a aj keď sa nám prvý film páčil viac, skvele sme sa pobavili. Skvelí herci, skvelé scény, niekedy trochu prehnané, ale u bláznivej komédie to až tak nevadí. Robert de Niro je proste jednička. Takže vcelku vtipná komédia, ktorá ukazuje, že žiadna rodina, nie je normálna a niektoré sú ešte zvláštnejšie, než to na prvý pohľad vyzerá. Ale tentoraz sa podarilo angažovať dobrých hercov, scenár je vtipný a celkovo to spolu všetko tak sedí, že možno povedať, že toto je komédia, ktorá pobaví.(5.1.2015)

 • salahadin
  **

  Asi nejstupidnější název, co mohli čeští distributoři vymyslet. Pan Yebal je asi takovej lotr, jako jeho synáček. Čili jím vůbec není! Hned ale pochopíte látku biologie 3. ročníku na všeobecném gymnáziu, kde se obvykle bere dědičnost. Tedy splní se vaše očekávání ohledně toho, jaký bude nevěstin tchán. Vtipy jsou na podobném chabém základě jako v jedničce (ovšem o dost více trapnější), tentokrát trochu potěší kontrast obou rodin a jejich životní názory. Víc se rozepisovat nemá cenu, není skoro o čem:-) Je to prostě laciné pokračování laciné komedie, nic víc, nic míň.(25.4.2006)

 • - Úlohu "Malého Jacka" hrali dve deti, dvojičky. (slavo_held)

 • - Letištní asistentku hraje Kali Rocha, která hrála i v prvním dílu filmu. Proto se jí dostane od Grega nepěkného pohledu. (don corleone)

 • - Celé jméno Grega je Gaylord Myron Focker. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace