Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Maskérkám a kostymérkám už došla trpělivost a hodlají se postavit za svá práva. Vedení televize viní za odboj Mirka, který je vzteky bez sebe a chce si promluvit s televizním bezdomovcem Lubošem. Radka jede na casting do Prahy, kde zazáří, a vrací se do Brna s nadějí, že její dny v Dobrém ránu jsou snad konečně sečteny. Do mysli režiséra Roberta Sedláčka je ale manipulativně zaseto semínko nejistoty a Radka zažívá velkou potupu, kterou si vychutná především Andrea. Dobré ráno hostí chovatele lišek, se kterým se chtějí vyfotit zvukaři, a Mirek musí jít podruhé na kobereček k řediteli. Tento den už pak u Mirka nenajde útěchu ani plačící Radka a jeho spravedlivý hněv hořce zakusí také vzpurný osvětlovač Horst. (Česká televize)

(více)

Recenze (41)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak nějak jsem nabyl dojmu, že se všechny díly budou točit okolo natáčení pořadu "Dobré, ráno", ale už druhý díl mě vyvedl z omylu, protože na samotný pořad dojde jen na malinkatém prostoru, a řeší se hlavně filmové castingy. Taky je zřejmé, že v každém díle uvidíme nějakou hostující hvězdu, vystupující samu za sebe, jenže bohužel, scény se Sedláčkem jsou zoufale nevtipné, a bez jakéhokoliv nápadu. ()

Ivoshek 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oproti Prvnímu dílu to ztratilo dynamiku A už to není takový ohňostroj fórků. Zatímco u minulého dílu jsem se několikrát smál nahlas, u toho hle už jednou a jen trochu. Pokud to bude pokračovat tímhle způsobem i dál, tak na to nejspíš v půlce přestanu koukat. Což by byla škoda, protože je tu spousta neokoukaných tváří. ()

Reklama

APLSMLS 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

popis humoresek jako spatne nasvicene sracky plne ochotniku pobavil 😄 postavy dobry, nejlepsi zatim Kolaříkův rejža, min nadupany nez prvni dil, ale kvalita vysoka, nizky hodnoceni me prekvapuje, mladsi publikum ktery tenhle styl oceni asi bohuzel o existenci serialu ani netusi, dostante appku CT iVysilani na smarttelevize a playstation store a zvedne to sledovanost *mrk mrk ()

GS58 

všechny recenze uživatele

Seriál se mi líbí. V druhém díle mě zaujala ochrana duševního vlastnictví - autorské právo - odvedené ad absurdum, dva semestry práva absolvováné bezdomovcem  Lubošem se projevily:-) Zasmáli jsme se castingu, to bylo skvostné. Když jsem viděla lišku v autě, napadla mě souvislost s Liškou Bystrouškou, ale byla to Marcela, které se útěk nevyplatil. Tu lituji, ale doufám, že její představitelka se těší dobrému zdraví. A já se těším na další díly 🙂 ()

kingik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V Brně se hraje divadlo a taky se z něj vysílá pravidelná ranní show. Smíšená moderátorská dvojice v ní zaníceně poslouchá své hosty z nejrůznějších profesních oborů, klade jim všetečné dotazy, nechybí krátké zprávy, počasí, vaření i hudební klipy. A mnohdy se ten tok nedá vydržet. A tak nastoupil Jan Prušinovský, aby ranní show udělal prudce nekorektní až zhovadilou. A především, aby její moderátory (Zuzana Zlatohlávková a Ondřej Kokorský), rosničku (Simona Lewandowská) a režiséra (Jan Kolařík) ukázal v nekorektním světle. A i pozvaní hosté se nebudou vždy chovat zcela standardním způsobem. V první epizodě například poznal následky ve studiu objeveného alkoholu distingovaný Jiří Pavlica. Moderátorka šňupe kokain, moderátor se klidně v šatně před všemi přítomnými obnaží, až si i diváci mohou prohlédnout, jak jej příroda obdařila. Liška, kterou měl pozvaný přírodovědec ještě ráno ve studiu živou, končí rázem pod koly auta, rosničce se v kabelce rozmaže exkrement jejího psího mazlíčka. A kdoví, co diváka čeká dál, neboť to jsme teprve u druhé epizody. A epizod je celkem 8. A vše je doprovázeno nesčetnými vulgárními slovíčky a hrubozrnným humorem. Prušinovský vsadil na neokoukané herecké tváře, což mu skvěle vychází. A celý vzniklý tvar diriguje vtipně a zásadně nekorektně. Odboural bych ale i nějaký ten rušivý element. Pro mě je to bezdomovec (Roman Slovák), který má svůj přístřešek hned v závětří komplexu natáčecího studia. To už mně přišlo zhola nadbytečné. Zatímco se ranní show v seriálu zmítá v krizi a čísla sledovanosti závratně klesají dolů, věřím, že u diváků tenhle netradiční seriálový počin zaboduje. 8/10 ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Kostel, kam jede Mirek (Jan Kolařík) natáčet příspěvek do Křesťanského magazínu, stojí v Doubravníku na Tišnovsku. Interiéry kostela se natáčely v bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Mendlově náměstí v Brně. (skudiblik)

Reklama

Reklama