Hrají
Uschi Glas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Thure Riefenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Heinz Hoenig
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Ralf Bauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Horst Janson
Německá říše
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Konstanze Breitebner
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Mareike Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Bernd Tauber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Isabella Jantz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Doreén Dietel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Antje Westermann
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Gerd Silberbauer
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Daniel Friedrich
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Elisabeth Degen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Horst Sachtleben
Německá říše
Nejlepší seriály:
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Florian Weber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Maximilian Krückl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Josef Thalmeier
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Stefan Hunstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Průsmyk (2019) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Horst Kotterba
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)