Rekrut

• USA The Recruit
USA, (2022–2023), 14 h 40 min (Minutáž: 51–58 min)

Série(2) / Epizody(16)

Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace. (Netflix)

Hapretor

Co se týče mě ... tak seriál o hovně .. v polovině mi už všechny postavy lezly strašně na nervy ... nikdo vyloženě sympatický ... žádná výraznější postava se nekoná ... sem tam absurdní scéna a tím konečně trochu vtipu ... ale jinak nuda až na půdu ... tohle byla, sakra, ztráta času ... !!! ()

bararich8

Jo na tohle se vyplatí trochu obrnit trpělivostí, jelikož rozjezd je vlažnější respektive takový chaotický. Ale pak se začně přituhovat, přiostrovat, ale celou dobu je nějaká hláška nebo situace na odlehčení za rohem (nakonec byl herec pro hlavní roli dobře vybrán, ač jsem z počátku byl skeptický). A především ke konci se dostáváa ke slovu akce a překvapí i čistky hlavních postav a potencionální nájezd na druhou sezéonu, které bych se snad ani nebránil. ()

RetroGamer

Taký odľahčený špionážny seriál, ktorý moc odľahčený nie je - aj kvôli panickým atakom hlavného hrdinu. Seriál si robí srandu sám zo seba, z CIA a špiónov, no inak je celkom vážny a dobre natočený. Je tu veľa nelogických rozhodnutí, ktoré urobia postavy, no tam treba prižmúriť oči - hlavne Owenova bývalá, ktorá za ním pôjde cez pol zemegule. Inak seriál odporúčam - má len 8 častí, takže ho v kľude pozriete za jeden deň. Posledná časť ma navnadila na druhú sériu, tak dúfam, že ju Netflix schváli. ()

Mrs.Vader

tohle je mnohem lepsi serial nez sem cekala, je tam ale dost prehmatu a ta Owenova byvala/ spolubydlici Hannah je tak nehorazne otravna, ze sem kvuli ni malem ubrala hvezdu. od pulky je kazdy dil prospikovany stresem aby se z toho nestala debilni romcom se stupidni love story linkou, jako nic proti romanci v ramci akcniho serialu, kdyz to okoreni dej, ale prosim nemichat s gossip girl slecnou 'muj ex me nerekl, kam jede na tajnou misi, takze ho poletim sledovat, zburcuju celou CIA a snad se me jeste podari neco posrat anebo mu zaridit vyhazov, jen proto, ze sem totalni entitled pica'. Jinak hlavni hrdina hrdina taky dost casto slapne vedle , ale aspon nepusobi prehnane umele a nerealisticky, logika jde samozrejme uplne do kopru, zacatek prvniho dilu me to skoro donutil vypnout, ale pak sem si nejak zvykla na ten styl a zacalo me zajimat, o co tam teda jakoze jde a pokud je tam co resit, tak me to zvladne utahnout pozornost. Pres vsechny ty nedostatky s velkym privrenim obou oci je to dost zabava, dej neni nudny, rychlost tak akorat, scenar nepusobi uplne trapne, ale porad se v tom da orientovat i bez znalosti nejakych legalnich a jinych specifickych termitu ( v cemz pomaha i to, ze hlavni hrdina sam vi dost hovno :) ) a dost velky podil na sledovatelnosti serialu ma herecke obsazeni nekterych vedlejsich postav. Jestli schvali druhou radu, tak bude asi zasadni, do jakeho smeru se to posune, protoze po poslednim dile je to na docela tenkem lede ... ()

Mamlas

Ten trumbera v hlavní roli byl celkem šáša a nezáviděl jsem mu ty maminy či bábušky, které tam musel potulit. Jinak překombinovaně zdlouhavé, otravná vata se spolubydlícími, sem tam trocha akce. Spíš mi to připadlo jako komedie či parodie. Ukončeno do prázdna. (32%) ()

Johannka

Pořád nevím, jestli mě hlavní chlapec více baví nebo sere. Vedle něj mamča alá odvar Angeliny Jolie s ne vždy uvěřitelným ruským přízvukem a Pat a Mat z CIA kteří hlavnímu chlapci buď háží klacky pod nohy nebo se můžou přerazit by vymysleli/udělali něco dříve než on. Přesto je tohle binchworthy věc, bavilo mě to. ()

Leeslie

Hlavni hrdina vypada napoprve hrozne nevyrazne, ale po par vterinach je tahle neznama hvezdicka celkem charismaticka a velmi sympaticka. Serial je sam o sobe mix nenapadne komedie a CIA thrilleru, dobre se na to kouka, pribeh odsypa a nenudi. Je to na prvni pohled hrozne nenapadny serial, ale pod slupkou zajimava a prijemna novinka s potencialem pro dalsich x rad... ()

Kropajda1

Příjemná jednohubka na dva večery. Nic jsem nečekala, šlo o náhodnou volbu, a nakonec jsem příjemně překvapená. Hezká akční podívaná, jaké se točily v minulém století. Klidně bych strávila i další sérii. ()

Rian_witcher

8,5 hodiny koukáte na místy zábavný seriál o právnících CIA a usmějete se nad tím, jak se snaží kamuflovat průšvihy operativců. Místy koukáte na nudné žvanění bezcitné špionky vražedkyně a to celé okoření občasná akce. Seriál je ale plný nelogičností a sympatie získávají hlavně vedlejší postavy. Laura Haddock je totálně nesympatická hlavně díky debilnímu sestřihu podle hrnce. Za mě tedy vítězí vedlejší postavy jako Colton Dunn, Kaylah Zander, Aarti Mann a Angel Parker. No a konec který nic nevyřeší je tím, co vás totálně znechutí. Producenti si prostě zvykli nutit objednavatele k další sérii. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Dusty56

Nejslabší byla první epizoda, pak se to rozjelo. Problémem seriálu je nelogičnost (např. takovýmu bažantovi by tam těžko nechali takový případ, sice tam je několikrát naznačeno, že nemá zkušenosti, ale v akci se chová (dost často) jako profík nebo že v CIA skoro vůbec nefunguje utajení (nebo jen Owen je břídil) anebo když si dvojice pětadvacátníků myslela, že jsou lepší než CIA a letěla zachránit kámoše do Evropy). Ale když jsem tohle vypustil z hlavy, tak jsem zjistil, že se docela dobře bavím. Seriál má totiž příjemné obsazení a ne úplně nudný děj. Obsazení stojí na vedlejších postavách ze slavnějších seriálů (z TBBT, Suits, The Fosters nebo Atypical). Noah Centineo je sice občas trochu mimo, možná i přehrával, ale ta role mu sedla. Stejně tak jsem si oblíbil postavu spojky (byť občas vypadla z role), Hannah (ten závěr s ní teda tvůrci nezvládli), druhého spolubydlícího, Amélie, šéfa, všech tří dalších právníků, ... Prakticky jsem si oblíbil každýho kdo tam hrál, ať už vystupoval jakkoliv. Co se týká děje, tak nenudí, jen se občas vyplatí nepřemýšlet, co, proč a jak. Ve výsledku, i přes hromadu výtek, jsem spokojený, bavilo mě to a těším se na další sérii. ()

Updated_Cake

Za mě tedy dost přeceňovaný seriál. Trailer i ukázka po 1. epizodě se snaží ukázat takový mišmaš ze seriálu, hlavně akční povahy, ale ve výsledku je to dost nuda. Zabaví pár prvních epizod, kdy člověk neví, co má čekat, jenže jak seriál najede do nudného stereotypu se snahou být co nejchaotičtější a nesložitější, ve finále pak podkopává sám sebe. Řekl bych, že seriál dost zachraňují herci a jejich výkony, scénář je ale vážně peklo. Závěr seriálu je totálně mimo, protože tam během celé epizody prakticky popírá tunu věcí, které těch 7 epizod budoval, takže místo nějakého wow efektu spíš přichází zmatení. Autor má za sebou samé seriály se CIA tématem, takže chápu jeho nadšení do tohohle kousku, ale to je tak vše. Je to spíš špatná komedie, která nemá co divákovi přinést. Z realistického hlediska tam hromada věcí ani nedává smysl a některé posloupnosti událostí jsou rovněž mimo. Pokud máte rádi americké detektivní rychlokvašky, asi je tenhle seriál v pohodě. Pokud ne, asi se nevyplatí tomu dávat šanci. ()

slovan.mma

Celkom svižný seriál na dlhé zimné večery. Keby tam nebola klasická podprahova woke agitka(ako je už u Blbflixu povinnosť), tak by som dal o hviezdu viac . Ale samozrejme.Agent je beloch ergo musia byť jeho kamaráti(spolubývajúci) afrobuzna a poločíňanka . Samozrejme ,že ich etnicko-sexualno-spolocenska diverzita nemá žiadny vplyv na dej. Ale hlavny je samozrejme "the message" a seriál je iba nosič. Ach jaj.Este bude niekedy v budúcnosti na Blbflixe film či seriál bez woke agitky? ()

neonko

Úplne fungel nový právniček CIA narazí na fakeovú, kapánek škaredšiu Engelinu Joliovú. Roztočí sa kolotoč v ktorom neozbrojený a nijak necvičený právniček lieta po svete, stretáva sa s mafiánmi, agentami, odmrazuje ženevské bankové účty a občas určite vyprdí americkú hymnu. Angelina B-kvality chce naspäť za ruskou mafiou. C-čkový Morgan Freeman Blbečka stále nasadzuje do jednej akcie za druhou lebo asi všetci ostatní zamestnanci CIA sú na školení BOZP. Neviem prečo som to dopozeral ale tešil som sa kedy to skončí. ()

godhand

Po verbalově recenzi jsem se bál kouknout, ale překvapivě mě to zaujalo a pobavilo. Asi jsem povrchnější než jsem si myslel. ()

mkadlec

Na drama málo dramatické , na komedii málo sranda. Předvídatelný děj. Herecké výkony? Prakticky žádné. Když se hlavní hrdina psychicky hroutí na záchodě, je dost těžké mu věřit, že je pohnut duševně, spíš bych mu uvěřil, že má potíže  s vyměšováním.  Od hlavního hrdiny bych čekal, že bude trochu hybatelem děje, ale to je jeho praštěná, bezcitná spojka, její kamarádka operativec CIA, jeho bejvalá a její šílená matka. Jedna hvězdička za kvalitní natočení, druhá že to i tak byla docela zábava ()

Falanx

75% Nechápu žánrové zařazení, tohle je prostě komedie. Konečně agent CIA bez superschopností, který nestřílí protivníky po veletuctech a jeho bojové umění spočívá v překotném prchání. Ostatní  vše zvládnou obstojně za něj. Zábavné, pohodové. Hrdina je milý ukecaný kluk, který polovinu času kouká jak to kolem lítá. Do toho pár zamotaných vztahů, skuteční agenti a už to jede... ()