Profesionální zloděj dostane horký tip na loupež přímořské sídlo bilionáře, ale uprostřed práce je vyrušen samotným majitelem a dokonce okraden o milovaný prsten od své nové lásky. Netušil totiž, že se setká s podvodníkem a prsten se snaží získat za každou cenu. (oficiální text distributora)

Džejkop

Ne že bych se vyloženě nudil, vlastně jsem se i docela smál, ale je to naprostá absurdita. Vyloženě mě naštval ten pitomý, přiteplený rádoby detektiv se třemi biščonky. Tenhleten prapodivný vyšetřovatel mě natolik prudil, že strhávám hodnocení o nějakých patnáct procent. A další věc. Jestli se v Americe, takhle beztrestně a snadno krade ve velkém, tak pak jsem jenom rád, že tam nebydlím. ()

blackrain

To si kolikrát říkám taky a pak se většinou něco stane. Skutečně se může stát ještě něco horší, a to když zloděj okrade zloděje. To je pak hrozná potupa pro okradeného. Nápad je chválihodný a docela originální. ()

suicide

Úžasně stupidní komdie, která byla vážně velký průser co se týče tržeb i co se týče kvality. Dokonce ani Danny DeVito si nečiní žádné ambice na pozvednutí celkové úrovně. Ale hlavně, že se lidé baví... ()

YURAyura

Sympacicky zapornak Vito + sypaticky kladak Lawrence + nesympaticky kladak Leguizamo - to je divna kombinace, nastesti ti prvni dva nedaji tomu tretimu moc casu na projeveni se, takze se na to jakz takz da divat, ale je to jenom velmi lehce nad prumerem ()

MATADOR odpad!

Tak tohle bylo teda úplně marný. Hodinu koukat na něco, co je absolutně o ničem se mi už dlouho nestalo. Je mi líto dvou hlavních protagonistů, kteří si tohle nezasloužili. ()

Martin741

Unyla a hodne podpriemerna nuda, ktora ako pozeram sa nedokazala ani zaplatit v kine. Martin Lawrence /Agent v Sukni/ prehraval a Danny deVito /Valka Roseovcu/ sa teda nijako nepredviedol. Spatny Podpriemer : 10 % ()

Fallen_One

V Americe se už kvalitní komedie snad nikdy nenatočí...tohle bylo zoufalý. Jedna hvězda je za úchylně zajímavého Williama Fichtnera. ()

Juto

Dej v podstate nie je príliš nápaditý a je aj hlúpy, film sa spolieha väčšinou na herecké výkony. 5/10 ()

c.tucker

I když mám Lawrence celkem rád, tak tomuto filmu to nijak nepomohlo, jedna pro mě vtipná scéna je celkem málo. Nejvíce mě zde iritoval Fichtner. ()

otík

Samotného mě překvapilo, jak dokáže být film s Martinem Lawrencem zábavný. Spolu s DeVitem vytvořili příjemnou dvojici protivníků, kdy jeden soustavně okrádá druhého, protože mu okradený při krádeži ukradl prsten darovaný milou. Celkově je film velmi vtipný a pohodářský, navíc jsou v něm skutečně povedené vtipné scény. Velké překvapení. ()

hans500

Špatná komedie se špatným scénářem, špatnou režií a s výjimkou Danny DeVita i špatnými hereckými výkony. Velice málo vtipných momentů; film jen na jedno shlédnutí - 1*. ()

Honzíno

Je to místy dost ubohé. Proboha, co to Danny s Martinem vyvádí. Škoda jejich talentů, které se rozplynou v opět strašně nevyrovnaném snímku, jež někdy překvapí velice kvalitním vtipem, z větší části však nudí předvídatelnými gagy a všudypřítomnou tupostí a též častými chtěnými vulgarismy nemotorně zabředává do mírné černé komedie, což se mu však nedaří. Ale jedny povedené vypípané vulgarismy opravdu rozesmějí.:) Šedý průměr. Ale mám pocit, by to bylo o hvězdičku lépe, kdybych viděl film v původním znění. protože český dabing je zde opravdu velice špatný. Vachrlatých 50%, z části také proto, jak mám dva hlavní představitele rád. ()

lennyd

Zlodějíček Kevin (Martin Lawrence) dostane tip na opuštěný luxusní dům milionáře Maxe Fairbankse (Danny DeVitto). Ten se právě rozvádí, a jeho dům je součástí rozvodového řízení, tudíž v něm nemůže bydlet, takže by měl být prázdný. Ale při loupeži je náhodou Max v domě (s milenkou samozřejmě), a oba na sebe narazí - při čemž bohužel Kevin přijde o prsten, který dostal od své snoubenky. A o ten rozhodně Kevin nechce přijít - a Max se prstenu rovněž nechce vzdát ... No nevím, nebylo to úplně marné, ale Lawrence (sorry boy) mi začíná lézt krkem, a to co může v jednom filmu přijít docela vtipně, je po stopadesátém úplně stejném opakování už docela trapně. Film tak (alespoň) zachraňuje naprosto cool Danny De Vitto a taky (naprosto dokonalý) "přiteplený" blonďatý detektiv Wiliam Fitchner (kdo neuvidí, neuvěří). Suma sumárum, průměrná komedie na jedno podívání, neurazí ani nijak moc nenadchne ... ()

blackJag

Lawrence je přesně ten typ komika, který by toho měl co nejdřív nechat. Důvod? Není vtipný. Filmy, ve kterých hraje, by byly o tolik snesitelnější, kdyby v nich Lawrence jen normálně účinkoval a nekřenil se jak hovado. Konkrétně tato věc je potom i obsahově velká nuda, DeVito to sám nezachrání a za Lawrence jde udělit maximálně minusové body. 40% ()

masw

Trochu slabší komedie s mým oblíbencem Lawrencem, která má pro mě super nasazení mých oblíbených herců jako Bernie Mac, John Leguizamo, Danny DeVito. Některé fórky lepší, některé slabší, ale pořád slušná zábava. Navíc William Fichtner v roli, ve které jsem ho ještě neviděl (ikdyž uchýlnou roli měl i v Go!). ()

Dagoussek

Podprůměrná komedie o hledáním ukradeného prstenu při krádeži. Pár vtipných momentů, ale celkově mě to neuchvátilo. ()

ssfan

Zábavná krimi komedie se skvělou ústřední dvojicí. Přesto nemůžu dát víc než ty 3 hvězdy, protože existuje mnoho lepších než je tato. Musím ale říct, že Danny DeVito zahrál výborně. 65% ()

kenkaku

Říkám to po několikáté, ale jakmile má Martin Lawrence k sobě dobrého parťáka vyklube se z filmu nadprůměrná komedie. Osobně to připisuji faktu, že Lawrence má specifický humor kterého když je moc tak se začne jednomu zajídat a ten správný spoluhráč (tedy spoluherec) který ten humor "naředí" tím vlastním výsledku jen prospěje. A pokud to je maestro DeVito (kterého mám jako komika moc rád a tady opět perlí) nemůžu i kdybych chtěl ohodnotit méně než čtyřhvězdičkově. ()

Bobek15

Nepodarená a (na komédiu) značne prekombinovaná komédia, ktorá ma zase raz presvedčila o tom, že Lawrenceove filmy by som si mal radšej odpúšťať. ()