bolf!k

Hodně zábavný scénář a po první hodině to vypadalo i na můj Top10, ale postupně film začal ztrácet tempo a být možná až moc překombinovaný. Ale i tak to bylo na tolik osvěžující, že to nelze nedoporučit. 85% ()

Kubaazz

Velmi originální film, ve kterém není velké množství humorných scén ani napínavých okamžiků a přesto díky nápaditému ději příjemně překvapí. ()

Macias

Celýmu filmu vládne příjemná atmosféra. Je to novověkká pohádka. Krásnej film. Jen škoda, že nemám Marsdena rád. Za to Oldman parádní. Z filmu dýchá pohoda.. ()

dakarin

... hodně nesourodá směsice myšlenek a námětů. Pro mě možná zbytečně dlouhá zvonkohra, neboť autor chtěl pouze jasně říci na nic nehleď, nenechej se spoutat a pořádně to po svém rozjeď - rozjeď svůj příběh, máš na to právo ... a taky se vysměj všem přežitým klišé ... zase proti proudu, ale já bych raději standardního skřítka, ne zmutovaného :-( ()

joker30

Príjemný, ľahko nadpremerný filmík s kopou zaujímavých postáv. Je v tom take trocha úchylné mystično + je tam ešte akoby taký nádych VHS filmov 90ych rokov . to všetko je však v kombinácii s road movie miestami absolutne odzbrojujúce a človek vie pri tomto snímku uplne vypnúť a užiť si ho. 80% ()

Mofik

Film je takovou kompilací různých historek, kdy když jedna skončí, neskutečně se těšíte na další, a přitom dobře spojeno v jednu dějovou linii. Mám rád filmy, které mají ty ambice něčím diváka obohatit, a pokud to dělají stylem humoru, navíc takového humoru, jaký předvedl hlavně Gary Oldman, tak je to paráda. Film je vyloženě přehlídka vynikajících vedlejších rolí, ti lidi si to hraní prostě užívají! Shrnuto - skvělé myšlenky, spousta kvalitního humoru, spousta skvělých hereckých výkonů, vynikající Gary, parádní příběh. Mňam. ()

frype

Tento film som veľmi dlho odkladal vo svojej filmovej púti ale teda bola to chyba. Jedná sa o veľmi kvalitný snímok, v ktorom sa nájde každý kto ešte úplne "nezvlčel". Veľké prekvapenie a krásna prehliadka ľudského bytia. Nečakal som to ale film ma vtiahol behom par minút a ohromne rozbehol prehliadku ľudského podvedomia a možností a dôsledkov svojho konania. ()

Stíba

Tohle mě dostalo. Vždycky dokážu ocenit když se podaří něco podat netypickou formou a film dokáže být nad věcí, je vzdušný a zbytečně netalčí na pilu - tohle je pak přesně ten případ. Skvělá věc, která působí naprosto uvolněně, odpočinete si u ní ale zároveň má i obrovskou hloubku ve svých myšlenkách a mezi řádky, které si můžete najít ale film si užijete i bez nich, pokud si budete chtít jen odpočinout a načerpat energii při rodinném večeru. Třešničkou na dortu jsou moc povedené vedlejší role kde každá si mě dokázala získat svojí osobytostí. ()

Plechpetr

Na začátku to hodně lidí odradí nebo otráví. Já naštěstí přežil a jsem za to sakra rád, protože tenhle příběh je opravdu dokonalý. Právníci byli opravdu super! :) Doporučuji všem. ()

junxi91

Jo, to kdybych já v 19ti dostal podobnou lekci, tak bych se snad v životě rozhodnul pro lepší obor, než pro profesionální idiocii. Já neměl to štěstí dostat se na Dálnici 60 a zažít tam tolik dobrodružství. A to vše jen kvůli nějaké bloncce, nespokojeností s červeným BMW kabrioletem a také neochotě studovat práva. "S tím můžeš jít do banky". Město, kde je legalizována droga Euforie. Další město, kde všichni žalují všechny jako taková parodie na přebujelý právní systém. Kouli, která odpoví na skoro všechny otázky. Týpek, který chodí opásaný dynamitem a nesnáší lži. "Říkej, co chceš a mysli to vážně" nebo tak nějak - to by ušetřilo spoustu problémů. Týpek, který musí jíst porce za deset lidí a místo žaludku má černou díru. A ta scéna se stopařkou, která hledala dokonalou šukačku je nesplnitelný sen, ale být 2461. by mě asi moc nepotěšilo. Ale jak to bývá, vše dobře dopadne. Každý by si měl žít podle sebe a nenechat si okolím diktovat to, co je pro něj dobré. A hlavně pozor na zabijáky na cestě! ()

catt

Pěkný poučný film bez zbytečného moralizování s dobrými pointami a drsným humorem. A můžu doporučit, i když můj oblíbenec Michael J. Fox umře poměrně záhy :) ()

Trenz

Já nemám moc ráda filmy s černým humorem, ale tenhle se mi fakt líbil. Gary Oldman s Jiřím Prágrem naprosto exceloval a ani výkony ostatních herců se nedají prohlásit za špatné. Je to vlastně jediný film, ve kterém se mi líbil i Kurt Russell, kterého fakt nemám ráda. ()

pulDag

Miluju Amy Smart! a sakra nevim jak se tohoto pocitu zbavit... zvlaste pri predstave paralelniho vesmiru, gdy je sance, ze s ni ziju... a ptate se, gde presne ji poprve potkam? no prece na interstate 60 ;) ... ()

arkie

Netuším, prečo tie užasnuté reakcie. Zápletka úplne hlúpa, Gary Oldman tam pobieha s nafarbenými vlasmi a moralistickým posolstvom ... niektoré scény ma doslova dvíhali zo stoličky (napr. to mesto, kde legalizovali absolútnu drogu - dosť zjavná pravičiarska paranoidná vízia). Bol som výrazne sklamaný. ()

PanthercOY

Tenhle film se okamzite zarazuje do mych "TOP N". Naprosto nema smysl, abych tu o nem neco psal - bylo by to proti smyslu tohohle sqostu. Takze si jen dovolim rict, ze jestli What the #$*! Do We (K)now!? je ucebnici, tohle jsou prakticka cviceni humornou formou. Pokud kolem tohohle filmu "chodite ve videopujcovne", opravdu delate chybu, ale pokud jste si ho pujcily a jste v souvislosti s nim ochotni pouzit slovo pohádkový, meli byste se mozna zkusit flaknout drevenou tyci po hlave - treba se vam rozbreskne...mozna plechovym kbelikem... ()

Sosak

Až prapodivně nenápadnej film, kterej v sobě ale skrývá místama až filozofický jádro, jen se do něj zakousnout :) Je to moc povedený a najde se tam celá řádka slušných nápadů. Člověk nad tim popřemejšlí a ještě se pobaví. Co mi ale moc nesedlo byl hlavní hrdina, jako vystřiženej z nekvalitního papírovýho přebalu nějaký růžový knížky. Víte, takovej ten typ s rozepnutou košilí, jak někde sedí na koni. Ale to je tak asi jediná (a silně subjektivní) vada, zbytek je úžasnej a na víc zkouknutí rozhodně. ()