Přísně utajovaný projekt, na kterém Kazma a jeho tým pracovali přes 4 roky, vstupuje historicky poprvé jako ONEMANSHOW v celovečerním formátu do kin. Unikátní film mění dosud zaběhnutá pravidla kinematografie a jako jediný na světě bere diváky za hranice filmového plátna do opravdové reality. (Bontonfilm)

A.Fish

Tak se uklidníme, zas takovej průser to neni. Fláknout odpad tu fakt může jedině člověk co o Kazmovi nikdy neslyšel a čekal plnohodnotný celovečerní film. Ale tohle je přece ONEMANSHOW, čili hodnotit herecký výkony je úplně mimo mísu. Na druhou stranu filmu asi nejvíce škodí ty filmové a hlavně fiktivní prvky. Kazma už nejednou dokázal že v realitě umí udělat obrovskou show, škoda jen že to neudržel i ve filmu. ()

FrankSusta

Kazmu jsem nidy nijak nesledoval. --- Tímhle chci jenom říct, že jestli mě někdo obviní, že jsem jenom cápek, co když uvidí na ulici drahý auto, vyfotí se s ním a postne fotku na sociální sítě, tak budu fakt nasr*nej. A navíc, co to je za blbost, fakt někdo myslí, že by mě, patnáctiletýmu cápkovi, co se dokáže vybourat i na sedmi metrech s motorkou jedoucí na jedničku tak, že pak čtyři dny nemůže chodit, někdo uvěřil, že vlastním drahý auto? každopádně te´d k filmu. Který jo, existuje. A já mu uděluji čtyři hvězdy. Proč? se nyní doazjista někteří ptáte. Inu, to je prosté. Já si ten film užil a navíc jsem dostal epesní kartčiku navrh. A co je zadarmo, se má brát, teprve pak přemýšlet, jak využít (jak jsem byl mnohokrát poučen (a je to dobrá rada)). Každopádně, na tenhle film lze koukat dvěma úhly pohledu. Buďto, jako na dokument, nebo jako na film podle nějakého asi tak nějak skutečného příběhu s pár fikčními scénami. I když, je otázkou, co vše je realita a co ne. Takové docela tajemství, což? Ne, každopádně, já si myslím, že ať už na to koukáte jakkoliv, tak to je vlastně docela povedené. Jako dokumento-skrytá kamera to vlastně i pobaví všemi detaily a tak, co vše (to hovado) udělalo pro realizaci a jako film to pobaví, protože tam jsou prostě vtipné věci a vlastně to je občas i docela dobře natočené. A já si to užil. Co víc říct? Moc asi ne, protože prostě nebudu spoilerovat (jen to, že na to jděte co nejdřív a nejlépe dvakrát), jako někteří profesionální recenzenti, a udělím známku - která je ale trochu ovlivněná zdejším hodnocením (jakože je vysoká). Čtyři hvězdy! Ale na druhou stranu dokážu zcela chápat i ty, co film nenávidí a co udělují odpad!, ale na druhou stranu, tohle je fakt fan-servis movie... co jste jiného čekali? P.S. nedoporučuji kvůli velkému počtu sprostých slov a úvodu s trochou krve mladším divákům. Více ZDE: P.P.S. snad první film, který když někomu vyspoileruješ, tak tím uškodíš spíše sobě než-li jemu - a to oceňuji ()

LasT_Olt

Kazma je fenomén, který mě z vědeckého hlediska velmi zaujal. Za první týden do kina na tento film přišlo pomalu 300 tisíc lidí, to je něco pod tři procenta populace ČR. Tyto lidi můžeme myslím zcela vážně označit za skalní fanoušky onemanshow. Tito jedinci, kteří si zaplatí za vstupenku, se dělí na dvě skupiny. Jedni do kina jdou protože očekávají super film a zážitek. Okey, prostě nemají vkus, nechme je být. Druhá skupina do kina jde, jelikož je táhne vidina možnosti výhry nějakých money, nebo třeba šance na výhru zakopaného auta. Tyhle individua bych přirovnal k fundamentálním křesťanům, jedná se totiž o lidi, kteří jsou v životě tak v prdeli, že se obrací k nějakému symbolu v domnění, že se jim dostane "divine rewardu". Jejich reakce, když potom odchází z kina jen z nějakou nevkusnou vizitkou je jasná. Nebo se třeba jenom pletu a jde jen o tak obyčejnou věc jako je hazard. Furt bych ale těch 250 kč radši naházel do matu. Předpověď budoucnosti: Za tři roky Kazma oznámí, že se v noci v posteli pomočil, jelikož se mu ve snu zjevil Kristus a pověděl mu, že je proroctví pravdivé. Oznámí, že natáčí film s názvem BlessedManShow a že pokud si koupíš lístek, dostane se ti zážitku, který v kině nekončí. Naše tři procenta poté dostanou vizitku na tajný meeting. Dojdou tam a objeví se Kazma, který řekne, že pokud mu políbí nohy a prdel, dostanou šanci vyhrát hodně peněz. Poté co rituál podstoupí, předá jim další vizitku, dá jim blessing a řekne, že prošli iniciačním obřadem a že nyní mají šanci 0,001 na výhru deseti milionu korun. Poté naplnění štěstím odejdou. A pokud se to nestane, tak to ber jako alternativní realitu! (btw. ke Kazmovi necítím žádnou zášť nebo nenávist, ba naopak, dle mého názoru je jeho schopnost totálně oblbnout lidi, prázdnými kecy o "přesahu filmu" super a malá, nějaká hodně zvrhlá verze mě ho za tohle umění i trochu uznává). ()

KajusaK

Vlastně nevím co jsem od toho čekala. "Americká" slátanina, mix reality a fikce. Nejvíce mě stejně pobavil potitulkový zákop. ()

ondraondra

Banální a přesto zbytečně komplikovaný příběh se svižným tempem a obstojným humorem. Jako film je to průměr a jako One Man Show docela k ničemu, ale tvůrci se rozhodně nemají za co stydět. ()

Doudis19

Docela zajímavě poskládané střípky skutečných událostí, s tunou scénáristické fikce, z pera stále asi nejspolehlivějšího tuzemského pisálka, pana Kolečka. Bez všech těch nesympatií až nenávisti k celému projektu, se reálně musí přiznat že filmařsky to vůbec není špatný. Naštěstí ne vůbec díky Kamilovi. "Uff", skutečně z něho nový Sasha Baron Cohen nebude. Celé se to dokáže tvářit profi jen díky dvojici Fehu - Kolečko, kteří si plně zaslouží každej ten "špinavej" dolar, vytaženej z kapes tvrdě makajících rodičů, nemorálních, ingorantských fracků bez špetky vkusu ( Ani sám egomaniak Kamil, snad nevěří tomu, že by na tu frašku, přišel do kina i někdo se zdravým rozumem ).  SPOILER: Fakt si jako myslí, že u někoho vzbudí soucit nebo dokonce obdiv za to, že celá ta ve "filmu" zobrazená šaráda vznikla proto, že se snažil vykoupit fotky svojí nevěry, a tím zachránit vztah s nějakou jakoby osudovou modelkou 😅? Snad je holka vychovaná líp, jak většina jeho sledujících. Protože tohle tomu slizáčkovi odpustit, to by si slečna Andrea pana Kamila skutečně zasloužila! 😔 ()

2mig1

Nejsem Kazmův fanda. O to víc koukám, kolik zapšklejch hovádek tu je. Připojuju potencionální omluvu, pokud tak hodnotíte na Kazmovo přání. ()

Johnny.ARN

V dávnych časoch, keď sme všetci používali hlášku "catering za 300 000" nás nikoho ani len nenapadlo, že to tento klučina s okuliarmi dotiahne na veľké plátno, kde spraví to, čo vie najlepšie: porábku na dve republiky. Samozrejme, že príbeh je vymyslený, čo však vymyslené nie je, je zisk z kín a následná reinvestícia a nová porábka. Takže, týmto filmom nič nekončí, skôr všetko začína. Kam sa to dá ťahať? Túto otázku som si kládol pri každej OMS a vždy sa to niekam posunulo, toto nie je výnimka. Kazma natočil a vypustil projekt, na ktorý môžete pozerať z rôznych uhlov. Za mňa to funguje ako heistfilm, funguje to ako komédia, funguje to po technickej a vizuálnej stránke, ale hlavne, stále to funguje ako OMS. Po záverečných titlkoch, myslím po úplne záverečných titulkoch (nakoľko tam je schovaná medzititulková scéna) som ešte chvíľu sedel a rozmýšľal, ako veľmi nás všetkých divákov porobili a žasol som nad tým. A presne takýto pocit mám pri každom OMS. Každá scéna, každý obraz, každý záber tu musel byť vypiplaný do detailu, lebo inak to táto crew ani nevie. A preto, s čistým svedomím 5 z 5 (CC, Vivo, premiera) ()

Ryuuhei

Chválím vizuální provedení a produkční hodnoty, které si něco takového ani nezaslouží. Stejně tak některé pasáže, které pracovaly s neotřelým nápadem napálit celou republiku. Zbytek je jen sebepropagační patos, který se nazývá něčím výjimečným a revolučním, nicméně věci tak horké rozhodně nejsou. Polodokumentární styl střídající aktuální dokumentární záběry s těmi nahranými se mi vůbec nelíbil. Nahraná část byla z většiny absolutně trapná, až zbytečná a zcela by dostačovalo film poskládat z autentických záběrů. Řešení, jak zakopat auto, nebo naopak vykopat a celé to skrýt pod roušku něčeho úplně jiného, naprosto brilantní! Přesně v těchto částech jsem se dobře bavil. Kazma se mi bohužel jeví jako ohromně arogantní člověk, který by byl schopen i celé nebohé a natěšené davy poslat k šípku jen proto, že se mu to zrovna nehodilo (aneb „postavil cirkus a chodili mu tam lidi“ - génius na entou). Navíc, na nějaké jeho citové vydírání skrz přítelkyni není nikdo zvědavý - jestli si něco podělal, ať si to urovná sám a netahá do toho diváky, je to ubohé. Popravdě jsem dosud od tohoto tvůrce nic nesledoval, jen vím, že je rozporuplný a plně rozumím proč. Celý snímek je obecně postaven na bohatém slovníku a téměř nulovém vkusu. Mladým a nevyzrálým se to zřejmě líbit bude, starší či vyzrálejší si budou jen klepat na čelo. Ale co, jedeme v tom všichni! ()

Lachtaan

Přidávám se k mase, co hlásá, že těžko tuhle událost letošního srpna hodnotit jako plnohodnotný film, Kazma trochu přehnal ambice a spíš než film stvořil další OneManShow, jen místo 20 minut zpětinásobil stopáž. Vysvětlil spoustu dění kolem poslední velké akce a nechal nás nahlédnout do nejtíživějšího zákulisí celé jeho cesty, nezapomněl ani nabalit minimálně jeden funkční zvrat a jestli se mu něco povedlo, tak to opět dohnat společnost do situace, kdy může spekulovat, co je reálné a co nikoli. Ale argument, proč to tentokrát chtěl fakt nacpat do filmového formátu, je chytrý a mám pro něj pochopení. [viděno v Cinema City Plaza Plzeň 31.8.2023] ()

Qitek

Od odpadu to dělí snad jen slaboučké vědomí, že jsem viděl tento rok ještě větší hrůzy ( Můžem i s mužem ). Těžkotonážně trapný humor, učebnicové strašidelné “herecký výkony” i rádoby "cool akční” střih dělají z toho hovna nesnesitelnou záležitost. To že to pak trhá v kinech rekordy ( díky inteligentním jedincům s vidinou výhry, nebo čeho ) je jen další důkaz o našem současném kulturním nastavení, které jde dlouhodobě do prdele. Naštěstí čas ukazuje ( a velmi rychle ) jak se to s kvalitou snímku i jeho “poselstvím” ve skutečnosti má. Kazma postrádá jakejkoli náznak charisma a působí od prvního záběru jako naprosto slizkej kokot. Sorry no sorry. ()

oveckaoa odpad!

To si takhle jeden blbeček co nic v životě nedokázal (Za úspěch se nepovažuje to, že nastrčíte blbečka do Prostřena co si hraje na postiženého, nebo, že nabouráte auto Leoše Mareše) řekl nalákám lidi do kina dám tam soutěž a , aby mohly vyhrát řeknu jim choďte víckrát Vaše šance na výhru se zvyšuje a lidi , protože jsou omezení tomu věřily a šly na to a vyprodaly mu několik představení. Co na tom, že šance na výhru je tak 1 ku 300 000 a každým dnem co na to chodí více a více lidí se to číslo snižuje to už je jistější zahrát si ruletu a tipnout si černá nebo bílá. Mimochodem začínalo to mělo to 16 procent nyní to má kvůli několika 5 hvězdičkářům , kteří dávají na csfd buď odpad nebo jen 5 hvězd (Mrkněte na jejich hodnocení filmů tomu říkám objektivita) záhadně 48 procent. Je zvláštní, že u Perfect Kiss umělé navyšování procent filmů vadilo a csfd tehdy rozdávalo bany a tady ne tomu se říká dvojí metr. Většina komentářů se tím i sama chlubí (film je na 3 hvězdy kvůli tomu jak na to nadávají dám 5 například ) tomu říkám objektivita to můžete jít rovnou na profil všech Kameňáků a Playgirls 1,2 a dávat tam 5 hvězd jelikož na to lidi nadávají. Jinak film je sračka ()

Phietros

Kazmo, tak tohle byl teda tvůj další skalp, ale na druhou stranu čekali jste snad někdo opravdový film? Už když to začíná a začne tam střílet, což byla asi nejvíc filmová scéna, opomenuli těch dalších pár, kde se to místy tváři jako film, všem bylo jasné, že tohle bude jen učesanější onemanshow. Nevím ani jak to hodnotit, místy vtipné, něco trapné, vše ve stylu lupičského gangu, není to odpad ale ani nic s čeho by byl člověk odvařenej. Prostě průměr, kdy jako vždy nevěřícně kroutíte hlavou co se dá vymyslet a kdo se nechá napálit. Tentokrát to byla bouda na celý národ! A prachy nakonec skončili ze vzduchu na poli... V hlavní roli zakopaný Range Rover a Tipsport! 55% ()

Timak

Tak za mě hodně slabý. Nevím, zda to byl od Kamila záměr, ale takové děsné přehrávání a neumětelství, to jsem snad ještě neviděl. A pak tu je ta druhá část, tedy nějaká bejkárna a její provedení, která mě vždycky na OMS bavila a ta se povedla. ()

Master19

Do kina bych nešel, ale když mi to nabídl Netflix, tak jsem tu "parádu" shlédl. Kazmu nesleduju a moje znalosti jeho kousků byly jen velmi zběžné. Nyní mám tedy rozšířené obzory. Od filmu jsem čekal nějakou nízkonákladovou slátaninu. Není tomu tak. Jde o slátaninu natočenou profesionálně. Bavila mě ta komunikace mezi Kazmou postavou a Kazmou režisérem, byl jsem spokojený s neznámými herci a téměř nadšený jsem byl z pana Lajnera a vůbec celé linky s Tajným zákopem, včetně vyvrcholení. To se povedlo. Zbytek se ztratí v zapomnění, nicméně účel byl splněn, v tom je tento film unikátní. ()

Jaro.Krafcik

Kto nepozná Kazmu alebo takto nevidel aspoň jednu Onemanshow nemusí ani vidieť. Nie to ešte hodnotiť. Pre niekoho odpad pre niekoho klenot. Ja som sa v kinosále bavil. Samozrejme sú tam aj slabšie momenty ale aj tak. Na to že mal film 22% a teraz tých 51% je dosť rozporuplné. Zaujimavý nápad a fajn spestrením boli aj tie kartičky. Škoda že som svoju stratil. Možno bola výherná. 5* ()

blackkocour odpad!

To se zas někdo pokazmil na plátno, a z toho kazmohovna vznikla jen Rosakunde Pičter kuzmovina pro otylé hospodyňe u Primy Lové. Hele, asi takhle, Kazmpiče mám docelá rád, jeho megalomanství ve stylu Míšy eBaye miluju, je to zkrátka človíček co má ten mediální přesah, a umí zaujmout masy lidí, zkrátka takový mastodont českého snu ryloudit. Film je zkrátka obyčejný onemanshow video natažený jak moje pérko na 90 minut celovečerního pásma, a nejlépe ještě k tomu vojeb na kriply na vozíčku, a vymaštěných děckách, co se svejma kartičkama, pičo nějakého osudu, půjdou na výstaviště s nadějí, že dostanou falešné dolláre nacpaným možná tak slámou a rýžovými chlebíčky, doufajíc že se na ně usměje štěstí, a sám vosud, jak to tady Zmrvič rád filozofuje [pokud jste si četly pravidla, i kdybyste tu šanci dostaly, stále je tu bohužel to ale, že tu výhru ani dostat nemusíte..]. Trapný pokus o parodii Dennyho flanďáků + fejkový nacistický pokračování Hanebných panchartů od Tarantina + vztahová terapie jeho vymyšlené přítelkyně + ojeb na českou sazkovou kancelář + ojeb² jak si schrábnout balík prachů od tupých oveček. Ty dnešní kina, ty vole to je tragédie. S vlastním nápojem nebo občerstvením tam samozřejmě nemůžeš, i když já jsem normálně zvyklý si k tomu nosit upečené kuře s rejží. Chroustalové, co pořádaj závody kdo se dřív zakucká pražené kukuřice, a točené koly z postmixu. To mi poser ptáka, pičo. Radši jsem těch dvě stě dvacet měl dát do sbírky na ukrajinské hajzlbáby. Onemanshow dobrý, jako film silně páchnoucí po zdechlé cejtce ve važíně, defacto dneska se dá v klídku vydělat na smyšleném příběhu o týpkovi, co chce vojebat fortunu o prachy, rádoby pomstu na kazmovou holku, a dělat ze zakopaného auta dobročinnou akci. ()

Koda odpad!

Natočit film dobře, ale vyhodit prachy z vrtulníku, ničit životní prostředí a radši neudělat dobrý skutek pro někoho, kdo to potřebuje? Hluboké zklamání! Ten film tímpadem nestál skoro za nic, když se člověk měl dostat do reality. Omlouvám se. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva