Moje sestra vlkodlak 2

• Kanada Ginger Snaps 2: Unleashed (více)

Brigitte se nakazila lykantropií od své sestry Ginger, o niž se dříve starala. Tato nemoc ji sžírá zevnitř nejen tělesně, ale především duševně. Jejímu zdraví také neprospěje, že ji zavřeli do léčebny drogově závislých kvůli detoxikaci, protože lék, jenž jí jediný pomáhá oddálit hrůznou přeměnu ve vraždící monstrum považují za drogu. A k tomu ji pronásleduje i jiná krvežíznivá bestie za ne zrovna neobvyklým účelem... (oficiální text distributora)

Martin741

Tento film uz nema na kvalitativne vyssi a lepsi film Moje sestra Vlkodlak 1. Dej sa presunul do akejsi liecebne, k tomu na rozdiel od jednotky pribudlo nudy, a co je horsie, ubudlo strasidelnej atmosfery a hororovych prvkov. Dvojky su regulerne podradne filmy, u tohoto to teda plati rozhodne. 35 % ()

bogomira

Jsem dost překvapenej. Podle názvu bych čekal nějaký stupidní gore béčko a ono je to celkem zajímavý psychologický tajemno. A navíc ty dvě holky zahrály fakt dobře a utáhly v poklidu celej film. Na čtyři to asi není, ale těsně... ()

TomikZlesa

Ne tak propracované, sprosté, krvavé ...atd..jako první díl, ale vymaštěná Ghost dvojce dost přidává. Jesliže v prvním dílu šlo víc o vlkodlaky a horor tak tady má navhrch drama, drogy, zneužívání na klinice...celkově horší, ale rozhodně ne špatný. ()

Fallen_One

Druhý díl je jiný než jednička. Má dle mě víc napětí a atmosféry, každopádně nehezká hlavní hrdinka tomuto "horůrku" docela sedla. Díky hlavní herečce to bylo koukatelné a milovníci alespoň trochu originálních zvratů si během sledování taky přijdou na své. Lepší průměr. ()

Juto

Ako samostatný film to bolo naozaj celkom zábavné. Bolo tam pár zaujímavých dejových zvratov a výrazných charakteristík. Avšak ako pokračovanie som zistil, že to trochu pokrivkáva. 6/10 ()

Slavníkovec

Celkem slušná podívaná. Přitažlivá hlavní herečka, kerá ze svého talentu vyždímala snad vše. Proč nedát 4*, to co jsem chtěl, tak jsem se toho dočkal. Neříkám, že jsem se bál, ale divně mně mrazilo na zádech, asi jsem nechal otevřené okno. ()

Nivenx

Nechápu jakto, že to je takový finanční propadák, když film má docela silnou atmosféru, i když myslím, že o něco slabší jak první díl. ()

TO

Podle mě je docela důležité viděl první díl, celkem na něj navazuje, a důležité bude vidět i třetí část. Žádný zázrak to není, lepší průměr mezi hororovými béčky, mezi **a***. Trošku lepší než jednička. Těch třicet najednou masturbujících dívek je celkem fajn. ()

Stodvacet

Moje sestra vlkodlak zní jako pěkně béčkovej horor, děj je vinikající akorát masky se moc nepovedly!!! Jinak je to parádní horor. ()

Danny F.

Jako v jedničce dlouhý začátek, který se v posledních minutách pomalu změní v pěknou podívanou. Film se drží dějově při zemi čímž dává možnost vychutnat příběh jako takový. 55% ()

Kosmik 1

Dvojka jede na stejné vlně jako první díl s tím, že vlkodlak už vypadá o něco lépe a není tak neohrabaný. I triky jsou o něco lepší. Prostředí léčebny potěšilo. Závěr je trošku krkolomný, ale ne nepovedený. Na trojku se rád podívám. 65% ()

Mr.Nigga

Téměř od začátku filmu jsem nevěděl, co si mám myslet. Názvem i zpracováním bych tipoval "B" horror ovšem skvěle zahraná hlavní hrdinka, překvapující vyústění děje a samozřejmě - jak každý uvedl - masturbační seance neměla chybu :) ()

The Viper

Po jedničce nemohlo nepřijít pokračování. Atmosféra dusivá a ta holčina byla vážně ďábelská. Povedené pokračování. ()

BlackTom

O chlp lepší príbeh, Brigitte tiež trochu opeknela, prostredie odvykacej kliniky celkom obstojné, inak neurazí, nenadchne. Potešila Ghost, napínavé finále s dusivou atmosférou a fajn hudba. Plus o dva chlpy lepšia maska vlkolaka, než to zmoknuté kura z jedničky. Trojku ešte zvládnem. Btw, Ginger tu bola fakt len kvôli názvu...? Nech žije masová onania! ()

Prochy38

Po ne vůbec špatné jedničce muselo logicky přijít pokračování. Fanoušci K. Isabelle už si na své ale moc nepřijdou. Za to z E. Perkins se stala solidní kočka! teda aspoň na první část filmu. Příběh není vůbec zlý. Trošku mi nedocházelo, nebo možná ani nemělo, kdo byl onen samec, který po ní šel. Možná to nebylo důležité. Postava Ghost mě hodně pobavila, T. Maslany to fakt dávala dobře! Celková spokojenost. ()

javaznenevim

Tohle pokračování je spíše takový dárek pro fanoušky prvního dílu. Je celkově temnější, více směřuje k psychologickému thrilleru a nechybí mu ani ověřené duo Emily/Katharine. Krve i mrtvol je oproti dílu prvnímu méně, což je možná způsobeno kratší délkou filmu. To ale na kvalitě neubírá, naopak, myslím že dvojka dokázala jedničku o jednu * překonat. Byla zábava sledovat Emily na psychiatrii v doprovodu malé sociopatky Ghost, která byla takovou třešničkou na dortu a několikrát se jí povedlo mě skvěle rozesmát hlavně díky rychlému přechodu od vážné konverzace k naprosto odlehčenému komediálnímu stylu (Dáme Beth-ann mince pro převozníka, aby se v klidu dostala na druhou stranu... škoda že to byla taková pí*a :-) ). Rozhodně stojí za sledování společně s prvním dílem. ()

Mortemiss

Rozhodně lepší než první díl! Dvojka je narozdíl od jedničky zábavnější, akčnější a jak jinak, než strašidelnější ;) ()