Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Thalin

Sandler nikdy nepatřil k mým oblíbencům, hlavně kvůli trapno-humoru , co většinou ve filmech má. Ale tady mu ta role snaživce s vejčitou hlavou sedla skvěle. A kupodivu šel i celkem do kupy s Drew a mají mezi sebou uvolněnou a nenucenou chemii. Vedlejší postavy tu fungují skvěle i když jde tak trošku o paka, jako bratr sypač a kámoš hulič, ale sedí to tam. Je to fajn uvolněná komedie se zajímavým námětem a pár docela dobrými hláškami a prostředí Havaje tomu taky dodává jistou atmosféru. ()

Dinoo

Tento film som pozeral v lietadle a myslel som si ,že aký je to fantastický film. Vyšiel som z lietadla a tak som si ho prehral v hlave a pochopil som ,že to vôbec nebol fantastický film. Je to ľahká romantická komédia ktorú stačí vidieť len raz a nie 50x. ()

berapav

Celých 5 * by si film zasloužil víc, kdyby jeho začátek skončil na podlaze střižny. Ale od prvního (z mnoha dalších prvních) rande, jsem se skvěle bavila. Balení holky na přejetého tučňáka či zmláceného kamaráda (který vás klidně šmíruje z akvária) je větší zábava, než si možná myslíte. A to jsem duo Sandler-Schneider nikdy moc nemusela... ()

Kurdt

Vyborna komedie se skvelym scenarem a dobou rezii.Vykon Adama Sandlera byl uspokojivy,naopak Drew Barrymore byla primo skvela.Tato role ji velice sedela.Ostatni role byly prumerne.Cely film jsem se vsak vyborne bavil a happyend byl take krasny.I pres par nedostatku je tento film unikatem ve svem zanru romantickych komedii a vzdy se k nemu rad vratim. ()

Ondrish

Pekné exteriéry, sem-tam dobrý gag na ktorom som sa aj zasmial a Sandler kupodivu s nízkou frekvenciou trapnosti. Keď k tomu pripočítam ešte stále celkom sexy Drew Barrymore, tak sa "50 First Dates" kvalifikovalo do mojej súkromnej AVI-téky. ()

viktoria00

Tato komedia mi ,,nesadla" --neviem sice preco,ale partnerska dvojica Sandler a Barrymore mi pripada nezohrane proste mi k sebe nepasuju...skoda ()

marocco

Veľmi sympatická komédia s milými hlavnými postavami (ktoré nehrali tak zle ako som čakal) a so skvelými vedlajšími postavami (Rob Schneider nevadil a Sean Astin ma úplne dostal). 75 percent. ()

Aloika

Adam Sandler ako plážový lámač sŕdc? Už len kvôli tomu sa to oplatilo pozrieť. Drew je krásna a svoju rolu hrá s ľahkosťou. Taká je aj táto komédia. Skvela oddychovka na večer pod perinou. ()

Nogard

Adam Sandler mne tady mile překvapil svoji vyzrálejší komediální polohou. A koneckonců u Drew Barrymore byla dost dobrá v tom opakovaném objevování minulosti. Trochu jsem se bál, aby scénář zbytečně nepřesladil konec, ale nakonec to bylo poměrně dobře vyvážené. ()

xtrenkac

Skvělý Adam Sandler ve skvělé romantické komedii u které jsem se fakticky pobavil :) Sandler se pro mě stává čím dál oblíbenějším a pro Petra Segala stále použitelnějším hercem. ()

NemesisNox

Tahle holčičí romantická komedie v podání Drew Barrymore a Adama Sandlera je tím pravým ořechovým k dámskému filmovému dýchánku s lahvinkou vína. Nejenže se výborně pobavíte spoustou gagů v podání Roba Schneidera a Seana Astina, ale ještě vás dojme Adamova vytrvalost. A nenechte se mýlit, určitě nejde o trapnou slaďárnu typu Jane Austenová. Pět hvězdiček :) ()

Martyjoker

Příjemné překvapení! Musím říct, že jsem se opravdu pobavil. Pokud máte špatnou náladu, tohle je určitě jeden z filmů, který vám ji zaručeně vylepší. Atmosféra havajských rytmů, nadstandardní výkony obou hlavních představitelů. K tomuto filmu se určitě budu rád vracet. ()

bocy

Adam Sandler je presne ksich, ktorý sa hodí na komédie. A toto je presne typ komédie aké mám rád :-) ()

M@xo

Adam Sandler sa zase ukázal len v tom najlepšom svetle a spolu s Drew vytvárajú peknú romanticku komediu ktorá sa da milo prežiť, zasmiať sa na nej, ale aj sklamať... ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne