Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

Brock

Sandlerovky, ne teda všechny, vyčnívají obvykle dobrým nápadem, za mne bohužel zabitým debilním fekálním humorem... ()

LindaVa

50 x stále dokola, vždy, pokaždé, kdykoliv vidím tento film, popadne mě krásné nostalgické romantično. Milý, klidný, vtipný příběh, co ani Adam Sandler nezkazí! Drew nádherná jako vždy a ještě nádhernější hudba. ()

CocaCola

Asi nejlepší film se Sandlerem, zároveň jedna z nejlepších a nejoriginálnějších romanťáren a jako komedie plní svůj účel víc než dobře. Bohužel ale viděno tolikrát, že už to mám okoukané. Kéž by to bylo 50x a stále jako poprvé hehe. ()

AVP

Nebyt zvracejiciho mroze a par dalsich libustek, bylo by to za 4*, ale takhle je to stale ta opakujici se pisnicka o fekalnim humoru, ktery proste nesmi chybet v zadne americke komedii. Na druhou stranu to zachranuji skvele udelane vtipky, poprve snesitelny a skvele hrajici Rob Schneider a roztomila Drew Barrymore. Po dlouhe dobe jsem v ni zase videl Gertu z E.T.ho :) ()

TDLmarek

Od tohoto filmu jsem si nic moc nesliboval. Prostě se mi náhodou dostal do rukou a tak jsem si ho jen tak pustil, protože jsem neměl co jiného na práci. A co nevidím? Příjemně roztomilou romantickou komedii. Sice nepřináší nic nového, kvůli čemu by se stala nějak výjimečnou, ale zároveň jsem v ní nedokázal najít nic špatného. Celkově vzato dokonalý oddechový film pro navození dobré nálady. Pět hvězdiček. btw: Poslouchám Beach Boys... ()

kissilen

Veľmi vtipné scénky ale pre priam až neskutočnú absurditu zápletky nemôžem dať viac ako 3. No na druhú stranu celkom dobrý nápad :) by ma zaujímalo, či sa aj v skutočnosti niečo podobné može stať, funkčnosť ľudského tela je nevyspytateľná. ()

Keerev

Na Sandlera se dívat dá. Bylo tady hodně povedených scén ( tučňák na cestě) a taky pěkně nechutných ( to s tím lachtanem, mrožem nebo co to bylo... fuj!). V celkovém a konečném dojmu 4*. ()

Nerajohn

V některých momentech jsem se opravdu bavil, hlavně při sérii balících scén na silnici a při veškerých scénách v akváriu s mrožem a tučňákem. Když nebudete brát vážně logické díry ve scénáři a poznáte Sama Křepelku v dírkovaném tričku, určitě se vám bude snímek líbit. ()

Danielitto

Moc hezká, milá, romantická a vtipná sandlerovka. Ne každému jeho humor sedne, ale komu jo, tak si tenhle film zamiluje a po roce se na něj s chutí znova podívá. ()

david666

Romantická komedie, která neurazí. Obsahuje vcelku slušné gagy a není zas tak přeslazená. Motiv se ztrátou paměti taky není k zahození. A Drew zde potvrzuje, že je opravdu přesně ten typ do komedií tohoto žánru a že jí tato poloha sedí. Na Sandlera v roli lamače dívčích srdcí si sice stále nemůžu zvyknout, ale to je můj problém:-). Plusem je postava "milovníka žraloků" Roba Schneidera a vlastně i "nasypaného" bratra Drew. ()

Lipps...

Perfektní nápad. Opravdu už ono samotné zapomínání má co do sebe. Navíc ošmatávání na 1 - 24 rande je k popukání. Drew Barrymore a Adam Sandler k sobě jdou. Film dost dobře pokazil dabing, ale v originále je first last kiss nebo Sandlerův zpěv na pláži nezapomenutelný. A Joco je slaďouch. :) ()

Morkysak

Režisér Peter Segal opět nezklamal. Po skvělých komediích Bláznivá střela 33 a 1/3 a Mí drazí američané natočil další rodinný, vtipný a hlavně všech věkovým kategoriím přístupný film 50x a stále poprvé. Velice mě zaujaly nevšení, ale reálné "nabalovací" praktiky od Henry. Nejvtipnější scéna: Když k seznámení s Lucy použije jeho malého tučnáka. xD ... Ovšem čekal jsem, že se Lucy Whitmovová z nemoci naprosto vyléčí, že to bude ten nejlepší holywoodský konec. Ale nakonec to dopadlo samozžejmě také dobře. Jinak hodnotím jako velice nadpůměrnou komedii z pěkným příběhem. ()

Dexter666

Prekvapivo veľmi dospelý film. Samozrejme sa nezaobišiel bez scén a postáv, ktoré vie napísať asi iba sám Sandler, ale to by potom nebolo ono, že áno...Myslel som, že to bude ničo v štýle Groundhog Day. Dostal som však poctivý romantický film a keď si teraz budem mať spomenúť na Havaj vo filme, nevybaví sa mi prvý Baywatch. Good work AS. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne