Drew Baylor (Orlando Bloom), někdejší vycházející hvězda významné společnosti na výrobu sportovní obuvi, právě přišel o práci. Jím navržená bota zklamala na celé čáře a výrobní společnost kvůli jeho životnímu fiasku prodělá 972 milionu dolarů. A když má pocit, že už ho nic horšího potkat nemůže, sestřin telefonát mu oznámí úmrtí otce – a tak musí sednout na letadlo a vydat se do městečka Elizabethtown v Kentucky, aby zařídil převoz jeho ostatků. V letadle Drew narazí na sympatickou letušku Claire (Kirsten Dunstová), která je doslova ztělesněný optimismus, a záhy mu dokáže, že štěstí lze nalézt i tehdy, kdy to vůbec nečekáte. (HBO Europe)

jprmusic

Claire bych zabil cca 3 min po nástupu na scénu. Děsivá postava. Bloom hraje jako vždycky - tak nějak nijak. Divnej film, divný figury .... ()

MirkaP

Film nabere grády při pohřbu, Susan Sarandon se odváže, kapela hraje a letící pták hoří 🔥. A cesta zpět je úplně boží. ()

Efreeti

víc než hudbu, Kentucky a romatiku tam nehledejte...nic jiného nenajdete...romantika dává za uši realitě a logice...pohádka pro naivní děvčata, které ještě v 18 čekají na prince na bílém koni ()

Johannka

Tenhle film se mi líbil. Není to čistokrevná slaďárna, ale i něco víc. Orlando nám od dob ,,Calcium Kid“ trochu zmužněl a dokázal by tu roztomilou věčně vysmátou Kirsten Dunst unést na jedné ruce nahoru na zikurat a zase zpět. Krásně jednoduchý, odlehčený a optimistický filmeček na léto.(Pro fanšmejkry je vhodný i k podzimu ;-)) Moc se mi líbil. ()

Filipes

Pustit si tenhle film jindy než dnes, třeba by mne vůbec nenadchl. Je nutno napsati fakt jistý, že prvních 30 minut nudných jest. Ale pak se ta filmová kukla nějak dá dohromady a vyleze opravdu přenádherný motýl v podobě vzájemných urovnaných rodinných pout a roztomile k pláči se jevící romance mezi Kirsten Dunst a Orlandem Bloomem. ()

Gladi

Príbeh o živote a smrti o šťastí i smútku. V tomto filme je krásne spojenie pocitov úplnej beznádeje a nádeje na nový a lepší začiatok. Veľmi dobré herecké výkony sú podčiarknuté skvelou hudbou a dobre napísaným scenárom. Film sa môže zdať príliš dlhý, no nudný určite nie. ()

me3x®

Nemam rád Blooma a hral tu týpka, ktorého som tiež nemal rád, najmä keď sa tam rotekal na peniazmi pred takou ženskou.... zbytok super. ()

lulu37

no neviem, že by som bola dojatá sa nedá povedať, že by som sa smiala, sa tiež nedá povedať...čo mi pozretie tohto filmu dalo? hmm tak nad tým by som sa tiež musela dlhšie zamyslieť...škoda, námet zaujímavý ()

lastshadowv

Ech.. Neuveritelne kycovity Orlando, mozna docela sympaticka, ale presto dost vlezla Kirsten udelali z Elizabethtown ten nejdelsi film, jaky jsem kdy videla. A kdyz uz jsem po pul hodine mela pocit, ze uz by to melo koncit, tak to pokracovalo dal! Boze, never more! Btw. 3 hvezdy jen proto, ze mam Kirsten Dunst docela rada ()

lobo87

Elizabethtown by bol určite príjemnejší film, keby Crowe skrátil stopáž o 20 minút. Takto to bolo chvíľami ako mlátenie prázdnej slamy. Pohreb, ktorý mal byť asi najemotívnejšou časťou filmu, bol tou najotravnejšou a najgýčovejšou. Romantický záver to trošku zachráni. Najlepšou časťou filmu bol telefonát hlavných hrdinov. V tom bolo iskrenie, vtip i romantika... 60% ()

TinyMartina

Film jsem si pustila a až u závěrečné řeči Susan Sarandon mi došlo, že už jsem to vlastně jednou viděla. Ani se nedivím, že jsem na to zapomněla, film je tak nevýrazný, nemastný a neslaný, že si o to přímo říká. Je to zbytečně natáhlé, některé scény jsou tam úplně navíc. Prostě nuda. ()

anca_007

Neuvěřitelný kýč. Laciná romanťárna, která se snaží umělým způsobem dokázat, že svět je růžový a všechny starosti jsou nicotné a pomíjivé. ()

Bytchaz

Jako nenáročná oddechovka je to dobrý. Nečekejte nějak zvlášť komplikovanej příběh ani uvěřitelný postavy, protože ty tam moc nenajdete. Pokud vám ale ke štestí postačí dobrej výkon obou hlavních protagonistů a příjemná atmosféra, pobavíte se. Mně to stačilo. 75% ()

Gwilwen

Film o životě i smrti. O ztrátě práce a taky o tom, že ze všeho toho srabu vás může vytáhnout láska. Díky tomu, že jsem ho viděla v určité životní etapě, tak na mě zapůsobil daleko více než za normální situace. ()

Dexter666

Troška netipický "romanťák". Ale neviem...asi by sa to lepšie čítalo. Chýbalo tomu hlavne vykreslenie postavy Drewovho otca, ktorého spomienke je venovaná značná časť filmu. Záverečná rozlúčka tlačí na city, ale tie neprichádzajú, keďže sme otca nepoznali. Potom to totiž vyznieva, ako by to nebolo iba o tom, ako sa Drew hľadá sám seba. Pripadalo mi, že je to napísané viacej pre amerického diváka - taký návod, ako poznať vlastnú krajinu a nie brať najbližší interkontinentálny let. Samotná netipickosť však poteší, aj keď jej spracovanie už menej. Určite zaujímavý film, ktorý mi tak trochu pripomínal kategóriu "filmový klub". ()

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný