Drew Baylor (Orlando Bloom), někdejší vycházející hvězda významné společnosti na výrobu sportovní obuvi, právě přišel o práci. Jím navržená bota zklamala na celé čáře a výrobní společnost kvůli jeho životnímu fiasku prodělá 972 milionu dolarů. A když má pocit, že už ho nic horšího potkat nemůže, sestřin telefonát mu oznámí úmrtí otce – a tak musí sednout na letadlo a vydat se do městečka Elizabethtown v Kentucky, aby zařídil převoz jeho ostatků. V letadle Drew narazí na sympatickou letušku Claire (Kirsten Dunstová), která je doslova ztělesněný optimismus, a záhy mu dokáže, že štěstí lze nalézt i tehdy, kdy to vůbec nečekáte. (HBO Europe)

bono22vox

Příjemný osobní snímek, kterému se však musí jít trošku naproti. Tak to budu muset zkusit ještě jednou, zatím tři hvězdy... ()

D.Sleeper

Neoficiální Croweova téměř kremace. Před definitivním zpopelněním jej zachraňuje Kirsten a hudební vkus :P BTW: "Orlando, ach Orlando. Měl by ses raději věnovat povolání, kterému ses v mládí učil. Návyky, které způsobují pohřeb jsou velmi nevhodné i ve všedních okamžicích. Natož jde-li o pohřeb vyjímečného filmového potenciálu..." :() Zajímavé komentáře: Lima ()

Nocturno culto

Fajn oddechovka na večer, pobavilo. Kirsten působila velmi sympaticky, Orlando jí neméně dobře doplňoval. Cením velmi poslouchatelný soundtrack... ()

fojtas

byl jsem rozhodnuty pro 1*...ale byly tam tri sceny, celkem 10minut, diky kterym si podle me tenhle sladak zaslouzi 3* ()

Mocoft

Kdyby to nekazil svou prázdnotou a netečností Orlando a kdyby tam nebyl ten nablblý Suicide machine, tak by bylo 5*. ()

nowaja

Hvězdné herecké obsazení a krásně natočená romantická komedie mi nedávají na výběr a musím dát ****:) ()

lakiboy

Rozmýšľal som medzi troma a čtyrmi hviezdičkami. Bude to skôr tri a pol. Dráma to nebola. To skôr len romantika bez drámy a bez komédie. Tri a pol preto, lebo to bolo pohodové, a štyri nie preto, lebo to bolo rozprávkové. Asi tak. ()

Izz

Odhlédneme-li od faktu,že jde o film camerona Crowea,jde o velmi příjemnou romantiku,která v žánru určitě patří k lehkému nadprůměru.Od tohoto faktu ovšem odhlédnout tak úplně nelze a jako Croweův film jde o značné zklamání.Protentokrát to zprůměruji do přijatelných tří hvězdiček,ale pokud bude We Bought a Zoo stejně průměrné,už to ode mě Cameron schytá hůř.Holt nasadil laťku zatraceně vysoko,chlapec. ()

departed

Zívačka slušnýho kalibru. Styl vyprávění filmu a vedení herců i s jejich příšernými dialogy mi absolutně nesedl, takže jsem se alespoň smiloval nad jednou hvězdičkou kvůli příjemným skladbám. A vůbec, o čem ten film měl jako být? O smrti blízké osoby? Ok, ale to nestačí na celej film, a romantická linka mezi Bloomem a Dunst to tahala jen tak z poloviny, takže co jsme si měli vlastně při sledování filmu uvědomovat? Že život je krátkej, že občas je to svině a občas ne? Bylo to tam někde schovaný a já to jen neviděl, nebo to prostě byla vážně taková nuda? Nejspíš to druhý. ()

alldo.raine

Skvělá, překrásná, úžasná Kirsten Dunst! :) Díky ní zapomenete i na toho strašného Blooma a vše okolo, protože je to tak nějak zbytečné, nudné...... ()

Fanak

Je docela příjemné konečně vidět Orlando Blooma hrát, Kirsten Dunstová potvrdila svůj potenciál pro romantické filmy, naznačený ve Wimbledonu, písničky pomáhají navodit příjemně melancholickou náladu. Mile civilní film poklidně plyne tempem letního nedělního odpoledne na maloměstě, bohužel vzhledem k délce se divák stejně jako v létě v neděli odpoledne začně nudit nebo usínat. ()

stephano

Cameron Crowe si me dostal už filmem Vanilkové nebe. Zde dal šanci ukazat Bloomovi, že mu herectví taky něco řiká. Sice oproti Tomu Cruisovi pouze šeptem. Moc jsem se na film tešil a rozhodně právem. když už se film blíží do finále a člověk si rika romanticka komedie jak má být, nastane střihák který by dal sám na další film. Dokonalý večer s přítelkyní rozmrazit pizzu a hurá do města kde je Bethy jako doma. ()

jafuska

ačkoliv zde hraje můj oblíbený herec Orlando Bloom a herečka Kristen Durist, přesto tomuto filmu něco chybělo a to dobrý děj, bohužel ani tito herci tento film nezachrání, nevím, jestli byl napsaný špatně scénář, nebo nebylo natočeno jak mělo být, což znamená dostatečně dobrým a nápaditým dějem, velká škoda, začátek byl docela solidní, ale pak se to jaksi zvrtlo v něco, co diváka nezaujme, i když bysme si to moc přáli. Smrt otce, se mohlo více rozvinout, více tragických momentů mohlo vnést do děje, dobře, někdo si najde zalíbení v celém filmu, možná i ti, co očekávají nějakou tu romantiku, ale pro mě bohužel docela špatný výběr filmu ()

Cameron Crowe dobrodružný

Cameron Crowe dobrodružný