Zloděj diamantů Max je legenda ve svém oboru. Jeho milenka Lola je přesvědčená, že už mají dost a je čas začít si užívat zaslouženého odpočinku. Max se tedy rozloučí se světem zločinu dokonalou loupeží druhého ze tří tzv. Napoleonových diamantů, při níž, jako již několikrát předtím, zesměšní agenta FBI Stanleyho Lloyda, který se ho už sedm let marně snaží dopadnout. Pak slíbí Lole, že už nebude krást, a odjede s ní na ostrov Paradise. Zatímco energická žena má plno zájmů, Max se začne nudit. Jednoho dne se na ostrově objeví Stan Lloyd, který nevěří, že by Max odešel do důchodu. Řekne mu, že v nedalekém přístavu se bude konat výstava, na níž bude vystaven i třetí Napoleonův diamant. První dva už Max ukradl a Stan věří, že chce i třetí. Přestože tu nemá žádné pravomoci, je odhodlán ho dopadnout… (TV Nova)

JohnSmith

Typický příklad toho, že výborně obsazený film ještě nemusí být dobrý. Stačí k tomu přizvat průměrného režiséra a hloupý scénář a dílko se podaří. ()

Blackberry

Ale prečo nie, prečo nie? Pierce Brosnan akoby hral ďalšiu bondovku. Zápletka typicky americká, herecké obsadenie nad očakávaný priemer, dejová línia rýchlo nadväzujúca a typicky JB záver. PS: Salma Hayek má všetko, čo muži chcú! ()

Autogram

Aj Pierce 007 môže mať slabú chvíľku a prijať takúto rolu v podpriemernom filme. Salma napriek zvodným outfitom nie je mojim ideálom krásy ani herectva. ()

ssfan

Vynikající krimi komedie se skvělým duem Hayek - Brosnan. Film má dobrý příběh, hudbu a rozhodně nenudí. Pro mě perfektní zábava za pět hvězd. ()

giovanni3

Pierce Brosnan a Salma Hayek? Člověk si řekne paráda, ale příběh nebyl až tak dobrý jak by se dle jmen dalo očekávat.. Woody Harrelson mi tu moc neseděl.. Příběh průměrná klasika, která za víc jak 3z5 nestojí... ()

Hollohlaway

Příšerně nevzrušivá rádoby komedie, která boduje pouze obsazením. Salmita má téměř nepřetržitě bikini a je to skutečně pěkná podívaná, taktéž Pierce je sympaťák, Naomie Harris je taky kus, ale jinak to je vtipné jen tak tak, akce téměř není... Na to, že to mají být dva excelentní loupači, tak se tam v podstatě neloupá! Atmosféra tropického ráje a již zmiňované obsazení je fajn, ale scénář moc vzruchu prostě nenabízí. ()

Looser

Film normal žádné velké překvapení, na DVD se dočkáte také alternativního konce a vymazaných scén se kterými by byl film možná o trošku vic vtipný. Ale pro ctitele Salmy je to prakticky povinost. ()

slovan1

Pohodové. Herecky hodně slušné, sexy Hayek. Příběh průměrný. Plusové je prostředí a atmosféra Karibiku a léta. ()

herr_carter

Krom polo-odhalených,zčásti odhalených, průsvitných, poskakujících a bůhvíještě jakých koz Selmy Hájkové jsem na filmu neshledal nic záživného, kromě toho, že jsem si u něj stačil vyluxovat, vytřít podlahu, zprovoznit nový notebook, okomentovat zde pár filmů, blá blá bláááááá. Celkem zbytečný a blbý film, nehodný P.Brosnana....................moje hodnocení = 2 z 10. ()

rozbris

Dva profesionální zloději Pierce Brosman a Salma Hayek už sekli s loupežemi a chcou si užít důchodu, ale ani na Paradise Islandu nemají pokoj a musí udělat ještě poslední loupež. ()

adam9

Přesně takovéhle filmy " Kdo koho přechytračí " si dvojnásobně užívám právě s Brosnanem, který exceluje :) ()

Hopper

Salma Hayek je KUS !!! A Pierce Brosnan tiež má čosi do seba. No a taktiež Bahamy tiež nie sú najhorším miestom, kde tráviť svoj čas... Vizuálne je to skrátka mňamka, ale inak sa nie je veľmi na čo dívať. Dej je neskutočne prekombinovaný, akcia nemastná-neslaná a celkovo sa skôr plíži ku koncu bez výraznejšieho momentu, ktorý by utkvel v pamäti. Takže ostáva len to, čo som spomenul na úvod. Otázka je, do akej miery a komu to stačí... ()

cab

Sledovatelny prumer, kterym se prehravajici (Pierce Brosnan) jako zlodejicek snazi navazat na zivotni roli Bonda, ale je to jen dalsi dobrodruzstvi ve stylu Afery Thoamse Crowna. 50% ()

wosho

Nemohl jsem uvěřit, že tak nemastný-neslaný film mohl od takových tvůrvů vzniknout. Ratner je velice dobrý řemeslník, ale toto není ani po řemeslné stránce odvedené solidně. A herci? Pch.., nudit se mohli doma zadarmo, a né před kamerou za miliony doláčů. Fakt podprůměrný snímek, který mě fakt nudil. A to je dost smutný fakt!!! ()

Paity

Peirce Brosnan v překvapivě povedeném napínavém komediálně-akčním počinu. Alespoň mne to bavilo. Navíc má oblíbená prsatka Salma Hayek, tomu (té) nedokáži říci ne. ()