Když byl Edward Carnby malé dítě, tak na něm doktor Lionel Hudgens prováděl, podobně jako na dalších 19 dětech z malého sirotčince, své pokusy, při kterých chtěl spojit člověka z pradávným netvorem, který měl na svědomí vyhubení tehdejší civilizace - Abkaniů. Carnbymu se však podařilo uprchnout, takže pokus nebyl dokončen. Pracoval ve vládní jednotce 713, která měla na starost výzkum paranormálních jevů. Jednotka však byla zrušena a Carnby dostal vyhazov. Nyní se však na světě začínají objevovat pradávné artefakty, které vyrobila abkanská civilizace, a které dokáží přitahovat pozornost nestvůr. Carnby tuší nebezpečí a začíná, za pomoci odbornice na artefakty Aline Cedrac, jednat. Proti nim se však staví jak nestvůry, které dokáže Hudgens částečně ovládat, tak i jednotka 713, která nyní pracuje pod vedením samolibého kapitána Richardse. Bitva o přežití naší civilizace začíná. (Isherwood)

Hyb_rid

Bez předsudků můžu říct 2 věci ... akční béčko ano, Alone in the Dark ne. Popravdě ono to s hrou nemá kromě názvu společného vesměs nic, ale proto film automaticky nezavrhnu. Přece jen je Slater vcelku sympaťák, efekty už jsem taky viděl horší u filmů, které se brali mnohem vážněji a vlastně mě tento film ani moc nenudil. Pro mě kolem 40% ()

Doom351 odpad!

Vůbec nechápu, jak to někdo mohl natočit, vždyť je to jen snůžka keců která nedává smysl ... Scény se úplně nesmyslně prolínají, herci umí hrát asi tak jako umí medvěd hrát šachy ... Nechápu jak se to někomu mohlo podařit natočit ... Jo aha Uwe Boll, už to chápu ... Tenhle režisér by zasloužil facku a zákaz natáčení, protože to co natáčí, to patří vážně na smetiště !! ()

berry.77 odpad!

Raduj me se velice náš nepřítel číslo 1 končí gembléři a milovníci filmů napište tvůrci dopis jak ho litujem,že tu není!!! ()

Zombi

Bohužel jsem v půlce usnul, ale aspoň si uděláte představu jak záživné to je :o) No, viděl jsem i horší videosračky, ovšem ne s takovýmhle obsazením. ()

mosnak odpad!

Uwe Uwe Uwe už ne už ne už ne... přestaň prznit filmy.... :-((( ještě teď toto DVD mám doma :-( nechal jsem se nachytat! ()

ApsidalTill odpad!

Uwe Uwe Uwe... Som hráč telom aj dušou, dokonca sa týmto segmentom živým ale to čo predvádza tento "pán" je dehonestovanie kvalitných hier na základe, mne neznámych popudov jeho mozgových pochodov. Je my jedno nakoľko odpadu je schopný vyprodukovať ročne, ale jeho vášeň pre hry my uviazla v krku a ak by bol aspoň z tretiny taký fanúšik predlôh, nikdy by do sveta nepúšťal podobné snímky. ()

Geller odpad!

Říkal jsem si, že jste všichni proti tomu němčourovi nějak zaujatí........... teď už vím proč. :-) ()

JM87 odpad!

Hele, tohle nemusím ani vidět, stačí, že to točil němčour. Ti jak natočí něco jinýho krom válečných filmů tak je to sračka. Takže rovnou dávám odpad:D ()

cherita odpad!

„To, že něco nevidíte, ještě neznamená, že vás to nemůže zabít.“ Ano, děkuji Uwe, po tomto prozření už nic nebude tak jako dřív. Kdykoli se teď někde ocitnu sama v temnotě, vzpomenu si na tebe a tvůj filmový skvost, který už svým úvodem dokazuje, jak neschopný vypraveč jsi. Když má někdo na začátku vysvětlující titulky, které trvají minutu a půl, a pak za to ještě musí plácnout flashback, aby to dávalo aspoň trochu smysl, potom zřejmě něco nebude v pořádku. Smutné je, že jsem vždycky přesně pochopila, o co rejžovi v té které scéně šlo, jenže mezi myšlenkou a vlastní realizací se musela stát nějaká ošklivá odpaduhodná chyba. ()

chalp odpad!

Moje prvé a vyzerá to tak, že aj posledné stretnutie s filmom z dielne Uweho Bolla.Keď už režisér nepochopí ani názov predlohy...Sám v temnote nie super debilné komando v temnote ...tak zrejme vážne nebude niečo v poriadku :) ()

Horak odpad!

Uwe me zklamal. Tesil jsem se na dalsi parodii na film jako byl House of Dead a vono nic. Akcnarna to sice je, ale pomerne nudne poskladana stylem, "todlejedobrytobychmohnacpatdosvyhodalsihofilmu", napjatej sem nebyl ani trochu a zasmal sem se pramalo. Moment, kterej bych vypich je milostna scena mezi Christianem a Tarou. Aby Uwe podtrhl jejich velmi hluboky citovy vztah, tak vybral ve filmu jedno z mala hluchych mist, pustil nam provareny hit Seven seconds (zrejme romanticke?) a naserviroval nam minutovou sekvenci "taksetamposobenejakvalejte" milostne sceny. Todle dokazou jen vopravdovy mistri........ ()

Meteorista odpad!

Jmění-chtiví hoši otevřeli zlatou truhlu a lidé (nebo ty potvory, o který tam jde - raději jsem si žádný názvy nepamatoval) se sebrali a někam šli. BU BU BU! Se bojim. Naprostá urážka vynikající herní série. Jediné společné se hrou je jméno Carnbyho a Ceracový. ()

Trošku sám v temnotě

Trošku sám v temnotě

26.07.2007

Ďalšia hra v rukách Bolla

Ďalšia hra v rukách Bolla

02.07.2005

Zázračný Nemec Uwe Boll si nedá pokoj. Jeho 20-miliónový Alone in the Dark nielenže (už tradične) pozbieral len tie najhoršie ohlasy a recenzie, ale, vďakabohu, v amerických kinách aj celkom slušne… (více)