Radiq

Klasika, jaká se od Roba Schneidera dá očekávat. A proto t taky ničím závratným nepřekvapí. Kdyby se sestříhaly všechny ty dobrý fórky a ten zbytek se vynechal, tak by to byl sen. Nejlepší joke: Deuce vyhodil liliputána z okna do vody a místo aby to udělalo normální žbluňk, tak to udělalo mini blňk, chch. ()

URBAN

V podstatě stéjně dobré jak jednična, ale něco málo tomu chybí alespon že má navíc kvalitnější technické zpracování, které se podle mě od minule zlepšilo. ( 23.10.14/MAC ) ()

Magneto

Úchylný humor Roba Schneidera ma neprestáva fascinovať...Najlepšia bola holka z Černobylu, ktorá mala miesto nosa funkčné mužské pohlavné orgány a keď kýchla, tak jej z nich striekalo semeno...Vážne som neveril vlastným očiam...Také niečo vidie%t vo filme je unikát :-)))))))))))))))) ()

Ryuuhei

Vrchol zoufalosti. První díl měl dobrou myšlenku a byl i dobře uzavřen. Tohle byl jen marný pokus stavět na jeho popularitě a recyklovat, co se dalo. A když už přidat něco nového, tak už jen tak bezmyšlenkovitě a se vší hloupostí. Sice jsem se párkrát i zasmál, ale došlo i na to, že se mi z toho všeho zvedal leda tak žaludek. Ne, opravdu, některé části fekálního humoru byly moc i na mě.. Ale zde tomu lidi nafaří skoro 50%. Za co? Já tak shovívavý nebudu. 20% ()

terunka003

Vtipné, vtipně nechutné × bez šťávy a akce. Opět platí rčení, že první film je vždy nejlepší. Slušně jsem se pobavila u pár scén - agresivní kočka, převleky pasáky apod. Skvělý film na odpočinek, na zasmátí. Na první díl bohužel nemá. ()

lennyd

Po posledním maléru je Deuce Bigalow nucen uprchnout do Evropy, konkrétně do svobodného Amsterodamu, kde působí "jeho" pasák T.J. Ten se Deucovi svěří se svými obavami - někdo likviduje místní gigoly, a brzy bude i T.J. bez práce. Když je nakonec z vražd obviněn sám T.J., rozhodne se Deuce vrátit zpět do businessu, a pokusit se vraha nalákat na sebe ... Některé filmy by neměly mít pokračování. Je mi jasné, že na dvojku (od čehokoliv) stejně lidé zajdou, protože doufají, že nebude tak hrozná, jak obvykle je. S Deuce Bigalowem to je taky tak - zatímco jednička byla relativně vtipná, ve dvojce už aby člověk vtip hledal s lupou, a kromě docela podařených Bigalowových "klientek" si na nic jiného vtipného nevzpomínám. Trojku (jestli do toho Schneider pujde) si už radši nechám ujít... ()

YumiOkami

❝𝐎𝐤𝐚𝐲, 𝐭𝐡𝐞𝐧. 𝐈 𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐠𝐨 𝐩𝐮𝐭 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐩𝐞𝐧𝐢𝐬 𝐢𝐧 𝐦𝐲 𝐦𝐨𝐮𝐭𝐡.❞ ()

Aven

Kdo se tomuhle může smát?????? Co je proboha vtipnýho na mařence z Černobylu s mužským přirozením místo nosu, která při každém smrkání...........já o tom nemůžu ani psát aniž by se mě dělalo blbě:( ()

spikey1

Nedokážu přesně určit proč to neohodnotím jako odpad, kamarád mi tento film půjčil s tím jaká je to švanda... podíval jsem se na to... a nechápal jsem proč to vlastně sleduji. Vtipu jsem se nedočkal. A stále nechápu tu jednu hvězdu? možná je to z nostalgie a Schneidera se Sandlerem už beru jako takový starý kámoše co to prostě nějak šmrdlaj a když se jim to nepovede... tak se přimhouří oko a prohlásí "Ok , felaz better next time!" asi... ovšem pokud hledám komedii na středeční večer... po tomhle nešáhnu ()

Jello Biafra odpad!

Odpudivá komédia plná nechutností a nevtipných gagov. Pochybujem že by úroveň filmu mohla klesnúť ešte hlbšie než to dokázala táto zlátanina. Najväčším humusom je jedna slečna ktorá má penis namiesto nosu a pokúste sa uhádnuť čo z neho asi vždy vyletí ked slečna kýchne. Humusáreň prvej kategórie. ()

sedm.1

Oproti prvnímu Deuce Bigalowi naprostá tupost,která staví sice na stejně hrubozrných fórech,ovšem,tam jsem se Schneiderovým vtípkům a vylomeninám smál,až jsem se za břicho popadal,zde jsem jen znechuceně kroutil hlavou,jak stejný vtip může dopadnout úplně jinak.TRAPNOST!!! ()