Reklama

Reklama

Epizody(16)

Recenze (6)

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

// Tenhle sitcom nikdy nebyl úplně vzorem morálky, osmá řada byl ale fakt úpadek. Alan jako po lobotomii, Charlie po uši v alkoholu a šlapkách bez jakékoli náznaku změn k lepšímu a Jake... je vlastně jediná normální postava, která v tom seriálu zbyla. Už mě to nebaví mít puštěný ani jako kulisu. ()

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Seriál už je očividně hodně unavený. Sheen byl na začátku série absolutně nepoužitelný a ani po tom, co se dal trochu dokupy už svou postavu nezachránil. Nutno ale dodat, že nejspíš dobře. Tenhle příběh už je 3x vylouhovaný. Doufám, že s nástupem Kutchera se alespoň na chvilku seriál zvedne. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V 8. sérii se Charlie prokurvil až do ochodu ze seriálu a ukázalo se, že Alanova Lyndsey má na to být pravidelnou postavou. Protože je stejné čunče jako všichni ostatní a navíc má pěkný prsa. ()

Galerie (76)

Zajímavosti (13)

  • Jakmile Charlie (Charlie Sheen) pomocí 500 amerických dolarů usmíří oba puberťáky, usedne k pianu a prozpěvuje si píseň „Hit the road Jack“, kterou v roce 1960 napsal Percy Mayfield a o rok později proslavil Ray Charles. (minipolis)

Reklama

Reklama