Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy

• Československo Smolíkovi (více)

Epizody(13)

Smolíkovi jsou obyčejná rodinka z maďarské Budapešti, která žije běžný život… Dokud se ovšem jejich geniálnímu synkovi nepodaří navázat kontakt se svým potomkem z 33. století! Tím se všechno mění. Zdánlivě banální problémy Smolíkových se komplikují o to víc, že jim z budoucnosti dorazí „na pomoc“ vynálezy, na které není v 70. letech 20. století lidstvo připraveno – a Smolíkovi už vůbec ne… Nepomáhá ani to, že se do jejich patálií často připlete zvědavý soused Halíř. A tak si Smolíkovi musí poradit s urychlovačem výroby, usměrňovačem času, létajícím talířem, nebo dokonce meteoromutomotorem. (TV Prima)

forsberg

Praštěná rodinka Smolíkova mě bavila už když jsem byla malej prcek a baví mne dodnes. A asi nebudu sama, před pár lety dávali v klubu Roxy celonoční promítání Smolíkových. Takovou frontu na lístky jsem tam vážně nikdy před tím ani potom neviděla... ()

Hromino

Jeden z nejoblíbenějších animovaných seriálů mého mládí. A i když zrovna nebyl v mé době nejnovějším počinem, mě dokázal hrozně chytnout... i když, jedinej asi tady nebudu :) ()

Stegr

80% - "Šlápni na to, přidej plyn, trošku uber, pozor stín, drž si klobouk, čepici, uletí ti, dva, tři... " :) ()

Legas

Dobrodružné, poučné, vtipné a chytré. Existuje snad lepší kombinace? Samozřejmě, že jde o klasiku, samozřejmě, že jsem v mládí se Smolíky strávil spousta úžasného času, ale až teď mi dochází spousta narážek a drobností jednotlivých příběhů. Není nic úžasnějšího, než zjistit, že seriál, který jsem miloval jako dítě, mě baví i dnes (a možná ještě více, než tehdy). ()

Anderton

Možno ten úplne najväčší animovaný kult z počiatku 90tych rokov. Myslím teda u nás, kedy sa seriál vysielal v našej televízii. Totálna magorina, ktorá nám kliesnila cestu k Simpsonovcom. ()

Kothy

Kdo by neznal tenhle maďarský kreslený sci-fi pořad? Rodina Smolíkových komunikuje se svým příbuzným z budoucnosti. Nejvíc se mi asi líbily ty prášky místo jídla a ovladač počasí. "Proč já si radši nevzala Pištu Hufnágla?" :D ()

meave

Výborné. A to ešte páni českí bratia prišli o skvelé mená ako Gejza, Aladár, Cvoky, Mafia a podobne :o) ()

Mariin

Snad nejraději mám díl s televizí ("Dálkový servis"), z níž vystoupí hvězda Tina Mari a zpívá hit v maďarštině. Krom toho starý dabing Brňáků je naprosto skvělý. ()

Tommy987

Maďarská "haluška" par excellence, naprostý kult a jeden z vrcholov sitcomov (ak sa to vôbec dá nazvať sitcomom) vôbec. Keď som bol malý, úvodnú pesničku som vedel úplne naspamäť :))). P.S.: Ale kto preboha vymyslel ten debilný český preklad a prečo sa totálne zmenili krstné mená hrdinov?? ()

ainny

Smolíkovi k snídani, Smolíkovi k obědu a Smolíkovi k večeři. Prostě od rána do večera a stejně neomrzí. :^) ()

lola3121

No jo, no... proč jsem si raději nevzala Pištu Hufnágla... vynikající seriál z dob mého mládí, který se dá vidět i po letech. ()

Sifaka

Moje dětská klasika, těšil jsem se vždy na každý díl, skvělý příběh a výborný dabing, rád se na to podívám znova, nostalgie. ()

jhrasko

Váženíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí - dovoz z Hungárie, ktorý je starší ako ja, ale na rozdiel odo mňa nikdy nezostarne. Slovenský dabing je neprekonateľný. ()