Muži v černém 2

• USA Men in Black II (více)

Od událostí prvního dílu uplynulo už několik let, kdy K a J, agenti tajné neoficiální organizace MiB, dohlížející na utajené mimozemské imigranty na Zemi, odvrátili velkou intergalaktickou katastrofu. Tehdy se čerstvě zaškolený agent J v organizaci dobře zavedl, zatímco jeho starší, zkušený kolega K se vrátil k pohodlnému civilnímu životu a pracuje na poště. Během rutinního vyšetřování však J odhalí spiknutí řízené zlou kytothianskou stvůrou Serleenou, vystupující v podobě sexy modelky luxusního spodního prádla. Obsadí budovu organizace MiB a jako rukojmí si vezme její zaměstnance. J nezbývá než požádat jediného muže, který mu s řešením situace může pomoci - zpohodlnělého K. Vyzbrojí se v tajné zbrojnici a proniknou do centrály. Čeká je rozhodující boj o záchranu lidstva i Zarthanů… (TV Nova)

Vindemiatrix

Jednička mě zklamala, takže jsem si od pokračování příliš nesliboval, ale byl jsem poměrně mile překvapen. Scénář není o mnoho naivnější než v předchozím filmu (protože už tam byl celkem prosťoučký), zato se konečně rozjíždí akce a objevuje se řada potrhlých nápadů, o něž si tenhle námět říká a které jednička nechala ležet ladem. Pravda, hlášky a narážky jsou vesměs spíše slabší a L. F. Boyle nemůže konkurovat Lindě Fiorentino, ale jakožto pokračování průměrného filmu mi tenhle sequel přišel docela koukatelný. ()

Zofan

Oproti prvnímu dílu je to už jenom pokračování doztracena. Narozdíl od něj totiž tenhle vidět znovu nemusím. ()

fuskoric

Hnusného do kože sa nezmestiaceho švába nahradila vyprsená "mäsožravá Adéla". Má to síce menej zmyslu ako jednotka, ale ja som sa príjemne bavil ;) ()

zimi

Nehodlam nic srovnávat a rozhodně jsem se bavil a to hodně vše skvělé, parádní film i herci, nemá to chybu 10/10 ()

cooler

Muži v černém jsou zpět a jsou zábavnější a dospělejší,ale jen o chloupek.Snad jen ten závěrečný souboj se moc nepovedl.Jinak stále v duchu prvního dílu,to znamená,že jednoduchost má zelenou. ()

jeziska

Tak po zkouknutí jedničky jsem se těšila na dvojku a po dvojce už se mi nechce do trojky. Chyběl tomu šmrnc, Smith na mě místy působil hrozně křečovitě, jako by ho to ani nebavilo. Kam se poděl vtip??? U Smithe nastal hrozně rychlej přesun od pošťáka zpátky do saka, takový bez nápadu. Lara na mě působila hrozně roboticky. No ačkoliv byl mezi filmy dostatečný rozestup, tak se to prostě nepovedlo. ()

Milabusek

Už to nejní taková sranda jako první díl ale furt se dá o něco stát a tak bych řekl že je to taky povedný .. :) konečný verdikt 73% ()

Sadova302b50

Jak se veze jedničce po zádech a snaží se (občas marně) ze sebe ždímat vtipy, tak jí narostly faldíky ze scenáristické vaty. Příběh mě nijak nedostal, trikově slušná úroveň, hudba zůstala dobrá. 49% ()

Cecko

Je to takové, že to neurazí. Vynucený návrat obstarožního TLJ, no budiš. Mimozemská stonožka hermafrodit, která má hodně tuhý kořínek mi celkem vadila a nějak jsme odflákli i scénář. Ale pár krát jsem se zasmál, to se musí nechat. ()

andydufrsn

Největším překvapení tohohle filmu pro mě bylo to, že oproti jedničce vůbec neztrácí! Ani herecké výkony, ani zábavnost už vůbec ne triky! Prostě jedna z nejlepších „dvojek“ vůbec. ()

LiSaiFun

Nemyslím, že by to bylo o tolik horší než jednička, suchých i šťavnatých vtipů bylo dost, kazila mi to jenom hrozně ošklivá Lara Flynn Boyle. ()

SNCIS

"Bla, bla, bla. Líbí se ti. Fenka to zrovna není, ale je pěkná, to jo." - "Mám si nechat radit od čokla, který se honí za vlastním ocasem?" - "Tak bacha! To je diskriminace psů. To nemám rád!" Super pobavilo - Efekty a triky oproti jedničce jsou daleko lepší, stejně jako hlášky. Nejvíce oceňuji sexy záporáčku (Lara Flynn Boyle), která v tom černém outfitu vypadala skvostně. "Dobře, navrhuji, abychom to rozehráli ve stylu dobrej polda - špatnej polda. Ty vyslechneš svědky a já budu vrčet." Nesmím zapomenout na mluvícího hafana i ten to slušně rozbil, nicméně stále slabší průměr. - 40%. ()

Tafee

Ale jasné - viděno prizmatem jedničky, tohle je vážně slabota! Ale stejně, pořád je to zábavné... A to dost... ()

vinson003

Tři za podívanou. Kouřící červy, dlouhán se čtyřma hlavama nebo černošský padouch vypadající jako z Marvela. Pěkné. Zápletka jednoduchá a spoléhající na akci. Červ skrývající se v metru jako spoluparťák. Zase spolu a zase neomylní. Přehlídka zbraní jako v Komandu a to všechno z krasavící s výstavními přednostmi 2,5. Co na to říct. Jackson jako mimozemšťan a i přes hromadnou zácpu v Newyorku nikdo nic neviděl ani neslyšel kvůli krásné lobotomii. Ta strnulost po výmazu mě baví asi ze všeho nejvíc. "Jeďte do kambodži a kupte si humra"....."jedem do Kambodži?" "Jedem".. :) ()

Johny203

Prvá polovica je podobná jednotke, teda vtipná jazda s fajn nápadmi. Tá druhá, zameraná hlavne na akciu, už nie je taká úderná a baví ma podstatne menej. Asi to bude záporáčkou. Viditeľné slabšie ako prvý diel, stále však dobrá zábava. 70%  ()

Sejkorka

O dvě třídy slabší, než jednička. Jde to více do komedie - ke škodě koukatelnosti. Těšil jsem se na Laru Flynn Boyle, ale co může zajímavého předvést, když jí půlku filmu lezou odevšad různá chapadla a jiné fujtajbly. Jediný, tedy jediná z protagonistů, která stojí za řeč je Rosario Dawson, ve 22 letech na začátku kariéry. Will Smith , resp. J je na facku a K vlastně to samé. Vrcholem trapnosti je ten mluvící pes. To asi mělo být pro posílení humoru. U mne však opačný efekt. Váhám, zda vůbec koukat na trojku, i když má 72 % Pozn. dějem téhle srágory netřeba se zabývat. ()

Manuál na záchranu světa

Manuál na záchranu světa

21.12.2008

Nabízí nám ho studio Metro-Goldwyn-Mayer, kterému BenDavid Grabinski prodal scénář nazvaný The How-To Guide for Saving the World. Pro námět akční sci-fi komedie se nadchl Barry Sonnenfeld, kterého… (více)