Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

Gilmour93

Ovuluj, Arnie, ovuluj..! Terminátor v naději zmítaný hormonálními poryvy v utahané komedii pod úrovní jinak vysokého Reitmanova standardu. Zázrak zrození nového života v mužském těle by si zasloužili prožít i někteří místní filmoví intelektuálové, jenž by pak s vlhkýma očima a citlivými bradavkami konečně docenili krásu německých romancí na motivy románů Rosamunde Pilcherové.. ()

sud odpad!

Arnold tímto filmem zničil mé veškeré dětské iluze. Do té doby hrdinný svalovec, ochraňující slabé a utiskované, se zde objevil v teple růžových teplákách a v jiném stavu :-(-----. Nebrat! 0%. ()

Tyler odpad!

Arnold by se měl radši držet svého kopyta,i když se musí uznat,že docela slušný komediální talent prokázal v "Policajtovi ze školky".Tady to ale nefunguje,problém je už v samotném nápadu (aspoň pro mě) a scénář taky ničím neoslní.Nejvtipněji nakonec působí půllitrová kádinka,skoro naplněná Arnieho sytě oranžovou močí kvůli těhotenskému testu...No,uznejte sami - máme něco takového zapotřebí?! ()

ClintEastwood

Asi ten nejbláznivější film komediálního tvůrce Ivana Reitmana, jehož tvorbu mám velmi rád. Dnes mi tohle šílené dílko nepřijde tak špatné, jako kdysi, přesto přiznávám, že mírně nadhodnocuji. Arnold tady docela přesvědčivě hraje, čím dál víc citlivějšího muže, jenž čeká potomka (jen tu paruku a růžové tepláky si mohl odpustit) a jeho trpasličí kolega Danny DeVito, je tradiční zárukou skvělého herectví. Junior je zábava pro celou rodinu, jen my - Arnieho obdivovatelé - budeme občas trošku kroutit hlavou. ()

MM_Ramone

Začiatkom deväťdesiatých rokov bol Arnold Schwarzenegger už tak populárnou hollywoodskou hviezdou, že diváci ho chceli vidieť aj v iných úlohach ako bývalo u neho zvykom. Tak sa zrazu stáva z nekompromisného akčného hrdinu komediálny herec. Lenže s Arnoldovým herectvom je to dosť rozporuplné. Chýba mu výraz, vzdelanie a aj prirodzený talent. Je jednoduchšie hádzať granáty a drsné pohľady do kamery ako sa pokusiť stvárniť charakternejšiu úlohu. Ako povedzme vo filme "Junior", tehotného vedca, ktorý nosí v sebe dieťa svojej kolegyne a pripravuje sa na pôrod. Ale to by bolo asi priveľa aj na omnoho lepších hercov. ** ()

ripo

Mno, čakal som, vzhľadom na fakt AS a komédia niečo beštiálne trápne. Ale možno práve preto táto absurdná zápletka bola taká nerealistická až musela byť komediálna. Zásluhu však na tom má Ivan Reitman. ()

HOCKEYKA

Nemozem si pomoct,ale tento film povazujem za jeden z najstupidnejsich preslapov hereckej kariery Arnolda Schwarzeneggera.Mozno keby rolu tehotneho chlapa zverili nejakemu naslovovzatemu komikovi,trebars Chevymu Chaseovi,clovek by sa ochotne povzniesol nad debilitu celeho filmu,vidiet vsak Arnolda s tehotnym brusiskom,melancholickeho a ufnukaneho jak nechutnu staru babu po prechode,tak to je nad moje sily..Otrasny film plny stupidnych momentov,nad ktorymi zdravemu cloveku zostava rozum stat.Arnolda mam rada,dokonca aj v komedialnych ulohach,ale toto fakt niekto riadne pohnojil.Otras! ()

Xmilden

Nechali otěhotnět Arnolda, ti syčáci! Nejhorší Arnoldův počin má jméno Junior. Trapná komedie, ve které se sice sešel opět trojlístek DeVito/Schwarzenegger/Reitman, ale nic hezkého tohle spojení nepřineslo. Tenhle film je dovoleno oficiálně nenávidět. 90. léta nám sice daly Terminátora 2 nebo Pravdivé lži, ale kromě těchto skvostů Arnold nenatočil kdovíjakou hitparádu a například v tomhle filmu si se sympatiemi svých fanoušků hodně zahazardoval. 20% ()

Phobia

Většina komedií s Arnoldem se utápí v oceánu trapnosti (ikdyž pár snesitelných výjimek se najde) a "Junior" je jediná, na kterou jsem v sobě nikdy nesesbírala dost odvahy. Samotné téma rodícího muže mi přijde nevkusné a sledovat, jak se v tom T-800 ztrapňuje, bylo v dobách mé puberty (kdy byla rakouská muskulaturní hrouda mým idolem:-)) naprosto nemožné. Nekritické zbožňování pana kalifornského guvernéra je sice dávno pryč, negativní vztah k ostudám a trapným situacím mi však zůstal - tahle komedie tedy zaručeně není pro mě (stačilo mi vidět upoutávky). Pokud bych se někdy donutila tohle veledílo shlédnout, nepochybně by z toho byl odpad. ()

paascha

Snad kdyby v hlavní roli byl nějaký komediální herec a ne muscul Arnie, kterému víc sluší maskáče a M-16, pak snad bych dal i víc, ale takhle? Skoro odpad ()

juta

Oddychovka, kterou od nízkého hodnocení zachraňují komické situace a výborně zvolená dvojka Danny a Arnold. Ale tady těch 35% co Junior má je podle mě fakt málo. Zas taková hrůza to není. ()

Fiftis

Arnold Schwarzenegger v roli tehotného otca sa totálne znemožnil, až strápnil. Ani režisér Ivan Reitman nedokázal z Arnolda dostať viac komiky ako je nutné, nič sa nedá robiť, ani vedecký pokus a tehotný muž, ani osvedčený Danny DeVito nedajú komédii žiadny náboj ... nič moc. Nezachráni ho ani spojenie osvedčenej dvojice Schwarzennegger - DeVito, ktorá sa spojila už vo filme Dvojičky (1988). Emma Thompson tiež nezažiarila, mohli ju viac skrášliť, aby bola príjemným spestrením filmu. ()

Shakers

Medzi tými komedialnymi blbostami čo sa točia, je toto aspoň pozeratelná blbost. Síce celý film sa vlečie v priemere a prekvapivo osvedčené trio Reitman - Arnie - DeVito prídu len občas s nejakými vtipnými hláškami, či scénami, ale prekvapivo ako celok sa to dá zniesť. Hlavne záver je celkom dobrý a taktiež aj hudba Jamesa Newton Howarda. 60% - 3* ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman