Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

Gamekeeper77

Výborná zápletka, přesvědčivá mrcha Weaver, zlodějský živel Liotta, nádherná panenka Love Hewit a ne zrovna příležitostný kuřák Hackman. Pět hlavních atributů, kvůli kterým byste si tuhle zábavnou komedii rozhodně neměli nechat ujít. 75%. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,2/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 53%, Audience Score - 51% | FDb.cz - 73.6% | Poměrně příjemná romantická komedie, u které jsme se ale (až na pár výstupů Raye Liotty) vůbec nenasmáli. Ono to totiž právě již výše zmíněný herec poměrně dost tahá. Ostatní jsou ve svých rolích jen nadprůměrní (či horší) až na Gena Hackmana, který také slušně pobavil. Přesto jsme tomu kolikrát úplně nepřišli na chuť, obzvláště ne JLH, která je nejen herecky dost špatná... Nakonec teda jen nadprůměrná oddychovka do pohody. 60% Ale závěrečnou scénu jsme fakt nepochopili, buď jsem na to moc blbí nebo chytří :-) ()

wendus92

Skvělá a oddychová komedie sršící humorem, kterému se občas musel každý zasmát. Sigourney byla skvělá a tak i Gene Hackman jako nervní, neustále kašlající kuřák na pokraji smrti. Ale i tak byly scény s jeho účastí nadmíru vtipné. Jedna z mých nejoblíbenějších komedií. ()

sa_kra

Vcelku příjemná komdie se sympatickou Hewitt. Nic převrátného v rámci žánru, nudit se ale taky nebudete. ()

kenny79

Vcelku dobrá komedie o tom, jak se matka s dcerou snaži lovit pro peníze(jak jinak) bohaté muže a ještě si kladou podmínku, že sex až po svatbě. Je k nevíře jak jim to vychází až na ..... ()

Snapphanar

No jo, pozor na ty ženské.... Nápad, i když ne původní a nový, byl dobrý, jen to zpracování pokulhávalo dost. Sigurney Weaver jistě více zazářila v jiných rolích, než sňatkové podvodnice, ale i tak jí to, myslím, šlo dobře... ()

MiniMer

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií, které když vidím v televizi, tak rozhodně nepřepínám. Sigourney hraje krásně krásnou mrchu, Jennifer jako herečku moc nemusím, ale tady mi nevadí. No a Gene-nepotřebuje komentář:) Fajn oddychovka ()

fimler

Tak toto jsem opravdu nečekal, velmi pohodová záležitost a také dobře propracovaná. Veškeré triky, které ústřední dvojice používala byly opravdu promyšlené do posledního detailu. Hewitt překvapila a z ničeho si ji asi nebudu pamatovat víc, jak z tohoto filmu. Perfektní je také malá role Anne Bancroft nebo Gene Heckamana. Jen co se týče posledních 25 minut, tak ty už mi přišli spíš slabší a potencionál věcí, které mohli dále s Gene Hackamanem udělat bylo nespočet, ale zrovna úmrtí bych nezvolil jako dobrou variantu. Načasování příjezdu Ray Liotty byl taky celkem k naštvání. Jinak poslední scéna je víc než překvapivá, proto všechno nakonec dávám 5 hvězd a po dlouhé době rom-com,co mě překvapil (také dost možná proto, že ty americké jsem viděl téměř všechny)... ()

Nerajohn

Tak tohle je snad moje nejoblíbenější americká komedie. Tohle mě pobaví vždycky. Hlavně Sigourney je skvělá, Jennifer se tu chová fakt divně. Nemůžu dát nic jiného než za 5, i proto, že G. Hackman je boží. ()

YOGI_BEAR

Bavil jsem se. Chvílemi dokonece královsky. Obě dvě ženské hlavní představitelky si to neskutečně užívají a jsou dokonale civilní. Sigourney Weaver to i v padesáti stále dost sekne, její věk bych jí rozhodně netipoval a Jennifer Love Hewitt nevypadala nikdy v žádném filmu líp. Je tu prostě fantastická a ze začátku hraje skvělou mrchu. Některé postavy tu totiž projdou vývojem. A pak je tu ještě Gene Hackman, který troufám si tvrdit obstarává 90% veškeré zábavy ve filmu. Vždy, když se objevil na scéně, smál jsem se na celé kolo. Ať už to bylo kvůli stálému kouření, zlomené cigaretě, červeném nosu nebo nezdravé pleti. Dovedu si představit jen dva herce, kteří by něco pdobného dokázali zahrát, jsou to Jack Nicholson a právě Gene Hackman. Opravdu ukázkový slizoun a samorost, který má všechno na háku. Dostáváme se tedy k hlavnímu problému filmu. Když se jeho postava z příběhu vytrácí,btw skvělá scéna;-) , film tím defakto skončil. A to nás potom ještě pár pěkných minut filmového pásu čeká. Z komedie se pak spíše stane romantika a už to nemá takové grády. ()

Wladimir78

ultrakrátký sukně Love Hewitt, rutinérská Weawrová, zábavnej Liotta a ještě zábavnější Hackman .... na jedno zkouknutí to funguje fajn, pobavit se a zapomenout ... ()

Mainer

Jeniffer Love Hewitt je všechno, jenom ne krásná. Je spíš nechutná a s dabingem ještě dvojnásob. Celý tyhle kecací rádobykomedie jsou vždycky tak trapný, až to bolí. Jedna hvězdička aspoň za ty její kozy ()

Brenda.Ch

"Ty mít pořád něco v puse !" :-D No pobavila jsem se perfektně, je to jedna z těch lepších komedií, supr herecké výkony, naprosto boží Gene Hackman a velmi vydařené vtípky. ()