Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

Lisabellla

Takový ten pejsek, který je děsně ošklivý, má různobarevné štětiny, nikde ani kousek roztomilosti, ve výšce po kolena, která už není malá milá, ale ještě není milá velká, takový ten s čumákem dlouhým, ale ne hezky dlouhým, ten s ušima naležato a ocasem polodlouze nezajímavým ... Ano, takový ten děsně ošklivý pes, který, když na vás udělá ty svý psí oči, vás posadí na zadek. Takový ten děsně ošklivý pes, který si vás tou ošklivostí tak nějak získá. ()

Zagros

Nemastná neslaná béčková komedie, která stojí na jednoduché zápletce. Jinak vcelku fajn herci, mi v tomto filmu přišli značně nesympatičtí. K tomu se přidala přehnaná naivnost nachytávaných chlapů, ne zrovna přesvědčivé herecké výkony všech, slabý scénář a režie bez většího napětí nebo překvapení a na slabé hodnocení bylo zaděláno. ()

iXtr3m3

Vydarená komédia s dobrým obsadením. Človek by ani neuveril, že od uvedenia už uplynulo 19 rokov. Chytré, sympatické, aj romantické. ()

Ripley

Plus pro výbornou Sigourney Weaver,sexy J.L.Hewitt a skvěle přitroublého Gena Hackmana.Jinak průměrný kousek. ()

wosho

Zbytečně překombinované a tím i dlouhé-stopáž o 20minut kratší by byla ku prospěchu. Co se však podařilo (a proto ty ****) je herecké obsazení-pro mě je nejlepší Gene Hackman. A i hvězdička J. L. Hewitt mě tady moc neiritovala, ale to bylo spíše tím, že tady byla doopravdy sexy. Celkově Před svatbou ne! je solidní, lehce nadprůměrná komedie, která dokáže zabavit, ale nikterak nenadchne. ()

Shakeus

Po zhlédnutí traileru v kině, mě ani nenapadlo, že tento film někdy uvidím, ovšem stalo se, že si ke mně našel cestu skrze televizní obrazovku ve chvíli, kdy nešlo sledovat nic jiného:). Není to nic extra, nicméně to rozhodně předčilo má očekávání a dokonce jsem se docela dobře bavil. Tomu přispěl i dabing, byl vtipný a k postavám sedl. Jak ho jinak nevyhledávám, tak u odlehčené komedie je to snad i lepší volba a sprosťárny přeci jen zní jinak v češtině. ()

Paity

Konečně Sigourney Weaver po dlouhé době narazila na film, ve kterém může zazářit v komediální póze. Mlaďoučká Jennifer Love Hewitt sice moc hrát neumí, ale je takovou milou ozdůbkou snímku. Zapomenout nesmím ani na skvělého Raye Liottu a hlavně tuberáka Gena Hackmana, co by "umírajícího milionáře". ()

Bohemák

Trochu za vlasy přitažená komedie, která nepřináší naprosto žádný prvek překvapení, ani výbuchy smíchu, ale postavy jsou natolik milé, že toto "veledílo" přinese nenáročnému divákovi 2 hodiny pohody. ()

Radim

Sice horší, ale čtyřka. Celkem povedená romantická komedie se skvělou Sigourny, sexy Jennifer Hewitt a dýmícím Hackmanem. ()

kwoky

Není to dokonalá komedie, ale dokáže mě opravdu pobavit. Líbí se mi tu tolik věcí, že těch pár negativ prominu a dávám za pět. ()

Ondis

Tuhle komedii dělá nadprůměrnou hlavně výhul Gene Hackman a strasně SEXY J.L.Hewitt. Ga-ra-bočka da da da :-))) ()

DannyBoy80

Ale jo, docela povedená komedie při které se docela pobavíte. Hackman je parádní. Oddychovka na odpoledne, na večer, kdy jsem to viděl ja to moc není. ()

Se7enteen

Tato komedie mě velmi mile překvapila! Přiznám se, že po přečtení titulu a shlídnutí obalu filmu u mě zájem vidět tento snímek naprosto upadl, čekala jsem daší hloupou tuctovou komedii bez nápadu, ale opak je pravdou. Téma je velice zábavné, děj filmu pěkně teče, s hereckými výkony jsem spokojena. Bavila jsem se od začátku do konce. Nenechte se odradit první čtvrthodinkou, ta je asi nejslabší a může nudit, úplný konec naopak potvrzuje kvalitu této komedie.6/10 ()

chalp

Fajčením prejavujem svoju hravosť :)Jedna z vobec najlepších komédii nového tisícročia kde Gene Hackman svojou niekoľko minútovou účasťou zatienil všetkých a všetko a tým bohužiaľ sposobil, že v kontraste s ním už vám nepríde vtipné hocičo, lebo laťku nasadil sakramentsky vysoko. ()

Bivoy

Průměrná, poměrně nápaditá romantická komedie. Jennifer Love Hewitt jako protivná slepice a Sigourney Weaver jako její panovačná matka mi sice občas lezly na nervy, ale Gene Hackman jako starý nechutný kuřák byl prostě neodolatelný :-D ()