Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

DrifterSoul

Vtipné dialogy, má to tempo a na obě ty dvě "centrální" unfair stvoření se dá docela koukat.  Příjemně crazy, ale některé momenty až na hranici vkusu (např. story s tabákovým magnátem nebo sochou). Každopádně, pokud se člověk chce dostat do prima rozpoložení, lze určitě doporučit !! ()

HarryCameron

Aj keď romantické komédie nie sú môj "šialok kávy",tento film milujem. Sympatické ústredné duo svadobných podvodníčok - matky a dcéry - v podaní Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt, kopec vtipných až bizarných scénok - neustále doťahovanie sa medzi mamou a dcérou, ženské vlasy zaseknuté v zipse pánskych nohavíc, či mŕtvola na balkóne - k tomu famózny Gene Hackman v úlohe "chodiaceho popolníka". Nesmiem zabudnúť na skvelý slovenský dabing Marty Sládečkovej, ktorá tu exceluje predovšetkým v dialógoch, kde Max hovorí s prízvukom - pri scénke s ruským časníkom som sa išiel počúrať od smiechu :) Rozhodne odporúčam. Skvelá komédia, ktorá vám zlepší náladu. Top hláška filmu ( Sigourney s ruským prízvukom v rozhovore so slúžkou ): "Prepáčte, ale ja ženy nerobím" :))) ()

Džej Ár

Celkem slušné herecké výkony, párkrát jsem se s chutí i zasmál, ale něco mi u tohoto filmu chybělo, i když vlastně přesně nevím co. Možná trochu větší spád, možná trochu věrohodnější postavy - zázračná proměna do té doby nesnesitelné Page a nesmyslné chování jinak sympatického Jacka zrovna moc realisticky nepůsobily. Kdo ví, ale znovu to už asi zjišťovat nebudu .... ()

Painer

Romantická komedie z dílny Davida Mirkina nepřekvapí ničím novým, ale budete se bavit otřelým trikem komedií, kdyby nebylo hlavních hevězd filmu, které své role zahráli průměrně, lat'ka by šla dolů ještě více. ()

gabo1

Ani zopár kvalitných hercov, nedokázalo zachrániť túto "komediu". Škoda, nápad nebol zlý, a bol tam aj zopár dobrých scén, ale v podstate celý film som sa neuveriteľne nudil. ()

Melodrama

Jedna z nejlepších komedií u které se vždycky pobavím .. výborný dabing Sigourney Weaver alá Valerie Zawadská. Moje nejoblíbenější scéna je jak Sigourney na večeři s G. Hackmanem a předvádí Rusku Olgu. Také je pěkná scéna s aukcí a následné stěhování sochy do pokoje Olgy :-) ()

Gedzby

Hlavním představitelkám to moc sekne, ale v mých očích to stejně nejvíc válí Gene Hackman, čemuž hodně napomáhá velice přirozený dabing Aloise Švehlíka. ()

marky.04

Skvělá komedie, na kterou jsem se už podívala několikrát, jelikož je moje oblíbená :) Moc se mi líbí i obsazení.. Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewit, Ray Liotta, Jason Lee a Gene Hackman.. ()

+sfinx+

Pěkná, nenáročná komedie. Bohužel se tam na konci míchá ta romantika, což osobně nemusím, ale i tak se to dá vydržet. Co sráží hodnocení je obsazení toho posledního 'osudového' partnera J.L.Hewittové. Až moc často se v podobných filmech objevuje takovýto ulízanec, taková slaďoušká dušinka, které k dokonalosti chyběla jen péče o nevidomé, podvyživené děti. Naopak se mi velmi líbil Liotta, kterého jsem doposud neznal a samozřejmě duo matka-dcera bylo úžasné. ()

Rathe

Tak takhle namazanou komedii jsem ještě dlouho neviděl. Není to ten typ, který zapadne do řady průměrných filmů, protože tady tahle má něco víc. Bavil jsem se celou dobu a to ani nemuseli používat nějaké fekální vtípky. Přesto byla většina srandiček dost originálních a opravdu to nemělo chybu. K tomu hlavní herečky byly sympatické a rozhodně to není film, na který během chvíle zapomenete. ()

Necrophobic

Před svatbou ne! jsem viděl už vícerokrát a musím říct ,že mě stále baví.Kdo hledá komedii ,která ještě nezabředla do fekálního humoru a ani netrvá na stylu humoru Woodyho Allena bude spokojen.Herecké obsazení jen potvrzuje kvalitu filmu. ()

femar

Tuto komedii prostě miluji. Už jsem ji viděla mnohokrát. Užasné herecké výkony Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt a ostatních. No a pipísek, ten nemá chybu. ()

Nikol45

Tuhle komedii prostě miluji. Viděla jsem ji několikrát a stále mě baví. Obsazení luxusní. Prostě bomba a Gene Hackman to v těch zelených ponožkách roštíp úplně ()