Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

moviesfan

Sice se v ,,Před svatbou ne!" střídají momenty při kterých se smějete a následně se nudíte, ale výsledek není k zahození. ()

svik

Sigourney Weaver squelá herečka nepatří ani v nejmenším jako herečka do starého železa jako žena to bych se asi hádal .Takový průměrný fim . ()

Padme_Anakin

Nevěděla jsem, do čeho jdu a bylo to jedině dobře. Naladěno jsem měla okamžitě, neb co tu předvádí Sigourney Weaverová je fantastický, dává tu sexy dračici/svůdnici s přehledem, no a Gene Hackman cígama prouzenej, chrchlající dědek luxusní. Mláďata mě trošinku rušila, ale ve snesitelné míře. Příjemná oddechová záležitost s jemným černým humorem. ()

corpsy

Komédia, ktorá zaujme nádhernou Jennifer Love Hewitt a prekvapivo dobrým ( v komediálnom žánri ) Gene Heckmanom. ()

Torision

Tohle mě příjemně překvapilo a kromě scén o sbližování matky s dcerou to byla docela řachanda. A fakt dobře obsazená. Sigourney s Love Hewittovou jsou tu obě až překvapivě sexy, Liotta výbornej a Hackman hulící jednu za druhou jako fabrika tomu dal korunu. Ale hlavně mě bavilo, jak byly ty podvodnice vynalézavý. :) ()

depony

Kupodivu vtipná a nápaditá komedie .. už vím, jak zbohatnout:)) jen nevím, kde mi to projde. a Sigourney je v tom filmu prostě nádherná:)) PS: Ale jinak je to samozřejmě tupá, americká komedie s trapným humorem:))) (názor zarytého antiamerikanisty:)) ()

numi

Sigourney Weaver umí zahrát dobře i přesto, že za rohem nečíhá Vetřelec, Jennifer Love Hewitt vypadá dobře i přesto, že za rohem nečeká šílenec, který ví, co dělala loni v létě a Gene Hackman vás dostane i přesto, že cigarety nemáte v lásce... Celkem sehraná komedie, ve které se sice klišé prodírají na povrch čím dál tím častěji, ale vlastně nezačne nudit. A to je vcelku obdivuhodné, protože vezmete-li v potaz, že celková stopáž přesáhuje dvě hodiny, tak by za to ruku do ohně dal asi málokdo. [leden 2006] ()

Vojcl

Nejzábavnější romantická komedie, kterou jsem kdy viděl.. Podobný žánr moc nemusím, ale u tohohle jsem se vážně bavil.. Spousta chytře napsaných dialogů a dokonalá ústřední dvojice - sexy Jennifer Love Hewitt a stále perfektní S. Weaver.. Nejedná se o nijak převratný film, děj je poměrně snadno předvídatelný a na závěr tradiční hollywoodský happyend ale jako oddechovka je to prostě super!!! ()

blackrain

Zajímavý způsob jak přijít poměrně snadno k penězům. Matka a dcera tvoří duo prohnaných sňatkových podvodnic, které vám rozlámou vaše srdce na kousíčky a ještě vám přitom štípnou vaše těžce vydělané peníze. Jenže, jedna z nich se zamiluje a to pak nastanou komlikace, se kterými ani jedna nepočítala. Na konci se nám spletitý příběh rozplete do zaslouženého happy endu. ()

Aleee89

Tak tohle je dost prdlá, ale zároveň vtipná a dobrá komedie. Docela šok vidět Sigourney v jiné roli než v sérii o Vetřelcích, ale tuto roli zvládla dobře. Mladá Jennifer Love-Hewit je okouzlující, celý film má švih a šmrnc a docela dost jsem se u něj nařehtala. ()

Fanucci

Ufff, tak trapná a dokola se opakující antikuřácká agitka musela být zaplacená. To mi nikdo nevymluví:-) Kdyby aspoň byla vtipná, tak neřeknu ani slovo, ale (jak známo) opakovaný vtip není vtipem a opakovaná trapnost už vyloženě sere. Dalším obrovským kazem tohoto filmu je naprosto nelogické chování postavy Jacka. Není normální (a to ani v podprůměrných amerických komediích), aby člověk snášel neustálé urážky, aroganci a odporné chování člověka a po týdnu si ho chtěl vzít:-). ()

BoredSeal

Parádní komedie s excelujícím Hackmanem a tradičně skvělou Weaverovou. Kdyby tam neotravoval Jason Lee v "romantické" vedlejší dějové linii, bylo by to za pět. ()

easaque

taková tuctová komedie na odpočinkové televizní odpoledne. Ničím extra nezaujala, tak si víc než dvě hvězdy nezaslouží. [ PŘÍBĚH: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()