Neri, dívka moře (TV seriál)

• Austrálie

Ocean Girl

Neri, dievča mora

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Austrálie, 1994, 78x24 min

• Skejpr

Strašná hovadina, jenže jako malej sem z toho byl úplně na větvi. Když ona Neri, upatlaná od ropné skvrny, byla tak strašně sexy :)(12.5.2009)

Slušný seriál.Kdysi jsem ho docela žral a dnes už nemůžu,páč to nikde nedávají.Seriál vás zavede k dívce,která celý život žije sama na ouštěném ostrově a která dokáže "dýchat" pod vodou.Později se seznámí s jedním klukem z podmořské základny (či co) a ještě později už s jinými lidmi.Ke konci seriálu se dozvídáme,odkud vlastně Neri je.Všechno ukazuje na to,že je mimozemského původu a musí vládnout své planetě.Jo a mezitím taky najde svoji sestru,ale to je vedlejší.(9.11.2006)

Dřív jsem to hodně žrala. Ted mi stačilo podívat se na pět mnut abych jistil aže to nejde.(21.10.2011)

Jako dítě jsem tento seriál skutečně miloval, stejně jako samotnou Neri.(11.11.2007)

• - Kvůli roli Neri podstoupila Marzena Godecki rozsáhlý plavecký a potápěčský výcvik. (Tom Riddle)

• - Charley, velrybí kamarád Neri, je sedmisetkilová rekvizita z hliníku a skelné vaty. (Tom Riddle)

• - Jméno Neri je zkratkou z řeckého "Nerida", což znamená "mořská nymfa". (Tom Riddle)