Jsme ve 12. století. Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má před svatbou s princeznou Rosalind ale pod vlivem zákeřného kouzla ji omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby ho i s jeho sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a... Thibault s Andrém se místo o pár minut nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam - do současného Chicaga. Tam je čeká spousta zmatků, trapasů a setkání s Thibaultovou praprapra... vnučkou Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla... (Magic Box)

Bernhardiner

Nemůžu říct, že bych se během filmu ani jednou nezasmál, nicméně někdy to nebyl moc upřímný smích. Jediní, kteří za něco v tomhle filmu stojí, jsou Jean Reno a Christian Clavier. Ti ostatní herci nejsou nic moc a ta milenka Huntera je vážně nechutná. Logika také slušně dostala na frak. Už to přemístění v prostoru bylo celkem dost divné, ale budiž. Ale nejzajímavější na tom celém bylo, jak rychle se ten kouzelník v Chicagu sám dokázal zorientovat - dokonce se dokázal ubytovat v nějakém hotelu. A když se tam rozsekal, tak se nakonec dal sám od sebe dohromady. Pak ta spousta zbytečných amerických řečiček, které tamní obyvatelstvo žere i s navijákem, mě také iritovala. Hudba je relativně slušná, ale na originál Erica Léviho to opravdu nemá. Ne, prostě ne... nedivím se zas tak moc, že se Poiré za tento film stydí a že od té doby odmítá s Clavierem spolupracovat na scénářích. Doufejme, že třetí Návštěvníci najedou na solidní dvojku a ne na tohle dílko. 50% ()

Smileface

No nevím, já se docela nasmál. Jde samozřejmě jen o jistou úpravu původních Návštěvníků pro americké oko, kde je vše trošičku zjednodušené. Když nad tím ale tak popřemýšlím, v poslední době není moc ani takto dobrých komedií, tudíž *** si klidně mohu dovolit dát. ()

Cejny

Stále stejní hrdinové se stejnými zvyky a pořád stejně vtipní, ale proč proboha cestovali do Ameriky? ()

PALINO

Nebola to síce až taká vtákovina, akú som čakal, ale tú potrebnú francúzsku energiu to nemalo. Niekoľko vydarených vtipov to však obsahovalo, najmä vďaka koniarovi André v podaní Christiana Claviera. ()

pajaslav

Do kina bych na to nešel. Ale film na dvacetihodinové cestě v autobusu pobavil velmi. Už nám trochu hrabalo, takže jsme se smáli velmi. ()

DonQ odpad!

Urážka vysoce kvalitních prvních dvou dílů, kdy autoři bez nápadu jen kopírují již dávno znamé vtipy z předchozích dílů. Naprosto zbytečné a prázdné pokračování. ()

xaver

I třetí pokračování návštěvnícké story je výborné. Nápad přenést "kluky" ze středověku do Ameriky je originální a podstatně oživil celou návštěvníckou story. Samozřejmě celá série nesmí chybět v mé filmotéce s tejně jako spousta dalších filmů s Jeanem Reno a Christianem Clavierem. ()

Stromovous87

Nesnáším (až na výjimky) americké předělávky evropských filmů a hlavně komedií. Tu jednu hvězdu dávám jen za původní obsazení dvou hlavních hrdinů, i když mě tím že s natáčením souhlasili zklamali :-( ()

Paity odpad!

Člověku se chce brečet jak vidí, že když je nějaká filmová série, vždy to musí skončit buďto cestou do Ameriky nebo cestou do Evropy. To podle toho z jaké strany Louže to berete. Tak jako tak se tohle nepovedlo a nevyplatí se na to ani koukat. ()

kaygen.it odpad!

Naprosto úděsný film, který se dá přetrpět jen silou vůle. Jaká škoda, že se k tomu propůjčil Jean Reno. O mnoho tříd slabší než Návštěvníci. (Mělo by se to jmenovat Návštěvníci : Cesta do Prdele:) ()

mirkaaa

Tento americký remake se příliš nepovedl. Třetí díl je absolutně nejhorší z celé trilogie a ani není moc vtipný či spíše se opakují otřepané vtipy. ()

peetriss

Vždy, když se Francouzům povede nějaký skvělý filmový tah a slaví úspěch, vždy musí američtí producenti přijít, buď to s remakem nebo s pokračováním odehrávajícím se na americké půdě a s americkými herci. A v drtivé většině to dopadá katastrofálně! Návštěvníci: Cesta do Ameriky jsou toho příkladem. Humor je stupidní a jaksi nefunguje, což je u komedie průšvih fatální a herecké výkony jsou taktéž chabé. Jen se divím francouzským tvůrcům a hercům, že se k tomuto nechali přemluvit, ono asi vůně dolárků byla až příliš lákavá, než aby odolali. ()

Yardie

Takových 50%. Nikdy jsem návštěvníky neměl nějak v oblibě. Ale nevím, jestli to bylo náladou, ale pobavil jsem se. Tedy především v prvních 3/4 filmů. Sice některé vtípky byly trošku drsnějšího ražení, ale ten kontrast mezi chováním z minulosti a současnosti, ty rozdíly vnímání světa a skutečnosti, navíc okořeněné historickou mluvou, to mě prostě bavilo. Ke konci už to byla trošku nuda, ale po většinu filmu jsem se dobře bavil Asi mi to tentokrát sedlo. Není to žáden zázrak, ale bavil jsem se. Howgh! ()