Elegantní poručík Ray Tango zneškodní kamión převážející drogy. Drsný polda Gabe Cash si o tom s úšklebkem přečte v novinách a vzápětí se musí bránit útoku najatého čínského vraha. Obou policistů už má Yves Perret, mocný král podsvětí, plné zuby a rozhodne se je zlikvidovat. Na mysli ovšem nemá obyčejnou vraždu. Vláká je do opuštěné budovy, kde se oba muži poprvé osobně setkají. Vzápětí objeví zavražděného muže a než stačí cokoli podniknout, jsou zadrženi agenty FBI a obviněni z vraždy a odsouzeni na základě Perretem podvržených důkazů. Nejenže jsou veřejně zostuzeni, ale navíc se ocitnou ve vězení, které dříve hojně zásobovali těmi nejhoršími zločinci. Je jisté, že tady dlouho na živu nevydrží. Zbité policisty první noc na poslední chvíli zachrání zástupce vězeňského správce, který jim také poradí jak uprchnout. Následující noci oba využijí příležitosti a skutečně se jim podaří uniknout. Každý sám se pak pouští do pátrání po muži, který je dostal do pasti. (TV Nova)

RedRose

Rekl bych ze tohle je vubec jeden z nejpovedenejsich Stalloneho filmu! Neni tak uplne jeho protoze rovnym dilem na vynikajici akcni komedii se podili i Kurt Russell! Oba se perfektne doplnuji od zacatku do konce a ty dialogy jsou skutecne nezapomenutelne! Takovych filmu je skutecne malo a vedle Arnoldovych Pravdivych lzi to je prvni misto v mem zebricku akcnich komedii ;-) ()

Můj nejoblíbenější film se Stallonem. Má všechno co má dobrý akčňák mít. Přestřelky, honičky v autech, syrové hlášky atp. Stojí za vidění. ()

Tamdydam odpad!

Ježíš! Tak tahle chujovina je na mě opravdu moc. Když se někdo marně a trapně pokouší o humor, vtipné to vskutku nebývá. Proto se u tohoto filmu už ani nezasměju nad jeho stupiditou jako u spousty jiných stupidních, vážně míněných akčních jizd a tím pádem odpadá poslední a jediný možný důvod, proč dát téhle lataxové příšernosti alespoň nějaký ten bod ()

RajCZitko

Tak todle je pecka :D, scéna co scéna jedna krutopřísný hláška za druhou. Opravdu jsem se docela nasmál, a i přes celou ironickou složku celého snímku, kterou u jinyých filmů nedávám, tak tady jsem se bavil ()

Godhaj

,,You get rid of Daffy Duck there and try to clear your names.“ Tango s Cashem, to jsou dva řízci. Duo Stallone – Russel vyšlo na jedničku. Postavy mají vzájemnou chemii, scénář se postaral o hodně slušnou kadenci hlášek a vtipů. Celé to hodně připomíná ty nejlepší buddy movies jako třeba série Smrtonosných zbraní. Pasáž odehrávající se ve věznici mě nadchla svojí drsností, závěr mě zase trochu zklamal tím, jak byl přepálený. Každopádně se ale na tyhle dva týpky rád podívám někdy znova! ()

Lilien

80 roky priali akčným krimi komédiám. TaC mám veľmi rád ani nie pre akciu, ktorá povedzme si nieje dokonalá ani nejak ohromujúca, ale bravúrne to dopĺňa chémia medzi Slyom a Kurtom. Pre mňa veľa nezabudnuteľných postáv a hlášok. ()

kyLuke

Akční oddychovka, která tvůrcům skvěle vyšla. Více už si ani od nenáročné akční podívané nemohli přát. Výborná hudba, skvělí herci( i všemi kritizovaný Stallone) a především skvělé zpracování mohou za to, že se k Tango a Cashovi budu rád vracet. 70%! ()

TaNya_

Pozoruhodně vtipná dvojka Sly a Kurt ve svižným akčňáku - něco takovýho sem přesně hledala. Jednoduchý příběh oživují hlavně jejich hlášky, takže doporučuju dívat se v originálu. Dabing tu opravdu stojí za ho*no. Ze Stallonových filmů se tenhle bude řadit k mým oblíbenějším, protože přece jenom Rambo moc o ději není. Jeho slovy : '' Rambo's pussy!'' :D ()

papadoce

Paradoxne, ak by som to hodnotil pre 20 rokmi, dal by som tomu trojku. Ale takto mi to tak nejak pripomenulo staré dobré časy a zdalo sa mi to aj omnoho vtipnejšie než kedysi. Už som pomaly aj zabudol nato, že akčňáky v 90-tych boli plné podarených hlášok, ktoré sa už dnes v takom množstve nevidia. Sly a Kurt sú podarená dvojka a naivita k tomuto typu filmov proste patrí. Super. ()

Knor

Akční klenot, skvělá rovnováha mezi komedií a velkolpou akcí. Russella mám rád a Stalloneho miluju, tahle dvojice je geniální, akce je spousta a hláškuje se skoro pořád. Skvělej akčňák, kterej mě pořád baví. ()

hospoda96

Doháním rest sám nechápu jak to, že jsem ten film do teď neviděl. Chemie mezi Stallonem a Russellem parádní a hlášky taky v topu. ()

Dinsberg

Přesto, že se jedná o svěží dílko, musím mu hvězdičku obrat na ***. Úvodní scéna zastavování tahače s cisternou, která je tak opěvovaná, je jenom plagiátem úplně stejné scény z Police Story (1985). Jediný rozdíl je v tom, že v ní Jackie Chan zastavuje autobus. ()

Strážci Galaxie s Kurtem Russellem

Strážci Galaxie s Kurtem Russellem

18.02.2016

Tarantino a Cash

Tarantino a Cash

26.07.2006

Kdepak, žádný remake nebo pokračování dnes již klasického buddy snímku Tango a Cash se nechystá. To se jen kdysi zářivá hvězda akčního žánru Kurt Russell spolčil s režisérem Quentinem Tarantinem za… (více)