A zasa je to tu. Film, ktorý ma veľmi zaujal ba dá sa povedať, že aj uchvátil. Je to síce zvláštny, miestami netradičný, ale zaujímavý dej v podaní vynikajúceho Vlada Müllera. Nazval by som tento film tak trochu aj filmom poetickým. Keďže som tento film videl dnes, ako posledný z môjho domáceho filmového “maratónu” určite sa ku nemu ešte vrátim. Už to mám overené, že má iný názor ako väčšina a zasa naopak filmy, ktoré všetci dobre hodnotia sa nepáčia mne.(26.9.2019)

• PatoP

Ani Boh nevie o čom bol tento film.(24.3.2010)

Chorý a starnúci spisovateľ hľadá východisko z tvorivej krízy v návrate do rodnej horskej dedinky. Vlado Müller v najlepšej hereckej forme ťahá bez problémov celý film. Ten je hĺbavý, až baladický, poetický a pritom múdry. A čo je najzvláštnejšie, stále funguje nadčasovo.(4.2.2020)

• zette

Vubec se nedivim, ze toto byl jediny celovecerni film Majercika. Rad bych se ho zeptal, co tim filmem chtel rict? Zoufalejsi scenar a nudne napsane dialogy jsem uz dlouho nevidel. Nechapu Vlada Mullera, jak mohl hrat v takovem filmu. Za celych 75 minut se nestane vubec nic a kdyz uz konecne hlavnimu hrdinovi vleze do postele naha zenska, tak usne...(24.7.2013)

• Slimak

Nic moc ekštra zrovna...takovej film na jedno použití a pak už se k tomu netřeba vracet.(27.5.2009)

• - Film bol natáčaný v Bratislave, Zázrivej, Vrátnej doline a na Donovaloch. (dyfur)