Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiální text distributora)

Rosana

Tak to mě teda mrzí to vaše chabé hodnocení, ale já jsem z toho filmu byla vážně nadšená. Skvělé vtipy, hlavně ta jejich hra, mezilidské vztahy a hlavně vám ukážou, že nikdy nevíte, co se děje v zákulisí vaší oblíbené restaurace. Vše, co se odehraje za jediný den je humorné, vtipné a prostě super. Strčte si tu jednu hvězdičku někam, nerozumíte srandě! ()

havLord

Film je o hrozným hovně, ale zachraňujou ho některý postavy, jako třeba mentorskej fuhrer kuchyně, nebo cholerická servírka. Na to, do jaký kategorie tohle spadá, je tu docela dost vtipnejch chvil. Mnoho z nich často souvisí se hrou zvanou Penis game .. (!!! spoku !!! rufe !!!) ()

JJ.Gibson

Je skoro až k neuvěření jak tenhle ,,film" vůbec o ničem není :D Většina těchto ,,komedií" se snaží spářit nejvíc normálního kluka s tou nejžhavější kočkou na škole a daj si přitom trochu trávy a rozeberou vztahy a jsou u toho patřičně zprostí. Ale tady se ten ,,příběh" vskutku neposune ani o centimetr kamkoliv, což podle mě vyžaduje docela umění :) Přesto všechno se zde najde pár věcí, které jsou více něž povedené a dělá to z Waitingu... lehce podprůměrnou ,,komedii"... ()

Tony.cs

a ján se bavil výtečně. je to sice bez příběhu, jen jeden den v práci a co se může všechno semlít :). Mě se tato komedie líbila ()

Bat55

Waiting... je naozaj film,ktorý sa každému hold nezavďačí. Tento film je ako mix prcičiek a porna, a to už je čo povedať. 80% konverzácie vo filme sa týka len sexu a nadávok, porípade nechutných scén. Vo scéne, keď Ryan Reynolds povie, že je vyhlášená ,,kráva dňa" a začnú jednej zákazničke (tej kráve) do jedla pluť, smrkať, dávať z vlasov lupiny alebo si jedlo strkať medzi varlata, z toho som fakt nemohol. Jedna nadržaná scéna za druhou a 93 minút nebeží film, ale skorej porno. Ale odpustím to tejto snímke, pretože už dlho som sa takto nezasmial, ale režisér sa naozaj musel asi stretnúť s volom... a Ryan Reynolds, tak to je fakt týpek a buzerant ako sa patrí :-)))/60%/ ()

jajinka odpad!

Naprosto o ničem.. vymývání mozků amerických teenagerů.. další komedie, u které se ani jendou nezasmějete.. tak nač pak je taková "komedie"? Ad komentář KryplXxX: Však ona to byla naprosto stejná zhovadilost jako Kameňák.. Rozdíl je jen v místě vzniku.. ()

slunicko2

Poněkud nechutná komedie s občasnými vtipnými hláškami, které jsou však utopené v moři těch hloupých či trapných. 1) Zaujaly mě reakce pětihvězdičkových hodnotitelů, z nichž podezřele velký počet uvádí, že jsou z branže a že film věrně vystihuje atmosféru a praxi podobných zařízení. Očividně je lepší nevědět. Oh, uh, push the fish, it's about to turn. Doporučujte rybu, už se kazí._____ 2) Z mého pohledu se na film dalo koukat vzhledem k pěkným klukům. Je tu 31letý Ryan Reynolds (Monty), 20letý John Francis Daley (nováček Mitch) či 27letý Justin Long (Dean)._____ 3) Navíc se ve snímku naučíte, jak se chovat k dívce: Change your fuckin' tampon and have another drink you crazy, fuckin' bitch! 4) Zazní zde i jiná životní moudra: Well, Alzheimer's can't be all bad. You get to meet new people every day._____ 5) A ještě jednu lahůdku tu mám pro milovníky kultivované angličtiny, tentokrát bez překladu: Awwww c'mon now dogg, you know I'm just fucking with you. You know I give you the mad phat superfly stupid dope dumbass retarded bomb shit props. ()

Budweiser odpad!

Jestli tohle byl film, tak ať mě někdo poví o čem. Přemýšlel jsem ještě hodně dlouho po zhlédnutí Hele kámo, kdo tu vaří? a na nic jsem nepřišel. Jestli měli někoho pobavit praktiky, kdy steak vyválí na zemi, flusnou do omáčky atd ... no tak mě teda rozhodně ne! Spíš mě film odrazuje od toho zajít si někam do restaruce na oběd! ()

Herr_Flick

Tohle hodnocení je vcelku dost kruté. Když uvážím, že jsem tuhle tu zvrácenou šílenost viděl minimálně třikrát a pokaždé se jí bavil víc a víc, musím přehodnotit na maximum. Originalita, herecké obsazení, rozličnost charakterů ani vtip tomu rozhodně nechybí. Prostě jsem se výborně bavil ()

Rosalinda

Hele kámo, tak jsem ti chtěla dnes večer odbočit od svých oblíbených filmů a dát si nějaký hodně lehký menu z trošku odlišný restaurace, ale na co narážím, to sou samý blafy nepoživatelný. Doufám, že do rána nepadnu hlady. Zkusím to ještě někde jinde, i když už začínám silně pochybovat a taky si nejsem jistá, jestli mi nepřešla chuť. ()

Aleee89

Tuhle komedii nedokážu ocenit, i když myslím, že filmy vystavěné na podobném principu či stylu humoru nezavrhuju obecně a některé se mi v rámci žánru dokonce líbí. S Hele kámo, kdo tu vaří? je to však horší. Humor zde chybí, snaha o vtip často končila trapností. O hercích se mluvit nedá, vadila mi absence děje, který by film ze sledu scének a skečů povýšil na něco uceleného. ()

Hees

Vtipné záležitosti v tomto filme nie sú úplne dotiahnuté.A vykreslenie hrdinov tiež neprebehlo tak ako malo.Aby sa človek mohol začať smiať mal by vedieť o jednotlivcoch viac a to tu podla mňa chýba. ()

Aljak

Škoda toho množstva úchylností a nechutností, ktoré boli až za hranicou akejkoľvek vkusnej komédie. Táto satira na reštauráciu mala skvelý základ, lebo celé to zákulisie pôsobilo skvelo ironicky a sarkasticky. Úžasne vystihnuté reakcie personálu na rôzne situácie, do ktorých ich stavali zákazníci. V tej časti reštaurácie, kde sa zdržovali hostia široký úsmev a empatický dialóg, no ako náhle sa ocitli v zákulisí kuchyne, tak pretvárka išla bokom. Niektoré hlášky a scény boli perfektné, no bohužiaľ celý film ťahali dole tie prehnané nechutnosti, čo bola naozaj obrovská škoda :( ()