Jello Biafra odpad!

Primitívny brak, ktorý môžeme nazvať horúcim kandidátom na najhorší český film. Skrátka čistý grindhouse. Pokiaľ mali predchádzajúce diely aspoň náznak deja, tu už je to veľká bieda a hromada sračiek. Normálka mali za toto Trošku vyfackovať. ()

fiLLthe3DD

Je to skoro stejné jako jednička i dvojka,jen do tohoto dílu přidaly trochu(VÍC) fotbalu a přibyla i romská rodinka. Vilma je v ráži víc než kdy dřív a její maminka už nežije. Celkem vtipné i po pár letech,takže pro filmaře velké plus... 70% ()

Rousse odpad!

No tyvole, Troška, to se teda máš čím chlubit - promiň, že ti tykám a že jsem trošku buranská, ale jak se do lesa volá... jako - hodit do "filmu" kozatou vymatlanou pornoherečku - to je fakt terno... Tak mě napadá jedna malá souvislost - tenhle "film" je asi stejně kvalitní jako politické volební šoty NEI, za kterou ta blbka Buster kandidovala... zvláštní - to je nějaké znamení:-) ()

BMAJTZ odpad!

Jestli troska nekdy v zivote natocil neco opravdu stupidniho debilniho a naprosto nekoukatelneho do takove miry kdy by stalo za to spalit film i veskere jeho kopie tak je to prave trilogie Kamenak tohle je opravdu vrchol naprosto odpadni ceske filmariny. A ty Trosko bez radeji kidat hnuj pac po techhle splaskach ti to asi opravdu pude. Odpad ()

ranp

Jednička se ještě dala vydržet, ale 3 takovéhle filmy?! To už je fakt moc. Skoro se divím, že jsem byl v hodnocení tohoto filmu tak velkorysej. ()

matiisek

Film je plný starých vtipov ale aspoň to vedia uhrať. Pre mňa osobne má Kameňák od odpadu daľeko, to si radšej nechám na iné skvosty. 55% ()

Cejny

Ubohost nad ubohost, proč proboha musí Troška dělat všechny filmy na několik pokračování. Původní Kameňák byl ještě vtipný a originální, ale tohleto už fakt ne. ()

The Viper odpad!

Vím, že pan Troška to myslí v dobrém a chce diváky pobavit, ale tohle mi přijde takový, že je to příšernej režisér co se pokouší točit co to dá, ale už na to prostě nemá. Pohádky má ale dobré. x) ()

dita.krizova odpad!

Jestli díky tomuhle se Troška považuje za režisérskou špičku v Čechách, tak skákejme kolem stolu a zpívejme si s Ivetkou Heja heja, protože je to nastrosto postavené na hlavu. Absolutní pitomost, která jde v tv každou chvilku! Pryč s tímhle! ()

misstake

No, takhle nějak to dělají motýli. Jedinkrát v průběhu celého filmu jsem se zasmál. Což je víc než u předchozího dílu. Ona inkriminovaná kazeta s Dolly Buster možná posloužila jako inspirace k celému filmu. Troška se podíval a řekl si: "Aha, takhle nějak se dělaj filmy." A pak to tak dopadá... Půl hvězdičky. ()

klúčik odpad!

Ja len málo ktorému filmu dávam hodnotenie odpad z úcty k hercom. No bohužiaľ tento film je strašný , ledva som to vydržal do konca "filmu". ()

Mr.Floyd odpad!

Takže ešte aj trojka?? Nemám čo dodať, zasa o tom istom, opäť o niečo menej vtipov ako v predchádzajúcom diele, a zas omnoho trápnejšie. Možno by ste neverili, ale celá trilógia sa na STV1 reprízovala už hádam štyri krát! Nechápem ako sa tento film mohol stať takým úspešným. ()

joora1 odpad!

První díl byl možná zajímavý tím nápadem s vtipy, druhý díl už byl trošku(a) bez nápadu a invence a třetí díl je totální propadák.Přišlo mi, že tvůrci nápad, který zase nebyl nijak převratný a stačil sotva na první díl chtěli vyždímat co to jde, ale bohužel na úkor kvality.Třetí Kameňák je opravdu hodně trapný a musel jsem se hodně přemáhat ho dokoukat. ()