Testament odpad!

Bomba!Nejlepší film všech dob, dávejte mu hvězdičky, jednou se musí dostat na vrchol. Posílám pozdrav z psychiatrické léčebny a už nervozně vyhlížím čtvrtý díl. Nehodlá ho Troška točit se Soukupem? A pak by Soukup mohl zase využít Trošku na Majora Maisnera 4. ()

see_sawandrew odpad!

Troška stále ještě nepochopil, co točí, a nezačal se za svoje prachsprosté ždímání peněz stydět. Na třetí díl už nemohou stačit běžná měřítka hodnocení. Laik se diví, odborník žasne. ()

Zagros odpad!

Tak teď už je to odpad bez přemýšlení. Po strašné dvojce jsem si řekl, že další díl již vidět nechci. Viděl jsem větší část z něj někde "omylem" na návštěvě a byla to naprostá katastrofa. Případným další dílům se raději opravdu vyhnu a to velkým obloukem. Vlastně jsem ani nenapsal nic konkretního k hodnocení, ale ono není co hodnotit. ()

klukluka

Párkrát jsem se zasmál, kecal bych, kdybych tvrdil opak. Dokonce jsem tomu chtěl původně dát ty pecky hned dvě. Pan Troška nás ale chtěl ubavit k smrti a pro mě to bylo pocitově asi tak o tři čtvrtě hodiny delší, než bych si byl býval přál. ()

Hopper

Čo dodať ? Lepšie, horšie ako jednotka alebo dvojka ? Má to vôbec zmysel porovnávať ? Sú vtipy lepšie, otrepanejšie ? Je dramatický oblúk správne vystavaný ? Môžeme ku koncu očakávať zásadnú pointu, ktorá celé vyznenie filmu spochybní a zasadí semienko neistoty a úžasu ? Vzdá sa Troška filmovania a začne sa živiť niečím iným ? Čaká nás ešte prequel, alebo sequel, keďže vtipov nie je nikdy dosť ??? ()

Peť@n odpad!

Klasika... Neoriginální všudeznámé nevtipné vtipy. Hrozný herecký výkony, celková kýčovitost a celková podivnost uvaluje tento film do propadliště dějin. A to oprávněně... ()

Perry- odpad!

Tak tohle není snad ani film. Něco tak strašnýho může natočit snad jen Troska. Ehm Pardon Troška. Přidání romské komunity zajisté zvýšilo tržby filmu 2x. Klasický film nejmenované televize Nova. Herecký výkon Marka Vašuta je založen na větě "To si snad děláš prdel !" Pokud plánujete zhlédnutí, pak upřímnou soustrast. :-) ()

Milan25 odpad!

Nevím jak tyhle filmy (Kameňák 1,2,3) můžou někoho bavit. Je to naprosto ubohé, plné vtípků které všichni známe již od útlého dětství. Zápletky jsou navíc příliš primitivní a diváka moc nezaujmou. Herecké obsazení sice bohaté, ale k čemu to tak mizernému filmu je? Viděl jsem to jenom jednou ale myslim že naposled. Troško, běž už s Kameňákem DO PRDELE!! ()

Arach.No odpad!

Objevuje se naznak pribehu, ale k cemu to je, kdyz krome teto zakladni vlastnosti tomuhle filmu vsechno ostatni od vtipu az po dobrou rezii, chybi. ()

1860

Klasický kameňák, nic nového pod sluncem, akorát těch vyloženě blbých a nechutných vtipů je více než v předchozích dílech.. ()

wosho

Otřesné, tak toto je asi dno Troškova pekla, hlouběji už snad ani nemůže jít. Film je jak po obsahové (my Češi mám spousty vtipů o cikánech a Troška tam dá ty nevíce krotké co můžou být, kdyby měl alespoň odvahu a ukázal co si o nich pomocí humoru doopravdy Češi myslí), tak po technické a herecké totálně o ničem. Brrrrrrrr, opad tomu unikl jenom o kousek. ()

Honzick odpad!

Wauw...po shlédnutí předchozích dílů bych neřekl že tohle napíšu ale....ještě horší než dvojka a jednička dohromady...fakt síla.. ()

DocBrown odpad!

Ze nekteri herci ze sebe udelali idioty v prvnim dile pochopim, ale ze vydrzi az do tretiho dilu, to uz je otres. Meli by se stydet. ()

Paity

Alespoň jednu hvězdičku tomu dám. Prostě raději si pustím Kameňák 3, než tisícovku jinejch "filmů". Ano, je tam trapnost, nescénář, neherectví a já nevím, co ještě, ale občas se nějaký ten gag či vtípek povede. ()