poster

Smrtící zatykač

 • český

  Příkaz k popravě

 • anglický

  Death Warrant

 • slovenský

  Príkaz na popravu

Akční / Drama / Krimi

Kanada / USA, 1990, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Když v devadesátých letech netahali Van Damma z bryndy Asiaté (Tsui Hark, Ringo Lam či John Woo) nebo několik řemeslně vymazlených kousků (Dvojitý zásah), otravoval v látkách ještě béčkovějších, než bychom si přáli. Produkční dvojici Yoram Globus a Menahem Golan se mnozí filmoví intelektuálové možná za zády potutelně smáli, oni však dokázali oslovit akčního diváka a pořádně na něm rejžovat. Tenhle kus má svou atmosféru, několik průměrných bojových sekvencí a belgické poznávací znaky jako kop s otočkou i charakterní neherectví. Víc asi nikdo moc nečeká.(19.2.2016)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 5/10 Prostředí 5/10/// +akční a kopací Van Damme, částečně atmosféra vězení -málo akce, chtělo by to i více napětí, průměrný scénář/// Obyčejné vězeňské drama, kde hodný policajt jde natajno dělat mukla a už v tu chvíli divák ví, že to nebude jen tak. Později Van Damme natočil film z podobného prostředí (Peklo) a dopadlo to mnohem lépe. Tady je poznat že se jedná o starší film a s těmi dnešními už se nemůže vůbec měřit./// Celkem 52%///(18.4.2011)

 • jondoe
  *

  Jeden z tych horsich filmov JVCD, ktory sice ma hlavu a patu a je jednym zmala filmov tohto herca ktory ma celkom solidny namet. Bohuzial spracovanie je velmi zle. Hlavy zaporak,ktory v tomto filme nie je az taky "hlavny" sa objavi iba na zaciatku a na konci filmu a je malo vyuzity. Subojov v tomto filme tak isto vela nie je vela a ked uz sa aj nejaky zacne tak rychlo skonci a je zle a neefektne zrezirovany takze divak viac rozladi ako nadchne. Oproti inym filmom z van Dammoveho ranneho herectva je tento film velmi slabucky. A to uz je co povedat.(23.5.2010)

 • Likan7
  *

  Van Dammova doba. Šílený obleky, kalhoty nad pupík a naprosto debilní filmy. Scénář Smrtícího zatykače ještě není plně nejhorší, něco mezi Tváří v tvář, Shawshankem a klasickou vandammovkou, ale realizace je prostě špatná. Nefunguje vztah mezi krásnou a svalnatým, osudový duel dobra a zla a celé to prostředí věznice je mdlý, nudný a nevyužitý. Žán tu sice ukáže něco ze svých roznožek, ale já se prostě nudil od začátku do konce. Ne náhodou jsem se k tomuhle dostal až teď, když si doplňuji Žánovu filmografii.(12.3.2019)

 • Torgal
  *

  Ach jo. K filmu s Van Dammom som nikdy nepristupoval s ktovieakými očakávaniami, ale toto ma aj tak dosť sklamalo. Príbeh nemá hlavu ani pätu, atmosféra neexistuje a vládne nuda a nezáživnosť. Jean-Claude sa tu prakticky s nikým nebije (!), a keď už k nejakému tomu boju príde, tak je totálne trápny. 3-/10(16.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace