Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

maar

Adam Sandler je opravdu skvělý, tahle komedie je jedna z mnoha jeho pokusů a řekl bych vydařenější než nynější snímek Zohan ;) zase pár super scén, pár slabších, ale tak i tak, supa komedie ()

Torgal

Klasická téma súboja dozorcovia verzus väzni, ktorá do danej škatuľky neprináša nič nové. Ale pobaví obstojne. 6/10 ()

savage3303

Príjemná oddychovka z väzenského prostredia a o športe, ktrorý milujem vo filme. Film je dobrý a skvelý na pobavenie, ale niečo mu chýba na kvalite. Zopár trápnejších vtípkov. Celkom fajn. 3*. ()

ceBBek

Příjemná komedie, jejíž děj je sice hodně předvídatelný a ohraný, ale u komedie mi stačí se dobře pobavit a to se stalo... ()

cerbygerby

Komedie z vězeňsko sportovního prostředí.. těch už na světě pár je, ale i tahle je dost kvalitní.. Dobří herci v čele ze Sandlerem.. Konec se dal předpovídat už od začátku, ale k filmu se hodí, takže kvalitní 4* ()

abcdcsfd

Skvělá zábavná klišoidní americká stereoidová vykrádačka britského Mean Machine...(kde ale hrajou opravdu "fotbal" a taky tam maj Vinnieho místo Sandlera :) ()

Darckol

Za čo tlieskam? Za tie tváre hercov, lebo nájsť takých týpkov muselo riadne dať zabrať. Ináč sa celý film nesie v pohode, dobrí a zlí (poniektorí aj škaredí) si to navzájom osladzujú ako sa dá a menší výkyv spôsobil len ten závan drámy. Ale ináč 7,5/10 aj na opakované ,,kuknutie" :) ()

Alice02

Je to hodně příjemná a vtipná komedie se super Sandlerem, ale... Na mě tam bylo moc fotbalu. A tak já tu jednu hvězdičku přece jen přidám... za to jejich vězeňský roztleskávačský družstvo :D ()

Blondy.

Nejlepší komedie s Adam Sandlerem, konečne dílo ve kterém nehraje idiota a má to úroveň. Doufám, že se dočkám i dalších filmů s ním, které za neco stojí. The Longest Yard opravdu můžu vidět dnes a denně a snad mě to nikdy neomrzí. ()

Joppo88

Komédia, pri ktorej sa človek pobaví. Smiech ide ruka v ruke s akciou. Živý strih dodáva úplne iný drive na aký som zvyknutý v Sandlarových komédiach. Hlášky ako: "pitomej vidlák" a zopár podobných, tiež scéna, keď vymenili dozorcom testosterón za estrogén :-))) ma nútili zdvihnúť hodnotenie. Mne sa to veľmi páčilo... ()

candy_daze

Teď nejde o moji antipatii vůči Adamu Sandlerovi, ba ne, v Trestné lavici byl kupodivu nad míru snesitelný, ze začátku i nedejbože sympatický. 2* proto, že mě tenhle prapodivný kříženec mezi komedií a dramatem vůbec nebavil, nepřišel mi vtipný ani dramatický, chvílemi se mi u něj chtělo spát. Sportovní filmy ano, Trestná lavice ne. A dofouklý kozy Coutreney Cox už vůbec ne! ()

pepa3rd

Na Adama Sendlera překvapivě střízlivá sportovní komedie z trochu nezvyklého prostředí věznice. Mám pocit, že víc důrazu na drama by tomuhle snímku prospělo, ale i tak vcelku slušně ubíhající film na večer u televize. 60 % ()

KafuR

K americkým komediím mám vesměs tak blízko, jako k té jejich křápané, kterou vydávají za fotbal, ale řekl jsem si, že projednou určitě nebude na škodu se znovu v tomto světonázoru utvrdit. Od začátku mi bylo sice jasné, že s reálnou americkou justicí to bude mít pramálo společného, ovšem že dostanu na konci chuť šlohnout staré auťák, vzít bednu piva a řítit se po Route 66 přímo do takové suprvěznice, kde godzily hrají pink-pong, roztleskávačkám bimbá do rytmu pod sukýnkou pták a empatičtí dozorci si nechají nakopat zadnici jen pro potřeby všemi očekávaného konce, na obale od DVD napsáno nebylo. Naštěstí jsem od toho žádnou filosofickou cestu do hlubin Sandlerovy duše nečekal, takže na konci v hlavě zůstala svižně natočená ko(p)medie z prostředí nápravného zařízení pro latentní talenty pro americký football. ()

SFalconJ

Pěkný průměrný film se slušným Sandlerovým výkonem a opravdu dobrými gagy. Škoda jen hloupých chyb: při couvání s Bentleyem narazí zadkem do policejního auta velkou rychlostí, v dalším záběru je zadek Bentleye nepoškozen, po převozu Crewa do věznice je vykopnut z autobusu a díky dopadu má od země oranžová celá záda bílé kombinézy, v dalších záběrech je bílá kombinéza úplně čístá... Film je na tři hvězdičky, ale pro Sandlera mám slabost a překvapil mě, že šel do takového filmu, takže dávám čtyři. ()

koudak

Hodně slabé třikdyž jsem to viděl,byl jsem vyloženě zklamán a to mám rád Adama Sandlera,ale řekněme si to upřímě,tento remak se vůbec nezdařil a kdo viděl Mean machine,tak mi dá zapravdu.Vinnie Jones je Vinnie Jones a výměna šíleného mnicha,za dvoumetrového mexikána?Jedním slovem:Děs. ()

Lukasfox

Musím uznat že poslední tři Sandlerovky mě moc nezaujali a ž sem si říkal , kam se poděl jeho skevělý humor.. ten se tedy ted vrátil a já sem se bavil celkem výtečne, bylo zde obsazeno mnoho výtečných herců a humoru je dostatek... Není to sice žádná bomba mezi komediemi ale na nedělní večer příjemná zábava! ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice