Trestná lavice v hlavní roli s Adamem Sandlerem je komedií, u které jsem se rozhodně pobavil, ale jako jiných jeho filmů víckrát by mě to asi už nelákalo. Ono nejde zase tolik o vztahy jako spíš o sport, ze kterého si určitě jde udělat dost dobrou legraci. Ještě k tomu s takovou řádkou hereckých ikon, které se zde objeví. Většinou přátelé, kamarádi a prostě ti, kteří se dokázali dohodnout a dokáže je to bavit. Trestná lavice se i tak povedla. Příjemná, chvílemi nadprůměrná komedie z prostředí, který je už dost filmově okoukaný, ale občas nějaké novoty s radostí vytrouší. Krom toho dokázali autoři vytvořit občas opravdu zajímavé postavy a do nich dostat opravdu zajímavý herecký arzenál. --- Tak ty si myslíš, že si tady můžeš dělat, co chceš? Nijak se nelišíš od těchhle hajzlů, co tady s tebou bydlej. - Vážně? Taky si myslej, že jste pitomej vidlák?(20.8.2007)

Začátek není špatný, všechny ty typické vězeňské příhody jsou docela dobrým způsobem ozvláštněné, takže má výtka v podstatě směřuje jen k zaměření filmu a jeho poslední půlhodince, protože to je cca 30 minut čistého času zaplněného americkým fotbalem. Trestná lavice je od první do poslední minuty nalajnovaná podle desítky let starých osvědčených schémat, ale Adam Sandler je sympaťák a některé vtípky jsou vážně vydařené, takže se na to dá dívat. A také nesmim zapomenout na malé role Williama Fichtnera a Jamese Cromwella.(19.8.2010)

Nápadité, zaujímavé, farebné, športové s poučeniami a hlavne bola to odľahčená komédia, nie vážne braný film. Aj to sa síce sem tam podarilo zakomponovať, ale podľa mňa o poznanie lepšie ako film Danny Raketa, či ak chcete Futbal za mrežami. Áno bolo to americké prevedenie, ale v tomto prípade to trafilo klinec po hlavičke po zábavnej, hudobnej a celkovej dejovej stránke, postavy sa tiež vydarili, najmä som sa potešil dvojičke Nelly a Chris Rock, ktoré spolu s Adamom Sandlerom výborne do filmu sadli, bola to lahôdka a vie ma to pobaviť aj po dobe. Nie je mi to síce tak blízke, ale namotalo ma to, dokonca aj úvodom.(3.9.2012)

Klasicky vystavěný příběh a klišoidní konec jsou sice snadno předvídatelné, nicméně nudit se není na místě. Dalo by se říct typická Sandlerovka, jenže zdejší gagy a fórky i mají něco do sebe. Nastínění zlých dozorců a hodných vězňů není zrovna originálním tématem, koneckonců sportovních témat s průhledným závěrem není málo. Ovšem je to právě ta podivně hrdinská a vážná nota, která snímek posouvá někam výš a byť některé scény balancují nad propastí toho nejprovařenějšího kýče, vždy se z něho nějakým fórkem dokáže na čas vymanit. Svou pozici má i zběsilý střih, průrazná hudba a především půlhodinový zápas z dozorci, který ač probíhá podle představ, měl jsem chuť uprostřed utkání vzít vázu a mrštit ji proti zdi. To bych ale nesměl mít ruce od popcornu. [Přesná stopáž: 109 min](5.8.2007)

Je to rozhodně vydařená komedie se skvělým nápadem, kdy se nakonec střetne fotbalový tým trestanců proti dozorcům. Film má dost vtipné scény, dobré herce a výborné hlášky. Nejvíc se mi líbil zápas ke konci a na začátku zběsilá honička s policajty. Hlavní hrdina filmu Adam Sandler mě nejvíc ze všech herců zaujal. Co se mi nelíbilo, no těžko říci, možná mi to někdy přišlo lehce natahované, občas mi hudba nesedla, ale to je asi všechno. Film mi sedl na 80% = ****(24.10.2012)

• - Spoiler: Ve filmu je 1 mrtvý. (KucC)

• - Ve scéně, kdy starosta (Chris Rock) představuje Crewovi (Adam Sandler) "dívky", je možné v pozadí spatřit skutečné dívky, přestože se nachází ve vězení jen pro muže. (KucC)

• - Brian Mann, quarterback z týmu Los Angeles Avengers, v náročných scénách zastupoval Adama Sandlera. (ArsenalEagle)