Remake, který nemá s originálem moc společného, ale baví mě velmi, líbil se mi i víc než originál, možná je to i z důvodu žánru, protože originál moc komedie neni a jeho surovost je úplně někde jinde, tady jsemse fakt skvěle zasmál a je to dle mého názoru výborný film na večer, když si chci pustit komedii. 85%(3.6.2011)

Již od prvního záběru je jasné, že Trestnou lavici režíroval videoklipař. Obraz „rozkouskovaný“ na několik dílů, řízná muzika, rychlý střih. Expozici není věnována přílišná péče. Proč taky, hlavní hrdina se hlavně musí co nejrychleji dostat za katr, aby mohl udělat z partičky lemplů prvotřídní fotbalové mužstvo a ukázat sadistickým dozorcům, zač je toho loket. Vše se odehrává dle dávno známého schématu, jediná snaha o dějový zvrat do filmu svou doslova smrtelnou vážností vůbec nezapadá. Trošku nesmyslně je schopnosti každého „pětihvězdičkového buchara“ věnována zvláštní scéna, místo jedné kompaktnější. Ale těžko si představit, že by MTV zasponzorovala film se záběry delšími pěti vteřin. Je to svižná, pro někoho i vtipná, akce s přežitelným herectvím Adama Sandlera, Chrise Rocka, s cameem Burta Reynoldse z původního Longest Yardu a pochopitelně také s Robem Schneiderem – co by to bylo za sandlerovku bez Schneidera. Některé načaté subzápletky jsou sice vysloveně trapné („roztleskávačky“, inkriminující kamerové záznamy), ale skoro půlhodinový finální zápas má spád a dokáže udržet pozornost, i když je vám dopředu jasné, jak dopadne. Nedá se říct, že bych se bavil nějak královsky, ale nenudil jsem se a sice dávám střízlivé tři hvězdičky, nicméně pokud upřednostňujete r n b a hip hop před rockem a klasikou, americký fotbal před evropským, cheesburger před svíčkovou, jednu hvězdičku si určitě přimyslete. 65%(27.1.2007)

Vcelku povedená sandlerovka. Hodně sportovní a docela i rodinná kom... Ne počkat. Komedie to není. I když tohle není žádné drama, tak srandu jsem tu rozhodně nenašel. I přesto že Adam rozdává vtípky na každou stranu, tak mě to vtipné prostě nepřijde. Ani jednou jsem se nezasmál a ani jedna situace mi nepřišla humorná. Možná závěrečný zápas k tomu měl nejblíž. Film se mi naopak líbil příběhově. Sandler v roli bývalého hráče fotbalu je uvěřitelný, a když se mu povede dostat díky své manželce do vězení, tak mu nezbývá než využít svůj jediný potenciál. A právě fotbal z něj udělá hvězdu uprostřed věznice. Sehnat bandu největších (ano největších) a nejdrsnějších chlápků a vytrénovat je, aby porazili bandu dozorců. Žádný problém. Příběhově je Trestná lavice super, protože mi děj utíkal a bavil mě. Jako komedie si to u mě skutečně neškrtlo. Neva, pořád bych to považoval za lehounce nadprůměrný film. Sandler ví jak hrát, aby bavil. (72 %)(30.4.2016)

Paul Crew by měl zapomenout na fotbal, protože fotbal zapoměl na něj. je vtipnej, jeho budoucnost však vypadá velmi bledě. právě totiž proměnil podmínku. ale má štěstí, ředitel věznice fotbal miluje. bohužel v americe mají pravidlo, kterým se řídí všichni, včetně trestanců: můžete vyloupit banku, zavraždit, ale největším zločinem je prodat výsledek ve fotbale. Adam Sandler si díky zajímavým metodám získává brzy v novém prostředí respekt. jak je u MTV filmů zvykem, hudba zanechává na snímku výraznou stopu. během tréninku na zápas s dozorci se střídají vtipné okamžiky s nudnými, tvůrci se nás ani nesnaží poučovat. vždyť je to komedie. film graduje samotným zápasem, ve kterém si příjdou na své příznivci americkýho fotbalu a občas také ti, jenž se chtějí bavit. je to prostě film s A.Sandlerem.(1.5.2006)

Předělávka stejnojmeného snímku, který mezitím stačili zremakovat i v Británii, ale tam to bylo s tím "naším" fotbalem. Tato verze se Sandlerem je docela vydařená, není sice tak dobrá jako britský Mean Machine, ale díky klasickému "MTV líbivému looku" je na co se dívat a snímek má i přes delší stopáž solidní tempo. Ovšem chybí tu někdo s charismatem a především role brankáře Monka Jasona Stathama. Bez něj to prostě nejde.(8.1.2007)

• - Ve filmu mohl hrát i Gary Oldman. (Aknah)

• - Do kin převáženo jako Uncle Bill. (Aknah)

• - Při natáčení scény, kdy Adam Sandler hraje basketball, aby dostal basketbalové hráče do týmu amerického fotbalu, mu omylem vyrazí při basketbalu protihráč tři zuby. Sandler to vzal v pohodě. (kapsomut)