Dobrá komédia. Komédie veľmi nevyhľadávam ale ak sa objavia tak si s radosťou pozriem. A toto ma vonkoncom nesklamalo. Ba naopak. Zasmial som sa a dobre som sa pobavil. Adam Sandler sa ukázal v dobrom svetle a nielen tu ale aj v dobrej komédii 50 krát ...atd. A dobrý pocit len utvrdila kapacita ako je Bob Sapp.(11.11.2008)

Předělávka stejnojmeného snímku, který mezitím stačili zremakovat i v Británii, ale tam to bylo s tím "naším" fotbalem. Tato verze se Sandlerem je docela vydařená, není sice tak dobrá jako britský Mean Machine, ale díky klasickému "MTV líbivému looku" je na co se dívat a snímek má i přes delší stopáž solidní tempo. Ovšem chybí tu někdo s charismatem a především role brankáře Monka Jasona Stathama. Bez něj to prostě nejde.(8.1.2007)

Nápadité, zaujímavé, farebné, športové s poučeniami a hlavne bola to odľahčená komédia, nie vážne braný film. Aj to sa síce sem tam podarilo zakomponovať, ale podľa mňa o poznanie lepšie ako film Danny Raketa, či ak chcete Futbal za mrežami. Áno bolo to americké prevedenie, ale v tomto prípade to trafilo klinec po hlavičke po zábavnej, hudobnej a celkovej dejovej stránke, postavy sa tiež vydarili, najmä som sa potešil dvojičke Nelly a Chris Rock, ktoré spolu s Adamom Sandlerom výborne do filmu sadli, bola to lahôdka a vie ma to pobaviť aj po dobe. Nie je mi to síce tak blízke, ale namotalo ma to, dokonca aj úvodom.(3.9.2012)

Nemám rád Chrise Rocka a v lásce nemám ani Adama Sandlera , tudíž bylo pro mě těžké hodnotit co nejobjektivněji , ale nakonec jsem antipatie vůči těm dvěma hodil za hlavu a shlédnul jsem tuhle variaci na skvělé Náhradníky (mám na mysli film s Keenu Reevesem a Genem Hackmanem) a musím říct , že místy jsem se bavil velice dobře a místy nudil jako hrom , ale hlavní nedostatek tohoto díla shledávám v uhozeném příběhu , pitomoučkém scénáři a některých dojemných scénách , které působily jako pěst na oko a ten konec tomu dal korunu. Celkově dávám slabší 3* a jestli na to mrknu ještě někdy v budoucnu , bojím se že půjdu s hodnocením jěště níže. Film , u kterého si na už konci nepamatuju začátek a to je zatraceně špatně!(30.8.2007)

Američani tentokráte neponechali nic náhodě a tato předělávka se možná může honosit titulem NEJLEPŠÍ KOMEDIÁLNÍ REMAKE. Nejen že na nové verzi se objevují herci, kteří se účastnili původního filmu z roku 1974, ale dokonce i název na dresech zdobí Mean Machine. Už snad chybí jen cameo Vinnieho Jonese. Jinak jedna z nejlepších Sandlerovek. Pokud ne vůbec nejlepší.(29.8.2010)

• - Brian Mann, quarterback z týmu Los Angeles Avengers, v náročných scénách zastupoval Adama Sandlera. (ArsenalEagle)

• - Ve scéně, kdy Paul Crew (Adam Sandler) nacouvá policistům do auta, poškodí si zadní část svého automobilu. V následující honičce však není na jeho vozidle ani škrábnutí. (Kroup4)

• - V lednu roku 2019 se v ruské věznici Butyrka mělo konat utkání mezi vězni a dozorci v kopané, kdy za uvězněné mohli hrát také vazebně stíhaní representanti Alexandr Kokorin a Pavel Mamajev. (JoranProvenzano)