Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *****

  Režisér Peter Segal si zjavne užil výsady osemdesiat miliónového rozpočtu (rad náročných trikov s kamerou) a na kruto povrchnom scenári vlastne ani nemal čo pokaziť. Verdikt je v tomto konkrétnom prípade dosť sporný. Hardcore fanúšikovia "sandleroviek" budú zrejme sklamaní z utlmeného výkonu svojho idolu, ktorý sa tentoraz musel vojsť do koľají položených pred tridsiatimi rokmi. Podľa mňa - ako nenáročného diváka sa jedná o podarenú komédiu.(15.1.2013)

 • Radka_86
  *****

  Prvotřídní zábava!!! Miluju Adama Sandlera a můžu s naprostou jistotou říct, že jsem si při žádné jeho roli nenasmála tak jako právě při Trestné lavici. Film je vtipný už od samého začátku a hlavně - NEPOLEVUJE ani na chvilinku. Komedie plná výborných hlášek a skvělých herců - Sandler, Chris Rock, Reynolds, Goldberg, zpěvák Nelly a další kteří tam hrají opravdu "pozoruhodná" individua. Tohle prostě nemá chybu a můj oblíbenec? Jednoznačně Switovsky :D A oblíbená hláška? "Holky...to bude můj novej" :DDDD Roztleskávačky byly prostě úleťácký :) Tohle mě nikdy neomrzí a to už jsem to viděla nejmíň 10x...(19.2.2012)

 • Radyo
  ***

  Takže co tu máme? Fotbalová ex-hvězda v lochu, sadističtí bachaři a.k.a. fotbalový team Krym Utd., plná basa nespravedlivě obviněných, fanatický ředitel a fanda US fotbalu v jedné osobě. Co z toho může vzniknout? "Originální" nápad na zápas ve fotbale (tom zámořském, of course) mezi strážci vězeňského pořádku (kteří vesměs vypadají jako Áríjci s postavami Černočerného Arnolda) a sbírkou lidského odpadu, t.č. obývajícího omylem (pře)výchovné centrum Allenville. Samozřejmě je vše sehráno tak, aby ti zlí byli vlastně hodní a ti hodní vlastně zlí, nechybí ani uplacený sudí, nefér zákroky (např. rovnání zlomeného nosu - no fuuuuj!) a hrdina, zpytující svědomí. Výsledek není podstatný, protože to vše už tady bylo mockrát, ale vzhledem k tomu, že jde o tak líbivé téma, které ukazuje na to, že současný stav vězeňství je špatný i v takové výspě demokracie, jako je Kuba, eeeh, chci říci USA, dávám za tři. Btw. Hezký štěk Courteney Cox. A možná přijde i Rob Schneider (jako ostatně skoro v každém Sandlerově bijáku).(26.2.2015)

 • predators
  ****

  Adam Sandler určitě né v trapné komedii. Jo, celé to fotbalové klání mezi dozorci a vězni je ujeté, ale funguje výborně. No řekněte, nechtěli byste někdy svému šéfovi/nadřízenému jednu natáhnout? Pokud to teda není sexy kočka, na to se to nevztahuje. Ale zpět na bojiště! A že to někdy jako v ringu vypadalo! Slušný kasting (ti hromotluci byli vážně obrovští a tupí, to jo) a dokonce se podařilo pro některé i z tak nudného sportu, jako je americký fotbal, udělat skvělou podívanou. Pohodička, kterou si nenechte příští týden na Markýze ujít. Zajímavosti: České pojmenování filmu mají nasvědomí Robert Záruba a Petr Vichnar. 70%(17.7.2011)

 • JJ.Gibson
  *****

  Super, super film!!! Byla to excelentní podívaná doplněná plejádou wrestlerů Stone Cold Steve Austin, Kevin Nash, Bill Goldberg a nebo třeba Bobem Sappem z K-1. To dalo filmu úžasné grády!!!! Taky zde hraje moje oblíbená herečka Courteney Coxová!!! Zkrátka samé plusy. Dále musím přičíst drsné hlášky Sandlera a Chrise Rocka. A z toho všeho se namíchal skvostný koktejl zábavy...(4.10.2006)

 • Nelly

 • - Spoiler: Ve filmu je 1 mrtvý. (KucC)

 • - Steve Austin se při nacvičování fotbalových triků zranil. (Aknah)

 • - Stráže hrají videohru Halo 2. (Aknah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace