Asi nejlepší Sandlerovka vůbec.Tentokrát nám Adam ukázal i svou světlejší stránku v hodně povedené komedii. Film má úžasný spád i vtip. Postavy ve filmu nemají chybičku, od "Starosty" Chrise Rocka po "Mekáče" Terry Crewse. Tenhle remake určitě pobaví a lví podíl na tom má Peter Segal,který rozhodně chytil režii za správný konec.90%(17.6.2007)

Sportovní perlička z doby, kdy všechny Sandlerovy komedie ještě byly minimálně pro jeho fanoušky zárukou kvality. Film v ohromném tempu přechází z víru velkoměsta a svlečených večírků do zatuchlé vězeňské pustiny a začíná se orientovat na to nejdůležitější - fotbal. Není to sice ten nádherný evropský sport, kde vítězí talent nad silou, ale co si budeme nalhávat, vidět zástup nadělaných "pětihvězdičkových" černochů či bývalých wrestlerů, jak se řežou hlava nehlava a ještě si sami ze sebe dělají nehoráznou legraci, je zkrátka skvělá zábava, nehledě na demenci (nechutné roztleskávačky, Rob Schneider) a jednostrannost (jeden hráč má nadváhu, tak se mu opakovaně zasmějeme) některých vtipů. Každopádně zbytek i včetně nutné dramatické nadstavby a za vydatného přispění výkonů Cromwella a Fichtnera funguje takřka na jedničku a v závěru držíme těm sprostým, násilným a duševně zaostalým jedincům z řad vězňů palce tak křečovitě, až si říkáme, čím si to vlastně zasloužili... Asi tím, že Trestná lavice povedeným filmem zkrátka je. 80%(18.4.2011)

Po zdařilém pohodovém vstupu do vozidla a následné policejní honičce se hlavní hrdina dostává do basy, kde končí smích a začíná vězeňská pohodička. Pak už si jenom parta vesměs čokoládových sympaťáků zahraje trochu fotbálku (toho s tou šišatou merunou) s partičkou kamarádů různých hodností za férového dohledu taťky ředitele. Čest sportu!(28.1.2009)

Nemám rád Chrise Rocka a v lásce nemám ani Adama Sandlera , tudíž bylo pro mě těžké hodnotit co nejobjektivněji , ale nakonec jsem antipatie vůči těm dvěma hodil za hlavu a shlédnul jsem tuhle variaci na skvělé Náhradníky (mám na mysli film s Keenu Reevesem a Genem Hackmanem) a musím říct , že místy jsem se bavil velice dobře a místy nudil jako hrom , ale hlavní nedostatek tohoto díla shledávám v uhozeném příběhu , pitomoučkém scénáři a některých dojemných scénách , které působily jako pěst na oko a ten konec tomu dal korunu. Celkově dávám slabší 3* a jestli na to mrknu ještě někdy v budoucnu , bojím se že půjdu s hodnocením jěště níže. Film , u kterého si na už konci nepamatuju začátek a to je zatraceně špatně!(30.8.2007)

Trestná lavice v hlavní roli s Adamem Sandlerem je komedií, u které jsem se rozhodně pobavil, ale jako jiných jeho filmů víckrát by mě to asi už nelákalo. Ono nejde zase tolik o vztahy jako spíš o sport, ze kterého si určitě jde udělat dost dobrou legraci. Ještě k tomu s takovou řádkou hereckých ikon, které se zde objeví. Většinou přátelé, kamarádi a prostě ti, kteří se dokázali dohodnout a dokáže je to bavit. Trestná lavice se i tak povedla. Příjemná, chvílemi nadprůměrná komedie z prostředí, který je už dost filmově okoukaný, ale občas nějaké novoty s radostí vytrouší. Krom toho dokázali autoři vytvořit občas opravdu zajímavé postavy a do nich dostat opravdu zajímavý herecký arzenál. --- Tak ty si myslíš, že si tady můžeš dělat, co chceš? Nijak se nelišíš od těchhle hajzlů, co tady s tebou bydlej. - Vážně? Taky si myslej, že jste pitomej vidlák?(20.8.2007)

• - Do kin převáženo jako Uncle Bill. (Aknah)

• - Při natáčení scény, kdy Adam Sandler hraje basketball, aby dostal basketbalové hráče do týmu amerického fotbalu, mu omylem vyrazí při basketbalu protihráč tři zuby. Sandler to vzal v pohodě. (kapsomut)

• - Paul Crewe (Adam Sandler) je po příjezdu do věžení vykopnut z autobusu, dopadá na záda a celý se zašpiní. V následující scéně je však zcela čistý. (KucC)