Předělávka stejnojmeného snímku, který mezitím stačili zremakovat i v Británii, ale tam to bylo s tím "naším" fotbalem. Tato verze se Sandlerem je docela vydařená, není sice tak dobrá jako britský Mean Machine, ale díky klasickému "MTV líbivému looku" je na co se dívat a snímek má i přes delší stopáž solidní tempo. Ovšem chybí tu někdo s charismatem a především role brankáře Monka Jasona Stathama. Bez něj to prostě nejde.(8.1.2007)

Když se dá dohromady Peter Segal a sympaťák Adam Sandler , tak to většinou vyjde!! A vyšlo to i u tohoto filmu!Docela mně překvapilo , že se tam mihlo pár rapperů například skupina D12 ale kdo mně překvapil je Nelly.Ja ho fakt nemusím , ale jeho herecký výkon byl velmi dobrý , škoda jen že měl málo prostoru.Potěšila mně hudba , hlavně ta hip hopová.Poslední cca půl hodinka se věnuje americkému footbalu a musím říct , že je to skvostně natočeno a všechno vypadá velmi real.Na tuto komedii se podivám kdykoliv ještě jednou!(14.9.2006)

Až tak komediální mi to zase nepřipadlo (měl-li bych to hodnotit jako sandlerovku, tak je to jedna z nejslabších), ale jako trošku netypický sportovní film, který vás (stejně jako Sandlerův Vodonoš) strhne ke zcela zaujatému fandění (když má někdo možnost nakopat bachařům prdel, nedá se mu nefandit). Nejlepší je scéna, kdy si Sandler dělá prdel z policajta, to mě dost pobavilo.(27.11.2008)

Remake původního "sportovního" snímku s Burtem Reynoldsem(jenž si i tady zahrál poměrně velkou roli) z roku 1974 se vcelku podařil. Ač nemohu úplně srovnávat s originálem, neboť jsem ho dosud neviděl, musím ocenit podařenou atmosféru a komediální prvky. Jde jednoduše o klasicky odpočinkový film s částečně sportovní tématikou a se všemi klišé, které k ní patří. Zhlédnutím určitě chybu neuděláte.(6.3.2012)

Dobrá komédia. Komédie veľmi nevyhľadávam ale ak sa objavia tak si s radosťou pozriem. A toto ma vonkoncom nesklamalo. Ba naopak. Zasmial som sa a dobre som sa pobavil. Adam Sandler sa ukázal v dobrom svetle a nielen tu ale aj v dobrej komédii 50 krát ...atd. A dobrý pocit len utvrdila kapacita ako je Bob Sapp.(11.11.2008)

• - Natáčení probíhalo v lokalitách Torrance, Long Beach a Los Angeles. Dále se natáčelo v Novém Mexiku ve státní věznici v Santa Fe. (Terva)

• - Ve filmu mohl hrát i Gary Oldman. (Aknah)

• - Představitel Meggeta Nelly je ve skutečnosti rapper. Ve filmu pak zazní jeho skladba "Here Comes the Boom". (G3niu5)