Zavěste, prosím

Zaveste, prosím

Položte, prosím

Komedie / Drama

USA / Německo, 2000, 91 min

Tak tenhle film mi dost mluvil z duše, protože mám taky sestry, a taky problémy s otcem, taky telefon.... :-) I když je pravda že jsem si od filmu slibovala víc. Herečky celkem dobře vybrané, Lisu mám ráda, Dianu taky, a Meg se dá vydržet. Jen tam mohlo být všeho víc. Ale líbilo se mi, že se sestry nedaly, a nakonec se neusmířily s matkou, která jim ublížila, i když jim to lidi doporučovali. tři hvězdičky jsou akorát.(28.2.2011)

• kleopatra

Meg mám ráda, Diane ještě víc, Waltera Matthau nejvíc, ale byla to taková nuda. Přitom námět - 3 sestry a 1 senilní otec - byl tak slibný.(17.8.2004)

• Radyo

No, jak bych to řekl co nejmírněji... Nuda! A to docela výrazná. Fakt nevím, ale mě tenhle film přišel tak nějak otřepaný a spíše podprůměrně natočený i zahraný. Vyzdvihl bych jedině Meg Ryanovou, ta tady vypadala velice dobře.(27.4.2003)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $36,050,230Tržby Celosvetovo $51,880,044(17.6.2009)

No, žádná sláva, já vím. Ale řekněte - můžu mít nerad film, kde hrají hned tři mé oblíbené herečky a Walter, navíc ve své poslední roli, krutě analogické s realitou? Mohlo mě to nedojmout? Nechat chladným? Mohl bych nad tím jen tak mávnout rukou? Máte pravdu, nemohl. 60%(1.2.2006)

Poměrně solidní snímek!Nečekal bych, že to Keatonová dokáže tak dobře natočit!(29.10.2002)

• ScreamJay

Žánr tragikomedie je pořádně tenkej led, na kterým se do studený vody neúspěchu propadlo už nemálo tvůrců. V tomhle případě byla sázka jasná. Jména, names. Poslední role velkého herce a komika jehož si za umění na poli humoru neskonale vážím Waltera Matthaua, který po dokončení tohohle filmu odešel do hereckého nebe. Poslední role, kde už jako trošku odevzdaný stařík pořád dokazoval, že vtípky jsou mu stále vlastní. Jenže děj, scénář a jeho zpracování se utopilo v klasicky americkém problému. V umělosti. I když to mělo být smutné, milovaný otec jehož život pomaličku končí, spíše to bylo divadlo, divadýlko s velkými herci. Ovšem ta opona citů, která odděluje jednotlivé scény byla tady až moc průhledná. Celý ten záměr je pak snadno čitelný. Rozhodně se drželi žánru, místy u všemi deseti. Jenže víc jak na dvě hvězdičky to u mě nebude. Jedna za již zmiňovaného Waltera, jež mě ani tady nezklamal a druhá za to, že se velký herec mohl rozloučit tam kde ho všichni objevovali. Na filmovém plátně. Jako film pak musím říct průměr, možná lehce slabší.(1.10.2004)

• Slarque

Poslední film Waltera Matthaua mne ničím nezaujal. Snad ještě alespoň trochu normálnější postava Meg Ryan se dala snést, ale jinak to je nudná televizní konverzačka.(8.5.2003)

• Sifaka

Strašná nuda, zdlouhavý film prakticky o ničem...(14.7.2011)

• Tommassi3

"Já nejsem žádná blbá honda !!" ;)(19.8.2015)

Příběh tří dospělých sester a jednoho opuštěného otce. Dobrá role pro Meg Ryan, Lisu Kudrow a Dianu Keaton, která film režírovala. Film, který stojí za shlédnutí a zamyšlení se nad životem.(27.3.2003)

• Lokutus

Velmi nudný, ucouraný až zoufalý příběh o stáří a o mladí, které na něj často zanevře v nesprávný čas až je nakonec pozdě. Mimořádně nudný až otravný film si rozhodně nezasloužil být posledním snímkem Waltera Matthaua a získat tak poněkud smutné místo v historii.(6.9.2003)

Průměr dávám, asi jen k vůli sestavě. Jinak mě neustálé řešení věcí po telefonu celkem uspávalo.(18.5.2014)

Opravdu velmi zajímavé a poučné. Především pro ty, kteří prožili něco podobného. Jako právě před měsícem já. Je těžké mít rád někoho kdo je vám blízký a přesto vás zraňuje. Ale každý časem pochopí, že jiní být neumějí a zraňují nás většinou nechtěně.(20.8.2015)

• togaf

Tohle že natočila moje oblíbenkyně Diane Keaton? Tuhle nevtipnou, nudnou a nesympatickou rádobykomedii? No to snad ne...A to měla k dispozici tak skvělé herce. To vážně zamrzí.(8.1.2012)

Film, který se zavděčí snad každému. Ať už jsou to rozepře se sourozenci nebo složitý vztah s otcem... Nikdy není ale příliš pozdě na budování lepších vztahů...(8.1.2012)

• SallyZen

Tenhle snímek zhodnotím jen několika slovy - NUDA, otřesná Keaton(jako režisérka), NUDA, nesympatická Keaton(jako herečka), NUDA, průměrná Meg a Phoebe a pak samozřejmě NUDA, NUDA, NUDA a ještě jednou NUDA. 0%(10.1.2012)

Pohodová komedie na jeden večer. Především oceňuji výkon Waltera Matthau, který tím ztvárnil zároveň i jeho poslední životní roli. Postava morouse byla přesně za ty tři hvězdy, které dávám. 55%(27.9.2015)

• otík

Ne příliš povedená a zábavná komedie, málo humoru a mnoho statických scén. Jedna z posledních (ne-li poslední) role Waltera Matthau.(10.2.2004)

Hodnotím tak dobře jen kvůli W Matthauovi.(23.5.2008)

• strixsr

Neuvěřitelně nudné, utahané a rozhodně ne komedie.(30.5.2005)

<< předchozí 1 2 3