Film natočený podle knihy Nicka Hornbyho Fotbalová horečka. Jako malý chlapec se Ben s rozvedenou matkou přestěhoval do Bostonu, kde byl velice osamělý. A tak ho jednoho dne matka svěřila strýci Carlovi, který ho zavedl na baseballový zápas. Ten den se zrodila jeho obrovská láska ke klubu Red Sox, která trvá dodnes, kdy je Benovi třicet… Ben je povoláním učitel a jednoho dne jede s několika vybranými žáky na matematickou exkurzi. Během ní pozná půvabnou Lindsey, která se o ně stará. Mezi oběma mladými lidmi brzy vzniká milostné pouto. Je tu ale potíž: Ben má ještě po strýci předplacená místa na stadionu, kde nepromešká jediný zápas svého milovaného klubu. Lindsey je zase zapálená pro svou práci, v níž si vede velmi dobře a možná ji dokonce čeká povýšení. S Benem začne chodit na zápasy, ale jeho vášnivému nadšení pochopitelně tak zcela nepropadne. Pak nazraje čas, aby představila Bena rodičům. Právě v téže době se ale hrají velice důležité zápasy, na kterých Ben samozřejmě nemůže chybět. A tak odjíždí Lindsey do Baltimoru sama, zatímco Ben s kamarády, kteří jsou stejně jako on posedlí Red Sox, odjíždí na Floridu. Po návratu pokračují společně v návštěvách baseballových zápasů, kde se Lindsey seznamuje s dalšími nadšenci, kteří po léta zasedají na stejná místa na tribuně, aby horlivě povzbuzovali svůj klub, přestože jeho úspěchy nejsou právě nejoslnivější. Pak přijedou rodiče Lindsey do Bostonu a společně jdou všichni čtyři na večeři. Rodičům se sice zdá Ben poněkud divný – nechá si totiž u stolu zacpat uši, aby neslyšel z rádia, jak hraje jeho klub, protože si zápas nahrává – ale když pomůže otci Lindsey proniknout do velmi uzavřeného golfového klubu, vezmou ho na milost. Pak ale jednoho dne přichází Lindsey a nápadem: letí služebně do Paříže a chce, aby ji Ben doprovázel. Ovšem je tu zase stará známá potíž: právě v té době se hraje mimořádně důležitý zápas, na kterém by Ben nerad chyběl... (TV Prima)

Streeper

Film o baseballu, dost jsem se u něj zasmála, nebýt skvělých hlášek a vtipů, tak by ode mne film dostal hvězdičky pouze dvě. Očekávala jsem od toho daleko víc než jsem dostala. Místy je to až dost velká nuda. ()

Juto

Ľahko zábavná romantická komédia.Vychutnal som si roztomilé dialógy, niekoľko vtipných vizuálnych gagov. 6/10 ()

Šimpy

Docela povedené, ani jsem nečekal, že se u romanťárny budu celkem bavit. Občas mě překvapil trochu drsnější humor, ale když jsem si v titulcích přečetl jméno režiseérů, tak tu vlastně toho drsnýho humoru bylo na bratry Farrellyovi dost málo. Ale jinak celkem originální provedení...fakt jsem nečekal, že to bude o lásce k Red Sox :-D. nejlepší hláška? "Proč mi holíš koule?!" "Nelíbí se Ti to?" "Ne od tebe!" :-D ()

kocik1

Co mají ti američani pořád s tím baseballem, to asi nikdy nepoberu. Proč o něm točí pořád do kola stále stejné filmy, to už asi taky nepochopím. Taaak, asi je to baví. Film je teda o závislosti na baseballu a o jednom blbečkovi, který se té závislosti hodlá vzdát. Podepíše ty papíry nebo nepodepíše? Ruka se mu chvěje, jako by měl třasavku. Musím přiznat, že to je stejně napínavé jako druhořadá detektivka, kde sice znáte pachatele hodinu před koncem, ale ti policajti si pořád nejsou jistí. Potlesk a polibek na stadionu. A jo, já zapomněla, ono je to taky o lásce a o jedné kočce, která ráda běhá po stadionu. Což o to, zkouknout se tenhle snímek dá, ale než se mu na 100 minut upíšete, popřemýšlejte, jestli by nebylo lepší běhat někde v lese anebo si vzít hodinu baseballu a užít si ho i bez té omáčky. ()

TO

Velká pohoda a zábava, správně vtipné, dobře napsané, dějově jednoduché o lásce ke hře a ženě. Prostě taková jednohubka, která určitě pobaví, ale podruhé bych se na ní už asi nekoukal. ()

Beky

Bratři F.opět natočili průměrný film!! Nejedná se o zoufalou nudu, ale v průběhu filmu určitě budete žadonit o nějaké to vzrušení navíc!!! Bohužel film opět doplácí na neoriginalitu scénáře, jedná se pouze o zaběhnutý stereotyp romantických komedií!!...Láďa miluje Máňu, Kája je estébák, zkaženej vzduch.......otázka dne je: Proč se vůbec film točil? Podle mě to bratři a ani diváci neví!! Nic na tom nemění ani sympatická dvojka v podání B.+F. na které je příjemný pohled ( narozdíl od B.+G. ve Slova napsal, hudbu složil:(. Film doporučuju pouze lidem zoufale žadonícím po špetce romantiky!!..40%!! Jednou větou: Kde pak jsou časy Blbího a blbějšího, Něco na té Mary je nebo brutálně ujetého Kingpina?? ()

lennyd

Ona - úspěšná manažerka (či co). On - středoškolský učitel. Ona - miluje jeho. On - miluje ... ehm ... Boston Red Sox (a taky trošku ji). Když se Lindsey a Ben dají dohromady, Lindsay nemůže uvěřit, že stále na světě existuje tak skvělý a nezadaný chlap. I když ji kamarádky straší, že určitě bude mít nějakou úchylku, Lindsay jim nevěří a je neskonale šťastná. Ale pak začne baseballová sezóna - a Lindsay se musí vyrovnat s tím, že její miláček má jednu ještě větší lásku - baseball. Dokáže se Ben umírnit, aby s ním mohla Lindsay zůstat a dokáže sportovní antitalentka Lindsay proniknout do tajemství baseballu ? ... Hornbyho knihy mám docela rád, v každé z nich se dá najít něco, co člověka tak nějak přitáhne. S jejich filmovou podobou to už bývá horší (About a boy), pokud v nich nehraje někdo, kdo filmu dá šťávu (Všechny moje lásky). K těm ... nechci říct horším, ale spíš obyčejnějším ... patří i Fanaticky zamilován. Už od první minuty je jasné, jak celý film dopadne, takže jsme ochuzeni o jakýkoliv moment překvapení. V hlavní roli mě překvapil (pro mne) neznámý Jimmy Fallon, jeho fanatik je naprosto úžasnej. Něžné pohlaví zde prezentuje Drew Barrymore, která své (trochu hloupoučké) role zapadá, jako by byla psána přímo pro ni. Ale i tak nemůžu dát lépe, než slabší průměr... ()

venison

Původní předlohu jsem nečetla, ale Nick Hornby zní slibně navíc v kombinaci s Drew Barrymore.. Tady ani tahle kombinace bohužel na solidní komedii nestačila :-( Hlavní myšlenka každopádně zaujala - čeho všeho by se měl člověk kvůli lásce vzdát a pokud se svého fantismu vzdá, bude stále stejným člověkem, do kterého jste se zamilovali? ()

Brain-D

Podprůměrná americká komedie s hnusnou Drew Barrymore, kde každej říká bůhví jak je pěkná. Nápad o detinském učitelovi, který si uvědomí různé životní ceny byl dobrý. Bohužel to bylo tak spracované a jako komedie to vůbec nefungovalo. ()

jenik71

Spíše než komedie je to psychologický profil jednoho poblázněného fanouška Bostonu. A samozřejmě jeho lásky, na kterou kvůli sportovnímu fandění až doteď neměl čas. Film nenabízí vůbec nic nového, děj je přímočarý a konec předem jasný. Nevím, mě to nijak neoslovilo. Alespoň že Drew Barrymore vypadá k světu ... Prostě lehce podprůměrné. ()

sedm.1

Bobby Farrelly a Peter Farrelly.Režisérští sourozenci,kteří svou kariéru rozjeli na více než plný plyn.Ovšem od Já,mé druhé já a Irena jim očividně došlo vše vtipné,originální a vůbec nadstandartní,co mohli nabídnout.Od zmiňované Ireny mají jejich komedie sakra sestupnou kvalitu.Kde je všechen ten hrubozrný,drsný,nebojácný,zábavný humor,ostrý jako břitva?Kde jsou ty skvělé náměty a nápady na nejoriginálnější a nejnekompromisnější komedie,které šli až za hranici lidského vkusu a nehorázně tím bavili celý filmový svět?Mám chuť říct,kde jsou.Přímo tam.S Fanaticky zamilován se Farrelyové již plácají v tom největším hollywoodském romantickokomediálním marastu,kde na sebe všichni milionkrát opakovaně pomrkávají,říkají si zamilované věty o ničem a i přes veškeré problémy si nakonec k sobě již po milionkráte najdou tu stejnou cestičku.Pro me jě Fanaticky zamilován obyčejný snímek s pár omletými vtipnými scénami,s omletou romantickou zápletkou,s výjmečně snesitelnou Drew Barrymore a pro mě naprosto neznámým sympaťákem Jimmem Fallonem,prostě vším,co už znám a o co moc nestojím.Bratři Farrelyové by se nad sebou měli zkrátka zamyslet nad tím co točili na začátku jejich kariéry a co za blafy točí teď. ()

NICOX

Zrovna sem se chtěla jít učit (zítra mám 2 zkoušky), ale po 10 minutách tohohle filmu sem se od toho nemohla odtrhnout (začátek je fakt výbornej). Takže učení se o 2 hodky posunulo, a já se ve 2 ráno budu proklínat, že už sem mohla dávno spát. Ke konci už to bohužel ztrácí dech. 65 % ()

chamba

Priblíženie baseballu obyčajným ľudom, ktorí do toho až tak nevidia bolo celkom fajn, ale tá druhá romantická línia mi dáko nesadla. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů