Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

merigieren

Už vím jak poznat 5* film, dokonce ani po druhém zhlédnutí nemám tušení, co psát :-) Někdo to přirovnává k Before Sunset pro nedorostlé a já s ním vlastně můžu i souhlasit, Oba filmy nám ukazují vývoj dvojice, jejich vývoj ovlivněný životem. Jen v Sunset jde o dva zapšklé starce bez schopnosti bavit se, navíc jsou uzavřeni jen v jejich rozhovoru. Zde jde o dva vzájemně se doplňující jedince s neutuchajícím smyslem pro humor i po rozchodech a bankrotech, zárověn si nesou různé malé odkazy od začátku ke konci. I když by se dalo vytknout trochu osekané okolí, které dokresluje zkušenosti (vedlejší partněři), ale to by pak trvalo asi moc dlouho. Plínky se dají určitě dělat i v L.A. Je to takový malý test, pokud jste schopni jen debatovat nad komunismem a světovým mírem, pak nepatříte do světa, kde lze jen tak náhodně zajet do pouště a fotit se nazí za měsíčního svitu :-) ()

sbl

Parádní oddychovka, co můžete pustit drahé polovičce, která bude jen a jen spokojeně vrnět. Amanda Peet je jako vždy sexy a roztomilá dohromady a Kutcher není vyjímečně otravný. Pohoda salám párky. ()

Olík

Romantická potkávačka od jejíhož začátku do šťastného happy endu uběhne 7 let během, kterých se hlavní představitelé musí pobít s vlastní kariérou a ostatními vztahy, aby nakonec skončili tam, kde před léty začali. Na Amandě Peet je příliš vidět věkový odstup od Ashtona Kutchera, který působí jako začínající ocásek. Krutě, ale celkem výstižně to trefil ve svém komentáři TaanStari. ()

animario

Celkem ucházející romanťárna na nedělní večer. Z Eštna Kačera sice nikdy herec nebude, ale zrovna tady mi jeho omezenej projev nevadil, Amandu Pýtovou mám zafixovanou jako potrefenou pindu s úchylkou v mordování lidí z Mýho souseda zabijáka, ale tady byla milá a chvílema k zulíbání (hlavně v tý růžový mikině..mám rád holky v mikinách..a s kapucí). Asi na mě jde jaro.. ()

Rathalos

Ashton Kutcher je sympatak,staci sa na neho pozriet a clovek sa smeje,komedie mu pristanu a Amanda Peet je roztomila rozkosna kocka,na ktoru sa vyborne pozera a obaja tvoria uzasny par,ktory si viem realne predstavit aj v sukromnom zivote,tento film mi vycaril usmev na tvari...:-) ()

MickeyStuma

Jemný a podmanivý romantický snímek překvapuje především svou syrovou životní reálností. Ashton Kutcher a Amanda Peet, v hlavní roli příběhu o budování milostného vztahu, jsou po divácké stránce neobvyklé sympatičtí a okouzlující. Děj je striktně rozdělen na různé věkové období, a tím i postavení obou postav v životě, čímž přináší postupný vývoj dané věci. Možná se v tomto příběhu i někdo najde. Potkají se dva a byť to vypadá na vzájemné sympatie, ve skutečnosti to prostě nějak nefunguje. Jenomže přelstít vzájemné city není jenom tak. Léta běží, člověk stárne a v hloubi duše stále jakoby zůstalo něco, co nebylo dotaženo do konce. Takže láska na první pohled? Přijde na to, jak se to vezme. Někdy je to hned, někdy to trvá i roky. Vzájemně se přitahují, ale zároveň i odtahují. Avšak jiskřička naděje stejně jakoby poblikávala i po ty roky a stále věřila v šanci prohloubení vzájemných citů. Zkrátka a dobře, stejně tak, jako jsou cesty Páně nevyzpytatelné, tak i cesta lásky je velice klikatá. Snímek se drží přirozenosti a lehké zábavy a povznáší mladistvé kouzlo osobnosti a nezralé lásky. Životní hravost s osudem se tak stává ohromujícím. Nejedná se o svěží romantický film plný komediálních etud, jak bývá obvyklé, ale o přiměřenou zábavnou milostnou jízdu, která je svým námětem hodně podobná postaršímu snímku 'Když Harry potkal Sally' (1989). Vlastně je rozdíl jen v tom, že se jedná o jinou věkovou hranici. A tak se v podstatě jedná o snímek, který musí získat v jádru věci divácké pochopení ke správnému vcítění milostné problematiky hlavních postav. Jinak snímek nemá šanci uspět. ()

Redbee

Pro mě osobně hodně příjemné překvapení. Film je opravdu milou romantickou komedií, která potěší. Hlavní postavy Oliver a Emily se zde setkávají, rozcházejí, pomáhají si navzájem řešit rozchody a zklamání toho druhého, až jim najednou dojde, že to čisté kamarádství mezi mužem a ženou je asi přeci jenom blbost. ()

Pingu

Amandě to fakt sekne :o)) A po druhém shlédnutí musím jít s hvězdičkou víše. Je to fakt krásný :o))) ... a fakt ji to sekne :o)) ()

Mashak

Luxusní vyprošťovák pro všechny po rozchodu! Amanda tradičně skvělá a Ashtonův úsměv musí rozněžnit i Pepu Vojtka. ()

Majduska

Jedna z mych oblibenych oddechovek. Vtipny A.Kutcher, vtipne sceny a romanticka pohodicka... Rozhodne lepsi nez jakekoliv jine trapne americke romanticke komedie. ()

pepa3rd

Nestává se mi moc často, že se náhodou dostanu k filmu, který ohodnotím jako další hloupou romantickou komedii a mám chuť ji už po pěti minutách vypnout a jen čistě náhodou to neudělám. No a protože jsem náhodou od tohoto filmu absolutně nic neočekával, tak jsem se zcela překvapivě nakonec musel, né již tak zcela náhodou, rozhodovat mezi třema a čtyřma hvězdama. 70 % ()

Stíba

Průměrná slaďárna postavená na opakovaných rozchodech a návratech k sobě. Nic co by výrazně uvízlo v hlavě ale jako oddychovka pro jeden večer ujde. ()

Alice02

Film je jako malý bonbónek, který si užijete, po nějakým čase na něj zapomenete, ale pokaždé, když ho vidíte znovu, vás potěší. ()

Kingjiri

Po delší době zase nějakej romantickej film, o kterym lze říct, že byl vcelku zajímavej. Hlavně díky příběhu, kterej působil jako ze života (ačkoliv mně se něco takovýho (zatim) nestalo). Pravda je, že se děj občas trochu vlek, ale nehty jsem si nudou neukousal a několik očekávanejch klišé, který se objevily, jsem přežil. Trochu mě mrzí, že se nepodařilo líp obsadit hlavní role. Kutcher a Peet jsou sice hodně velký sympaťáci, ale herectví jim opravdu moc nejde (předevšim Kutcherovi). Nenáročná zábava a sympatická jednohubka, tři silnější hvězdy. ()

tranquill

Stopáž mohla být kratší a vzhledem k tomu, že to mělo blíže k melodramatu než romantické komedii a Ashton Kutcher mne zde opravdu neoslovuje, tak stačí vidět jednou... ()