Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Razzor_82

"Mlč! Zkazíš to." Další zfilmovaný příběh dvou lidí,  kterým se kříží cesty a nakonec je z toho jasně předvídatelný happy end. Jenže tenhle je něčím mimořádný a silný. Jednak působivým zpracováním a především úžasně obsazenou hereckou dvojicí  Amanda Peet + Ashton Kutcher. Oba k sobě příjemně a bláznivě ladí. Jako kamarádi spolu zažívají pracovní neúspěchy a rozchody. Místy opravdu boží sarkastický humor "Líbat kuřačku je jako olizovat popelník! - A jaký je s ní šukat?" Třešničkou na dortu je stylově jemný hudební soundtrack. 8/10 ()

SFalconJ

Lehce nadprůměrná komedie s rychle plynoucím jednoduchm dějem, a přesto má v sobě něco, co mě donutilo se dívat až do konce. Hudba ve filmu je také pěkná a výkony herců jsou neméně příjemné. 4tyři hvězdičky s odřenýma ušima. :-) ()

VeeDee

Příjemný film k odpočinku. Není to zase taková typická americká romanťárna... je to o něco milejší, lidštější a má dobré herecké obsazení. ()

divjak

Herecké obsadenie a výborná hudba urobili pre mňa z obyčajného romantického nadpriemerne dobré (na tento štýl filmu) :-) ()

Kroup4

Nemám rád A.Kutchera ale mám rád A.Peet.Co dodat,nic novýho,nic dobrýho.A.Kutchera bych nechal zakázat za jeho toporný hraní. ()

Petulka88

Ashton už asi romanticko-komediální škatulku neopustí, ale není se ani co divit. Tohle zařazení mu totiž naprosto sedne. Důkazem je i film Něco jako láska. Tenhle film sice nijak nepřekračuje zažité hranice žánru, ale na druhou stranu je mnohem zábavnější než většina jeho žánrových přibuzných, kterých v poslední době vzniká obrovské množství. ()

bono22vox

Vlažná romantická komedie lopotně kopíruje Když Harry potkal Sally, Nothing Hill či Čtyři svatby a jeden pohřeb. Toď vše... ()

ZnalecH

Docela zábavný film o tom, jak se mladý muž snaží zaopatřit a postavit se na vlastní nohy, zatímco mu to jediné, co ho na ty nohy může postavit utíká. ()

mira.l

Nic nového pod sluncem, dá se říct. Nesčetněkrát omleté téma toho, jak se dva potkají, rozejdou, potkají, rozejdou, atakdále... Některé filmy tohohle typu doslova přetrpím se závěrem "Nikdy víc!", na jiné se po čase rád podívám znova. Tohle je ten druhý případ. Ono to vlastně nic nového nebo převratného nepřináší, ani tam není moc příležitostí k polechtání bránice, ale jen si to tak lehce plyne, až to doplyne do (očekávatelného) konce. Ale vlastně proč ne? Tady jsem to vytvořené "příjemno" přičítal hlavně Amandě Peet, kdyby na jejím místě byla nějaká jiná neznámá herečka, asi by to bylo docela utrpení, které by usměrňovala na únosnou mez jenom poměrně přijatelná stopáž, ale Amanda a ten její pohled...:). Takové lehce kulhavé čtyři *, ale jsou tam:). ()

loveless

Oliver a Amanda se náhodně potkají a "spřátelí". Osud řekněme, je svádí dohromady zase a znovu, a tak se poznají líp, ale vždy mají špatné načasování. Rozvleklá romantická ne moc komediální komedie, které moc nepomohlo ani to, že tam hraje Ashton Kutcher, pardon. Nebavilo. ()

Likan7

Příjemná, ne nucená romantická komedie, která vás jednoduše pohladí po duši. Má totiž jedno velké eso v rukávu. Pett a Kutcher jsou trefa do černého. Jsou roztomile neschopní se do sebe zamilovat najednou, divák jim to moc přeje a jen čeká až se ty dva dají dohromady. Fajn scénář, skvělý postavy a romanťárna až na půdu. Na mě to fungovalo. ()

7duster

ano - už to tu několikrát bylo a bude - ale nechá se na to koukat a krásně vypnout ..... ehm - tedy já to takhle udělal :) ()

kebo

Velmi prijemna americka romanticka komedia. Nic vynimocne, nic uchvatne, nic na co by clovek spominal cely zivot. Ale uplne idealny film na sprijemnenie nie moc vydareneho dna. ()

casef

Příjemná romantika se sympatickými herci mezi nimiž to krásně rezonuje. Už jeden můj učitel na střední říkaval, že je důležité být vždy a na vše připraven a že když se to skloubí se správným načasováním, tak vznikne něco velkýho, např. něco jako láska. ()