Nastala chyba při přehrávání videa.
 • anais
  **

  Televizní film. Co říct víc? Propracovanost postav mizivá, příběh lehce předvídatelný. Ano, možná ho psal sám život, ale i nenápaditý scénárista, který se spolehl na docela přesvědčivé ztvárnění 50.let, a herečku, která by Bettie jako z oka vypadla. Chtěl jsem napsat „film plochý jako sama Bettie Page“, ale asi by to každý pochopil jinak.(8.7.2006)

 • Malarkey
  ***

  Stylovka, která je černobílá, když je to potřeba a zároveň barevná, když v Americe začnou houfně prodávat barevné televize. To abychom si představili, jak Bettie dokázala nažhavit lidi v černobílém provedení a později i v barevném provedení. Příběh je to určitě zajímavý, ale na takové jedno shlédnutí. Stejně takový, jak to řekli o Bettie, když už nebyla zajímavá. V ten moment, kdy přišla s nahotou, tak dobrý, ale potom o ní nezakopl ani pes, protože její následovnice byly ještě drsnější.(16.8.2016)

 • betelgeuse
  ****

  Černobílé scény sice vyznívají asepticky [jako vždycky, když chce TV film evokovat náladu nejen 50. let], jenže jejich alternace se sytě barevným materiálem (evokujícím klasická melodramata Douglase Sirka) dává filmu a jeho hrdince sofistikovanou a ryze filmovou plasticitu. Zatímco černobílá evokuje sexuální podřízenost a klaustrofobii puritánské společnosti 50. let, barevná senzualita signalizuje sebe-uvědomění a citové vyzrání hrdinky. O co víc je film subtilní ve svých výrazových prostředcích, o to míň čekejte velkých slov a názorných vysvětlení. Malá lahůdka.(5.8.2006)

 • Slarque
  ****

  Převážně černobílý film o populární „modelce“ toho, čemu se v padesátých letech říkalo pornografie, ale dnes to vzbuzuje spíše úsměv. Na rozdíl od naprosté většiny amerických filmů se zde opravdu objevuje i nahota. :) Gretchen Mol v hlavní roli je úžasná, ale pokuď ji znáte, budete mít možná trochu problém ji s touhle vizáží poznat. Jestli jsou ovšem závěrečné záběry opravdu archivní, pak vážně jakoby originálu z oka vypadla.(16.7.2006)

 • D.Moore
  ****

  Velice stylově natočený a zvláštním způsobem až roztomilý životopisný retro film. Lechtivý, po většinu stopáže černobílý příběh tu a tam "naruší" barevné technicolorové vsuvky (zdravíme Zuřícího býka), Gretchen Mol je v titulní roli neuvěřitelně symptická, a potěší i role vedlejší (Sarah Paulson, Jarred Harris...) stejně jako dobový hudební doprovod. Dost dobré, HBO je zkrátka HBO.(28.7.2012)