Odvážná posádka lodi NSEA ochránce - velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) - vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru... a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za "historické dokumenty" a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. (Paramount Network)

solskjaer

Nehorázná prdel. Od začátku až po konec jsem se lámal smíchy. Perfektní nápad jak udělat parodii z generačního seriálu jakým je Star Trek. ()

slovan1

Očekávaní bylo oproti výsledku větší. Trapný seriál, který se změní ve skutečnost chvílemi nudil, a na to, že se jedná o komedii jsem se moc nebavil. Vtipné scény mi přišly nevtipné, nebo možná pro amerikány vtipné. Na tomhle by se určitě dalo více zapracovat a udělat z toho větší pecku. Jestli tohle byla snaha o parodování sci-fi tak hodně pod bodem únosnosti. Spíše snímek, který si na něco hraje, ale moc dobře to nevycházi. Ale zase Tim Allen to alespoň trochu napravil a tak se na to dalo dívat. ()

KR4T4S

Nečekaně velmi vydařená věc. Sice je tam pár nudnějších míst, ale jinak úsměv od ucha k uchu. (nejlepší scény: drtiče a odpočet) 85% PS: Ještě jsem nezažil, aby CZ podpora na DVD byl pouze dabing. Jinými slovy cz titulky na dvd nejsou ()

vitekpe

Na 4 to vytahla "barbarellovska" Sigourney Weaver. :-) Par vtipu tam je, ale mezi nimi taky spousta reci...takovy kanadsky styl humoru, rekl bych. ()

Losik

Milé překvapení. Pro fanoušky Star Treku povinnost. Pro ostatní ( jako já ) přijemná oddychovka, která neurazí a jestli jste někdy viděli nějaký ten díl Star Treku tak se zasmějete více. Pomalý rozjezd, ale potom to Kutil Tim pěkně rozjede. Vtipné situace, ze začátku o to lepší , že nikdo netuší co dělat. Velmi dobrý nápad strčit herce do opravdové lodi proti opravdovému zelenému záporákovi a máte z toho 4*. ()

Cracker

Moje uznanie to má už len za to že si tvorcovia trúfli parodovať Star-Trek a parodujú ho sakra dobre!:D Film pobaví príjemne naladí a tak skoro naň nik nezabudne. Páčil sa mi najmä herecký arzenál a režisérovi patrí môj obdiv. Naozaj je to jeden z mála podarených kúskov no a tá hudba :) ()

see_sawandrew

Pod povrchem docela slušného sci-fi trháku se skrývá ještě lepší parodie na nejslavnější sci-fi trháky. Galaxy Quest obsahuje tunu skvělých hlášek, zajímavě pracuje s filmovým klišé, a také - což považuji za největší klad - si utahuje z americké televizní produkce a fanouškovských mánií, stejně jako ze samoúčelnosti filmové výpravy a stupidity seriálových scénářů. 75% "Vždyť to tady sakra vůbec k ničemu není, jen to tady buší! Zabiju toho idiota, co napsal tenhle díl!" ()

Herráček

Zpočátku mi to připadalo příšerně laciný, padlý na hlavu a já nevím co všechno... S postupem času jsem se sice nezbavil dojmu, že jde o film, který má jen pobavit, ale na druhou stranu už mě to začalo i bavit... A jak sice takové věci většinou nehodonotím, tak Sigourney Weaver zde vypadala skvěle... ()

ElizabethBay

Tuto komedii mám opravdu moc ráda. Vždyť námět představují deprimované herce podřadného scifi seriálu, kteří dostanou možnost realizovat své seriálové role ve skutečném boji mimozemských civilizací, je superoriginální. Ke všemu Rickman-Weaver jsou jistotami, které filmu vždycky nějaké to procento přidají. ()

Chegi

Sexy Sigourney Weaver (překvapivě) a hláška "Při Grabtharově kladivu!" mi asi navždy zůstanou v paměti. ()

666Carnage

Skvělá komedie u které se vždy pobavim. Rickman je skvělej, baví mě asi nejvíc. Weaverová je kočka a záporák vypadá fakt zle! Nevim jestli to přijde jen mě ale některý pěšáci od záporáka vypadaj jak želvy ninja :D ()

korndaddy

Asi nepoznám rozdíl mezi inteligentní komedií a k posraní nudnou. Když už mi izolepa, která mi držela oči otevřené přetahovala vlasy do ksichtu, tak jsem musel uznat, že to asi nebude úplně pro mě. Pár vtipných scén ale bylo. Tuším dvě, ale za boha si nevzpomenu kde.. Snad v tomhle snímku. ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci