Odvážná posádka lodi NSEA ochránce - velitel Peter Quincy Taggart (Tim Allen), poručík Tawny Madison (Sigourney Weaver) a Dr. Lazarus (Alan Rickman) - vyráží na čtyřletou napínavou a často nebezpečnou misi do vesmíru... a pak je natáčení jejich seriálu zrušeno! Nyní, o dvacet let později mimozemšťani bránící se útoku omylem považují vysílání Galaxy Questu za "historické dokumenty" a teleportují posádku bývalých herců, aby zachránili vesmír. Ti, aniž by měli scénář, režiséra a nebo ponětí, co si počít, musí podat výkony svých životů. (Paramount Network)

Ollie235

Možná je to tím, že jsem na Star Treku nikdy neujížděl, ale tahle parodie mě bavila výhradně jen na začátku. Po půlhodině mi Galaxy Quest bohužel přišel spíše otravný, hlavně kvůli Timu Allenovi. ()

Oralfabet

Ke konci se to začne trochu táhnout, což je škoda, protože jsem si ještě tak po cca 45 minutách říkal, jak je to tempo ideální. Jinak vtipné to celkem bylo, obzvlášť otrávený Alan Rickman (strašně mě bavilo, jak všichni ostatní vypadají normálně, jen on má na hlavě jakejsi mimozemskej nádor). Každopádně si myslím, že se tohle dá uvádět jako učebnicový příklad toho, jak správně přistupovat k parodiím (najít příklad toho, jak k nim rozhodně nepřistupovat by bylo mnohem lehčí). 8/10 ()

alenka

i kdyz nejsem uplne zbehla ve sci-fi a spol. (na druhou stranu stare dily star treku jsou vyslovene luxusni podivanou, a malokdy odolam :), tak sem se vytecne bavila. ()

JK-Stinger

Velmi povedená komedie na motivy různých sci-fi počinů, která je jednak parádně obsazená a navíc od začátku do konce nabitá příjemným humorem. Když si odmyslím tu skutečnou cestu do kosmu, je to vyjádření hrané posádky a jejich fanů na conech přesně takové, jak si ho představuju ve skutečnosti. ()

Rondell

Obrovský překvapení. Film vypadá lacině až amatérky, ale vyklube se z něho slušná parodie se skvělym obsazením. ()

Klajnik odpad!

Žalostná parodie, jenž není chytrá ani vtipná. Je to blbé od začátku do konce. Stupidní námět, stupidní provedení. Tvůrci se snaží "bavit" ale každou vteřinou se jim to nedaří. Levná podívaná (po všech stránkách), jejíž hodnocení dokazuje naprostou nekompetenci většiny lidí rozpoznat trapný vtip a blbý film od čehokoliv lepšího. Mam pocit, že když se něco tváří vtipně a zábavně, tak se diváci díky své ovčí mentalitě opravdu baví. Z fleku bych vymyslel lepší film o tom, jak si ze Star Treku (a jeho přenerděných fanoušků) udělat prdel. Galaxy Quest považuju za neúspěch a zbytečnost. ()

majec4

Super parodia na Star Trek. O filme som nevedel este 30 min pred tym ako som ho pustil. A fakt som sa bavil. Kasting bol skvely, Weaver mi prisla dokonca poriadne sexy a Allena to ocividne bavilo. Ti emzaci boli riadne odveci, akoby ich bol niekto rezol hranolom po hlave. Niektore tie dialogy ma dohnali k slzam. Fakt super komedia, ktoru od pozretia odporucam kade chodim. ()

Hadati

Úžasná inteligentní sci-fi parodie. Netušil jsem, že je Tim Allen tak dobrý herec. Možná mu jen ta role sedla na tělo, protože se od arogantního Kutila Tima (všechno vím, všechno znám a všechno zvládnu sám) zase tolik neliší. ()

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

Třetí cesta Billa a Teda? Keanu je pro.

15.08.2012

Red 2 a Las Vegas: Palba a kalba s důchodci